Гастроентерологія в Луцьку

Сучасні реалії життя не залишають місця для повноцінної турботи про своє здоров'я. Один з головних чинників, що впливають на фізіологію людини - це його харчування, що включає асортимент продуктів і режим прийому їжі. Одночасно з тим позначаються несприятливі умови навколишнього середовища. Така незбалансованість провокує розвиток і прогресування гастроентерологічних патологій.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ШКТ

Організм кожної людини відрізняється індивідуальністю в своїй функціональності. І деякі продукти, корисні для одних людей, абсолютно протипоказані для інших.

Прийом занадто жирної їжі, продуктів, насичених білками, зловживання алкогольною продукцією призводять до проблем печінки, підшлункової залози, шлунка. В той же час строгі дієти, необґрунтовані обмеження життєво важливих інгредієнтів викликають розлад функціональності кишечника, патології метаболічних процесів.

Неконтрольований прийом їжі, нічні «візити» в холодильник, швидкі сніданки з бутербродами - все це призводить до розладів всієї травної системи.

Кваліфіковані лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал» надають консультаційну та практичну допомогу у вирішенні проблем гастроентерології.

СИМПТОМИ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЧНИХ ХВОРОБ

Приводом звернутися у відділення гастроентерології МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку може стати один з різноманітних симптомів або їх комплексний прояв:

 • відчуття тяжкості в шлунку;
 • епізодичні напади печії;
 • ріжучі болі в області кишківника;
 • розлад акту дефекації;
 • поява присмаку гіркоти;
 • стрімкий набір ваги або різке схуднення;
 • ознаки виснаження;
 • відсутність апетиту;
 • неприємний запах з рота.

Одним з перших ознак гастроентерологічних проблем може стати нудота. Про їх виникнення також свідчать больові відчуття в області живота, спотворення смаку їжі.

ДІАГНОСТИКА ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Компетентні лікарі гастроентерологічного відділення МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку допомагають своєчасно встановити причини захворювання, виявити етап і форму перебігу патології.

Якісна діагностика в медичному центрі «Оксфорд Медікал» включає медичний огляд, збір анамнезу, проходження лабораторних обстежень крові, сечі, калу. Також для коректної постановки діагнозу застосовуються методи ультразвукової діагностики, колоноскопії, а також - фіброгастроскопія.

ЛІКУВАННЯ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЇ МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Сучасні засоби, технології і оснащення гастроентерологічного відділення МЦ «Оксфорд Медікал» дозволяють ефективно справлятися з захворюваннями шлунково-кишкового тракту на різних етапах.

Компетентність, досвід та професіоналізм гастроентерологів «Оксфорд Медікал» дозволяють результативно справлятися з такими хворобами:

 • гастрит;
 • виразка шлунка і дванадцятипалої кишки;
 • дуоденіт;
 • ентероколіт;
 • холецистит;
 • панкреатит;
 • гепатит.

Паралельно при підозрі на ускладнений перебіг хвороби можуть призначатися консультації інших спеціалістів - проктолога, дієтолога, ендокринолога, уролога.

У МЦ «Оксфорд Медікал» створені комфортні умови для діагностики і лікувальних процедур, кожному клієнту гарантується конфіденційність і персональна увага медичного персоналу, підбирається індивідуальний графік проходження діагностичних процедур і лікування.

Всі переваги МЦ «Оксфорд Медікал» доступні не тільки для  мешканців Луцька  за прийнятною ціною. Щоб записатися на прийом до фахівців відділення гастроентерології, потрібно зв'язатися  за телефоном у Луцьку: (0332) 701 722

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.06, голосів: 78 )
послуги Відділення ГастроентерологіяЦіна
Первинний прийом гастроентеролога 450.00 грн
Повторний прийом гастроентеролога 350.00 грн
Загальний наркоз 1600.00 грн
УЗД органів черевної порожнини 480.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в МЦ. Актуальні ціни ви можете дізнатися в МЦ або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом