Вакцинація від грипу "Ваксігрип Тетра" (Франція) з консультацією лікаря - 500 грн

Лікування себореї

У ритмі повсякденного життя ми часто піддаємося негативному впливу із зовні. Стреси, не правильне харчування і втома – позбавляють нас сил та здоров’я. Збій у роботі сальних залоз призводить до проблеми під назвою себорея.

ОЗНАКИ СЕБОРЕЇ

Особливість захворювання в тому, що воно прогресує на шкіряних покривах голови та в окремих випадках – на обличчі.  Що в свою чергу призводить до облисіння, та утворення рубців.

Про розвиток себореї можуть свідчити:

  • загрубілість та зміна кольору шкіри;

  • надмірна втрата волосся;

  • сальна та волога шкіра голови;

  • закупорка пор, в т.ч. на голові.

Ферменти, що виділяють пори шкіри людини, змінюють свій склад. Характерним є лущення шкіри голови, що супроводжується запальною реакцією. За відсутності лікування сальні залози починають працювати більш активно, в процес втягуються все нові ділянки шкіри. Не регулярне миття голови також призводить до прогресування себореї і лущення стає вираженим. Природній захист послаблюється і організм вже не може повною мірою впоратись сам. Йому потрібна допомога.

ЛІКУВАННЯ СЕБОРЕЇ В МЦ “ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЛУЦЬК”

Грибкові ураження потребують кваліфікованого підходу. У медичному центрі  «Оксфорд Медікал Луцьк» професіоналізм лікарів, тактовність та привітність медперсоналу, забезпечить Вам швидке та комфортне одужання. Ми гарантуємо індивідуальний підхід. Якщо потрібно, для лікування себореї окрім протигрибкових препаратів місцевої дії лікар дерматолог порекомендує лікувальне очищення всього організму за рахунок правильно підібраної дієти.

Кожна людина заслуговує на гарне самопочуття. Не лишайтесь сам на сам із проблемою. Любіть себе, Ви варті того, щоб бути здоровими!

Записатися на прийом до лікаря можна за номером телефону (0332) 20 00 22, або особисто в МЦ за адресою м.Луцьк, вул.Винниченка 14.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКирилова Інна Григорівна лікар дерматолог вищої категорії
Ковальчук Оксана Миколаївна лікар дерматолог першої категорії

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом