Вакцинація від грипу "Ваксігрип Тетра" (Франція) з консультацією лікаря - 500 грн

Лікування акне в Луцьку

Чимало занепокоєння з підтриманням стилю і іміджу може доставити жінці висипання на шкірі обличчя. У медичній термінології прояв таких явищ може відноситись до акне. Найчастіше до цієї аномалії схильні особи жіночої статі у віці від 12 до 24 років. На їх частку припадає близько 80-85% всіх епізодів. Близько 20% жінок у віці 25-35 років також страждають акне у різних формах прояву.

 

Результативне позбавлення від вугрів на обличчі гарантує досвід і компетентність лікарів відділення дерматології медичного центру «Оксфорд Медікал Луцьк».

ПРИЧИНИ ПОЯВИ АКНЕ

Багато жінок навіть не здогадуються про те, що їхній організм може бути схильним до акне і його симптомі і що причиною акне є порушення у їхньому організмі. Визначити перші ознаки допоможе досвідчений лікар МЦ «Оксфорд Медікал».

 

У різних типів акне класифікуються причини виникнення і прогресування патології. Прийнято розрізняти:

 • ендогенні фактори – це причини, викликані внутрішніми розладами фізіології окремих органів або систем організму;

 • екзогенні фактори – причини, спровоковані зовнішнім впливом навколишнього середовища, їжею, температурним режимом.

В обох випадках необхідно коректно виявити основну причину, якою може бути:

 • стрес;

 • патологія сальних залоз;

 • прогресування жирної себореї;

 • патомімії.

Крім того, причинами, що спричиняють розвиток акне, можуть бути: непомірне використання косметологічних засобів, ручне видалення прищів, неконтрольований прийом анаболічних стероїдних препаратів. Крім того, сприяти появі акне може генетична схильность.

ОЗНАКИ АКНЕ

Симптоми акне часто мають схожість з деякими іншими дерматозами. Тому при виявленні на шкірі навіть єдиного елемента вугря слід невідкладно відвідати лікаря-дерматолога в медичному центрі «Оксфорд Медікал Луцьк».

 

Тільки досвідчений лікар зможе провести диференційну діагностику, визначивши при першому ж клінічному огляді початкові симптоми прогресування акне:

 • розвиток запальних вогнищ;

 • потовщення рогового верхнього шару шкіри;

 • підвищено продукування секрету сальними залозами;

 • вузлові форми висипань на шкірі;

 • розширення пор.

Основною ознакою акне є поява висипань світло-рожевого кольору, з гнійним вмістом (пустули). При інтенсивному прогресуванні може утворитися абсцедуючі, конглобатні висипання, пігментація, рубці.

ЛІКУВАННЯ АКНЕ В МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

Для боротьби з цією шкірною аномалією у відділенні дерматології МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» використовуються сучасні методи і оснащення для обстеження. Досвідчені лікарі призначають комплексну терапію, включаючи прийом фармакологічних засобів, фізіотерапію, компоненти для зовнішнього застосування. При необхідності проводиться апаратне лікування акне методом лазерної терапії, кріотерапії, дарсонвалізації і масажу, хімічні пілінги.

 

Прийом та лікування проводиться за індивідуальним графіком, з дотриманням умов обережного ставлення до проблем пацієнта, в комфортних кабінетах відділення дерматології.

 

Щоб отримати компетентну консультацію, пройти діагностичне обстеження і отримати лікувальні призначення, необхідно записатися до лікарів відділення дерматології МЦ «Оксфорд Медікал» за телефоном у Луцьку: (0332) 200022.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКирилова Інна Григорівна лікар дерматолог вищої категорії
Ковальчук Оксана Миколаївна лікар дерматолог першої категорії

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом