записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0332) 2 000 22
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Луцького медичного центру

Вибрати інше місто
 
Гастроентерологія

Гастроентерологія

Сучасні реалії життя не залишають місця для повноцінної турботи про своє здоров'я. Один з головних чинників, що впливають на фізіологію людини - це його харчування, що включає асортимент продуктів і режим прийому їжі. Одночасно з тим позначаються несприятливі умови навколишнього середовища. Така незбалансованість провокує розвиток і прогресування гастроентерологічних патологій.

Причини виникнення захворювань ШКТ

Організм кожної людини відрізняється індивідуальністю в своїй функціональності. І деякі продукти, корисні для одних людей, абсолютно протипоказані для інших.

Прийом занадто жирної їжі, продуктів, насичених білками, зловживання алкогольною продукцією призводять до проблем печінки, підшлункової залози, шлунка. В той же час строгі дієти, необґрунтовані обмеження життєво важливих інгредієнтів викликають розлад функціональності кишечника, патології метаболічних процесів.

Неконтрольований прийом їжі, нічні «візити» в холодильник, швидкі сніданки з бутербродами - все це призводить до розладів всієї травної системи.

Кваліфіковані лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал» надають консультаційну та практичну допомогу у вирішенні проблем гастроентерології.

Симптоми гастроентерологічних хвороб

Приводом звернутися у відділення гастроентерології МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку може стати один з різноманітних симптомів або їх комплексний прояв:

 • відчуття тяжкості в шлунку;
 • епізодичні напади печії;
 • ріжучі болі в області кишківника;
 • розлад акту дефекації;
 • поява присмаку гіркоти;
 • стрімкий набір ваги або різке схуднення;
 • ознаки виснаження;
 • відсутність апетиту;
 • неприємний запах з рота.

Одним з перших ознак гастроентерологічних проблем може стати нудота. Про їх виникнення також свідчать больові відчуття в області живота, спотворення смаку їжі.

Діагностика гастроентерологічних захворювань

Компетентні лікарі гастроентерологічного відділення МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку допомагають своєчасно встановити причини захворювання, виявити етап і форму перебігу патології.

Якісна діагностика в медичному центрі «Оксфорд Медікал» включає медичний огляд, збір анамнезу, проходження лабораторних обстежень крові, сечі, калу. Також для коректної постановки діагнозу застосовуються методи ультразвукової діагностики, колоноскопії, а також - фіброгастроскопія.

Лікування гастроентерології МЦ «Оксфорд Медікал»

Сучасні засоби, технології і оснащення гастроентерологічного відділення МЦ «Оксфорд Медікал» дозволяють ефективно справлятися з захворюваннями шлунково-кишкового тракту на різних етапах.

Компетентність, досвід та професіоналізм гастроентерологів «Оксфорд Медікал» дозволяють результативно справлятися з такими хворобами:

 • гастрит;
 • виразка шлунка і дванадцятипалої кишки;
 • дуоденіт;
 • ентероколіт;
 • холецистит;
 • панкреатит;
 • гепатит.

Паралельно при підозрі на ускладнений перебіг хвороби можуть призначатися консультації інших спеціалістів - проктолога, дієтолога, ендокринолога, уролога.

У МЦ «Оксфорд Медікал» створені комфортні умови для діагностики і лікувальних процедур, кожному клієнту гарантується конфіденційність і персональна увага медичного персоналу, підбирається індивідуальний графік проходження діагностичних процедур і лікування.

Всі переваги МЦ «Оксфорд Медікал» доступні не тільки для  мешканців Луцька  за прийнятною ціною. Щоб записатися на прийом до фахівців відділення гастроентерології, потрібно зв'язатися  за телефоном у Луцьку: (0332) 2 000 22

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки