записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0332) 2 000 22
Замовити зворотній дзвінок

Простатит? Сексуальні розлади? Телефонуйте (0332) 200022

Ви знаходитесь на сайті Луцького медичного центру

Вибрати інше місто
 

Естетична медицина

Медичний центр «Оксфорд Медікал» у Луцьку пропонує послуги відділення естетичної медицини. Висококваліфіковані лікарі відділення допомагають швидко і ефективно позбутися від проблем шкіри, надають компетентні консультації по омолодженню.

Ефективні методи естетичної медицини

Для досягнення ефекту омолодження, видалення зморшок, пігментацій і інших дефектів шкіри, волосся і нігтів лікарями відділення естетичної медицини «Оксфорд Медікал Луцьк» використовуються сучасні високопродуктивні методики та інноваційне обладнання. Їх багатий досвід дозволяє досягти ефекту максимально швидко і з гарантованою стійкістю протягом тривалого періоду.

У відділенні естетичної медицини «Оксфорд Медікал Луцьк» практикуються такі методики:

  • ін'єкції краси;
  • пілінг;
  • мезотерапія;
  • біоревіталізація;
  • контурна пластика;
  • чистка обличчя;
  • масаж обличчя;
  • лазерне омолодження;
  • позбавлення від целюліту;
  • лазерна епіляція.

Одночасно з тим лікарі відділення естетичної медицини надають консультації з практичними рекомендаціями щодо лікування акне, постакне, догляд по типам шкіри, видалення пігментацій шкіри.

Сучасні омолоджуючі процедури проводяться ін'єкційними методиками мезотерапії, біоревіталізації, контурної пластики.

Переваги послуг відділення естетичної медицини

Головною перевагою послуг омолодження і виправлення дефектів шкіри у відділенні естетичної медицини «Оксфорд Медікал» у Луцьку є комплексний підхід до проблем пацієнтів. На початковому етапі проводиться кваліфікований клінічний огляд, на підставі якого досвідчені лікарі встановлюють витоки наявних проблем і розробляють практичні технології їх усунення.

При необхідності проводиться лабораторне обстеження на предмет відсутності протипоказань при проведенні деяких медичних маніпуляцій. Подальші відвідування спеціаліста відділення естетичної медицини ставлять метою визначення індивідуального графіка лікування, підбір комплексу заходів, спрямованих на усунення причин і наслідків проблеми.

При цьому пацієнти повинні знати, що всі призначені препарати і процедури пройшли тестування і є абсолютно безпечними для здоров'я. Їх застосування у відповідності з рекомендаціями лікаря естетичної медицини гарантовано дають очікуваний результат з тривалим ефектом.

Будь-які процедури проводяться в зручний для пацієнта час і з мінімальним відновним періодом. Більшість процедур є безболісними, а ті з них, які супроводжуються незначним дискомфортом, проводяться під впливом місцевої анестезії. Ви не відчуєте жодних неприємних відчуттів нi під час процедури, ні під час відновлювального періоду.

Кожному пацієнту гарантується індивідуальний підхід, увагу медичного персоналу, визначається зручний графік відвідування процедур. У медичному центрі «Оксфорд Медікал Луцьк» є все необхідне для проведення естетичних процедур і сучасне обладнання. Тут працюють досвідчені та висококваліфіковані фахівці естетичної медицини, які володіють сучасними ефективними методиками омолодження.

Записатися на прийом у медичний центр в Луцьку можна за телефоном: (0332) 2 000 22

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки