ЗАБІР АНАЛІЗІВ ЗДІЙСНЮЄМО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

Лікування себореї

У ритмі повсякденного життя ми часто піддаємося негативному впливу із зовні. Стреси, не правильне харчування і втома – позбавляють нас сил та здоров’я. Збій у роботі сальних залоз призводить до проблеми під назвою себорея.

ОЗНАКИ СЕБОРЕЇ

Особливість захворювання в тому, що воно прогресує на шкіряних покривах голови та в окремих випадках – на обличчі.  Що в свою чергу призводить до облисіння, та утворення рубців.

Про розвиток себореї можуть свідчити:

  • загрубілість та зміна кольору шкіри;

  • надмірна втрата волосся;

  • сальна та волога шкіра голови;

  • закупорка пор, в т.ч. на голові.

Ферменти, що виділяють пори шкіри людини, змінюють свій склад. Характерним є лущення шкіри голови, що супроводжується запальною реакцією. За відсутності лікування сальні залози починають працювати більш активно, в процес втягуються все нові ділянки шкіри. Не регулярне миття голови також призводить до прогресування себореї і лущення стає вираженим. Природній захист послаблюється і організм вже не може повною мірою впоратись сам. Йому потрібна допомога.

ЛІКУВАННЯ СЕБОРЕЇ В МЦ “ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЛУЦЬК”

Грибкові ураження потребують кваліфікованого підходу. У медичному центрі  «Оксфорд Медікал Луцьк» професіоналізм лікарів, тактовність та привітність медперсоналу, забезпечить Вам швидке та комфортне одужання. Ми гарантуємо індивідуальний підхід. Якщо потрібно, для лікування себореї окрім протигрибкових препаратів місцевої дії лікар дерматолог порекомендує лікувальне очищення всього організму за рахунок правильно підібраної дієти.

Кожна людина заслуговує на гарне самопочуття. Не лишайтесь сам на сам із проблемою. Любіть себе, Ви варті того, щоб бути здоровими!

Записатися на прийом до лікаря можна за номером телефону (0332) 701 722, або особисто в МЦ за адресою м.Луцьк, Є. Сверстюка 1.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.81, голосів: 37 )

відгуки
Олександр 14-01-2020 У клініці чисто, добре організований простір і продумані деталі для зручності клієнтів. Добре працює персонал на рецепції. . Лікар професійний, уважний до деталей, дуже послідовно і зрозуміло пояснила суть моєї проблеми і призначення лікування. Після відвідин не залишилося ніяких питань. При цьому лікар каже по суті, без зайвих слів. Дуже задоволений її роботою. Обов'язково прийду ще й буду рекомендувати друзям і знайомим.

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом