Лікування акне в Луцьку

Чимало занепокоєння з підтриманням стилю і іміджу може доставити жінці висипання на шкірі обличчя. У медичній термінології прояв таких явищ може відноситись до акне. Найчастіше до цієї аномалії схильні особи жіночої статі у віці від 12 до 24 років. На їх частку припадає близько 80-85% всіх епізодів. Близько 20% жінок у віці 25-35 років також страждають акне у різних формах прояву.

 

Результативне позбавлення від вугрів на обличчі гарантує досвід і компетентність лікарів відділення дерматології медичного центру «Оксфорд Медікал Луцьк».

ПРИЧИНИ ПОЯВИ АКНЕ

Багато жінок навіть не здогадуються про те, що їхній організм може бути схильним до акне і його симптомі і що причиною акне є порушення у їхньому організмі. Визначити перші ознаки допоможе досвідчений лікар МЦ «Оксфорд Медікал».

 

У різних типів акне класифікуються причини виникнення і прогресування патології. Прийнято розрізняти:

 • ендогенні фактори – це причини, викликані внутрішніми розладами фізіології окремих органів або систем організму;

 • екзогенні фактори – причини, спровоковані зовнішнім впливом навколишнього середовища, їжею, температурним режимом.

В обох випадках необхідно коректно виявити основну причину, якою може бути:

 • стрес;

 • патологія сальних залоз;

 • прогресування жирної себореї;

 • патомімії.

Крім того, причинами, що спричиняють розвиток акне, можуть бути: непомірне використання косметологічних засобів, ручне видалення прищів, неконтрольований прийом анаболічних стероїдних препаратів. Крім того, сприяти появі акне може генетична схильность.

ОЗНАКИ АКНЕ

Симптоми акне часто мають схожість з деякими іншими дерматозами. Тому при виявленні на шкірі навіть єдиного елемента вугря слід невідкладно відвідати лікаря-дерматолога в медичному центрі «Оксфорд Медікал Луцьк».

 

Тільки досвідчений лікар зможе провести диференційну діагностику, визначивши при першому ж клінічному огляді початкові симптоми прогресування акне:

 • розвиток запальних вогнищ;

 • потовщення рогового верхнього шару шкіри;

 • підвищено продукування секрету сальними залозами;

 • вузлові форми висипань на шкірі;

 • розширення пор.

Основною ознакою акне є поява висипань світло-рожевого кольору, з гнійним вмістом (пустули). При інтенсивному прогресуванні може утворитися абсцедуючі, конглобатні висипання, пігментація, рубці.

ЛІКУВАННЯ АКНЕ В МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

Для боротьби з цією шкірною аномалією у відділенні дерматології МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» використовуються сучасні методи і оснащення для обстеження. Досвідчені лікарі призначають комплексну терапію, включаючи прийом фармакологічних засобів, фізіотерапію, компоненти для зовнішнього застосування. При необхідності проводиться апаратне лікування акне методом лазерної терапії, кріотерапії, дарсонвалізації і масажу, хімічні пілінги.

 

Прийом та лікування проводиться за індивідуальним графіком, з дотриманням умов обережного ставлення до проблем пацієнта, в комфортних кабінетах відділення дерматології.

 

Щоб отримати компетентну консультацію, пройти діагностичне обстеження і отримати лікувальні призначення, необхідно записатися до лікарів відділення дерматології МЦ «Оксфорд Медікал» за телефоном у Луцьку:  (0332) 701 722.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.72, голосів: 39 )

відгуки
Олександр 14-01-2020 У клініці чисто, добре організований простір і продумані деталі для зручності клієнтів. Добре працює персонал на рецепції. . Лікар професійний, уважний до деталей, дуже послідовно і зрозуміло пояснила суть моєї проблеми і призначення лікування. Після відвідин не залишилося ніяких питань. При цьому лікар каже по суті, без зайвих слів. Дуже задоволений її роботою. Обов'язково прийду ще й буду рекомендувати друзям і знайомим.

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом