записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0332) 2 000 22
Замовити зворотній дзвінок

Консультація лікаря косметолога безкоштовно

Ви знаходитесь на сайті Луцького медичного центру

Вибрати інше місто
 
Гастроентерологія

Гастроентерологія

Сучасні реалії життя не залишають місця для повноцінної турботи про своє здоров'я. Один з головних чинників, що впливають на фізіологію людини - це його харчування, що включає асортимент продуктів і режим прийому їжі. Одночасно з тим позначаються несприятливі умови навколишнього середовища. Така незбалансованість провокує розвиток і прогресування гастроентерологічних патологій.

Причини виникнення захворювань ШКТ

Організм кожної людини відрізняється індивідуальністю в своїй функціональності. І деякі продукти, корисні для одних людей, абсолютно протипоказані для інших.

Прийом занадто жирної їжі, продуктів, насичених білками, зловживання алкогольною продукцією призводять до проблем печінки, підшлункової залози, шлунка. В той же час строгі дієти, необґрунтовані обмеження життєво важливих інгредієнтів викликають розлад функціональності кишечника, патології метаболічних процесів.

Неконтрольований прийом їжі, нічні «візити» в холодильник, швидкі сніданки з бутербродами - все це призводить до розладів всієї травної системи.

Кваліфіковані лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал» надають консультаційну та практичну допомогу у вирішенні проблем гастроентерології.

Симптоми гастроентерологічних хвороб

Приводом звернутися у відділення гастроентерології МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку може стати один з різноманітних симптомів або їх комплексний прояв:

 • відчуття тяжкості в шлунку;
 • епізодичні напади печії;
 • ріжучі болі в області кишківника;
 • розлад акту дефекації;
 • поява присмаку гіркоти;
 • стрімкий набір ваги або різке схуднення;
 • ознаки виснаження;
 • відсутність апетиту;
 • неприємний запах з рота.

Одним з перших ознак гастроентерологічних проблем може стати нудота. Про їх виникнення також свідчать больові відчуття в області живота, спотворення смаку їжі.

Діагностика гастроентерологічних захворювань

Компетентні лікарі гастроентерологічного відділення МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку допомагають своєчасно встановити причини захворювання, виявити етап і форму перебігу патології.

Якісна діагностика в медичному центрі «Оксфорд Медікал» включає медичний огляд, збір анамнезу, проходження лабораторних обстежень крові, сечі, калу. Також для коректної постановки діагнозу застосовуються методи ультразвукової діагностики, колоноскопії, а також - фіброгастроскопія.

Лікування гастроентерології МЦ «Оксфорд Медікал»

Сучасні засоби, технології і оснащення гастроентерологічного відділення МЦ «Оксфорд Медікал» дозволяють ефективно справлятися з захворюваннями шлунково-кишкового тракту на різних етапах.

Компетентність, досвід та професіоналізм гастроентерологів «Оксфорд Медікал» дозволяють результативно справлятися з такими хворобами:

 • гастрит;
 • виразка шлунка і дванадцятипалої кишки;
 • дуоденіт;
 • ентероколіт;
 • холецистит;
 • панкреатит;
 • гепатит.

Паралельно при підозрі на ускладнений перебіг хвороби можуть призначатися консультації інших спеціалістів - проктолога, дієтолога, ендокринолога, уролога.

У МЦ «Оксфорд Медікал» створені комфортні умови для діагностики і лікувальних процедур, кожному клієнту гарантується конфіденційність і персональна увага медичного персоналу, підбирається індивідуальний графік проходження діагностичних процедур і лікування.

Всі переваги МЦ «Оксфорд Медікал» доступні не тільки для  мешканців Луцька  за прийнятною ціною. Щоб записатися на прийом до фахівців відділення гастроентерології, потрібно зв'язатися  за телефоном у Луцьку: (0332) 2 000 22

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки