Плануєте лазерне лікування варикозу? Тільки до 31 грудня базові аналізи та обстеження перед операцією безкоштовні! Деталі за тел. (0332) 200022; (068) 2200022

Естетична медицина в Луцьку

Медичний центр «Оксфорд Медікал» у Луцьку пропонує послуги відділення естетичної медицини. Висококваліфіковані лікарі відділення допомагають швидко і ефективно позбутися від проблем шкіри, надають компетентні консультації по омолодженню.

ЕФЕКТИВНІ МЕТОДИ ЕСТЕТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ

Для досягнення ефекту омолодження, видалення зморшок, пігментацій і інших дефектів шкіри, волосся і нігтів лікарями відділення естетичної медицини «Оксфорд Медікал Луцьк» використовуються сучасні високопродуктивні методики та інноваційне обладнання. Їх багатий досвід дозволяє досягти ефекту максимально швидко і з гарантованою стійкістю протягом тривалого періоду.

У відділенні естетичної медицини «Оксфорд Медікал Луцьк» практикуються такі методики:

  • ін'єкції краси;
  • пілінг;
  • мезотерапія;
  • біоревіталізація;
  • контурна пластика;
  • чистка обличчя;
  • масаж обличчя;
  • лазерне омолодження;
  • позбавлення від целюліту;
  • лазерна епіляція.

Одночасно з тим лікарі відділення естетичної медицини надають консультації з практичними рекомендаціями щодо лікування акне, постакне, догляд по типам шкіри, видалення пігментацій шкіри.

Сучасні омолоджуючі процедури проводяться ін'єкційними методиками мезотерапії, біоревіталізації, контурної пластики.

ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГ ВІДДІЛЕННЯ ЕСТЕТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ

Головною перевагою послуг омолодження і виправлення дефектів шкіри у відділенні естетичної медицини «Оксфорд Медікал» у Луцьку є комплексний підхід до проблем пацієнтів. На початковому етапі проводиться кваліфікований клінічний огляд, на підставі якого досвідчені лікарі встановлюють витоки наявних проблем і розробляють практичні технології їх усунення.

При необхідності проводиться лабораторне обстеження на предмет відсутності протипоказань при проведенні деяких медичних маніпуляцій. Подальші відвідування спеціаліста відділення естетичної медицини ставлять метою визначення індивідуального графіка лікування, підбір комплексу заходів, спрямованих на усунення причин і наслідків проблеми.

При цьому пацієнти повинні знати, що всі призначені препарати і процедури пройшли тестування і є абсолютно безпечними для здоров'я. Їх застосування у відповідності з рекомендаціями лікаря естетичної медицини гарантовано дають очікуваний результат з тривалим ефектом.

Будь-які процедури проводяться в зручний для пацієнта час і з мінімальним відновним періодом. Більшість процедур є безболісними, а ті з них, які супроводжуються незначним дискомфортом, проводяться під впливом місцевої анестезії. Ви не відчуєте жодних неприємних відчуттів нi під час процедури, ні під час відновлювального періоду.

Кожному пацієнту гарантується індивідуальний підхід, увагу медичного персоналу, визначається зручний графік відвідування процедур. У медичному центрі «Оксфорд Медікал Луцьк» є все необхідне для проведення естетичних процедур і сучасне обладнання. Тут працюють досвідчені та висококваліфіковані фахівці естетичної медицини, які володіють сучасними ефективними методиками омолодження.

Записатися на прийом у медичний центр в Луцьку можна за телефоном: (0332) 2 000 22

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістипослуги Відділення Естетична медицинаЦіна
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯБЕЗКОШТОВНО
Масаж профілактичний:
спина, комірцева зона 200.00 грн
спина, руки, ноги 300.00 грн
Лікувальний після захворювання 150.00 грн
Антицелюлітний:
тіло повністю 200.00 грн
живіт, спина, бока 130.00 грн
ноги, сідниці 130.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в МЦ. Актуальні ціни ви можете дізнатися в МЦ або по телефону (0332) 2 000 22

відгуки
03-10-2019 Відвідую процедури лазерної епіляції. Порівняно з місцем, де робила раніше - небо і земля! Дівчатка-косметологи привітні, з радістю все підкажуть. Не переживаєш на рахунок стерильності інструментів, в мед. центрі вона на найвищому рівні! І звичайно, хороший результат видно вже після декількох процедур. Дуже задоволена, дякую за вашу роботу!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом