Акція! Первинний прийом уролога 195 грн. Телефон для запису (0332) 200022

Лікування підвищеної пітливості в Луцьку

Неприємне явище - підвищена пітливість – може повністю змінити особистість будь-якої людини. А вже якщо подібне фізіологічне відхилення зустрічається у жінок, то навіть сама якісна косметика і парфюмерія стають безсилими у підтримці краси і привабливості.

 

Компетентними лікарями медичного центру «Оксфорд Медікал Луцьк» проводиться лікування гіпергідрозу – саме так називається підвищена пітливість в медичних колах. Результативності процедури позбавлення від цього явища сприяє сучасне оснащення відділення естетичної медицини МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку та значний практичний досвід лікарів.

ПРИЧИНИ ТА ОЗНАКИ ПАТОЛОГІЇ

У деяких людей гіпергідроз проявляється з дитячих років, інші помічають у себе підвищену пітливість у зрілому віці. Ця патологія не робить відмінностей за віковими, статевими та фізіологічними ознаками.

 

Визначити перші симптоми можна в домашніх умовах, однак звернення до досвідчених фахівців МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» дає більше шансів на своєчасну діагностику і продуктивне лікування. Ознаками, що вказують на підвищення пітливості, служать часті випадки рясного виділення поту при відсутності фізичних навантажень, неприємний запах тіла. Шкіра стає холодною і вологою, в місцях найбільш активного потовиділення може виникати синюшність шкірного покриву.

 

З'являється гіпергідроз на тлі цукрового діабету, ендокринних патологій, порушення серцево-судинної фізіології, при нервових розладах і частих депресіях. Як вторинне явище, підвищена пітливість зустрічається при порушеннях роботи нирок, при прогресуванні новоутворень.

 

Первинний гіпергідроз розвивається внаслідок генетичної схильності і при зниженому імунітеті. У жінок підвищена пітливість може бути викликана реакцією на зовнішні подразники – надмірно високу температуру, підвищену фізичну активність, недосипання. 

ДІАГНОСТИЧНІ МЕТОДИ

Результативність терапевтичних методів в позбавленні від гіпергідрозу залежить від типу патології. Досвідчені лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал Луцьк» при першому ж клінічному огляді пацієнтів встановлюють коректний діагноз на підставі клінічних симптомів та зібраного анамнезу. При необхідності можуть призначатися додатково лабораторні дослідження з метою виявлення первинних факторів, що провокують підвищене потовиділення.

 

За результатами обстеження у відділенні естетичної медицини МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку досвідчені лікарі діагностують локальну або генералізовану форму патології. За симптоматичним і патогенетичними ознаками класифікуються такі типи захворювання:

  • психоемоційний;

  • фармакологічний;

  • терморегулюючий;

  • харчовий;

  • спонтанний.

Диференційна діагностика проводиться з урахуванням сезонності патології і таких ознак, як періодичність і ступінь інтенсивності підвищеної пітливості.

ЛІКУВАННЯ ПІДВИЩЕНОЇ ПІТЛИВОСТІ В МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

Для позбавлення від гіпергідрозу лікар з естетичної медицини призначає індивідуально підібрану дієту, прописує медикаментозні препарати, рекомендує симптоматичне лікування, а також направляє на фізіотерапевтичні процедури.

 

Обстеження в МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку проводиться в умовах повного забезпечення діагностичним обладнанням, досвідченими та висококваліфікованими лікарями. Для кожного пацієнта підбирається індивідуальний графік, і призначаються максимально результативні методи лікування з урахуванням фізіологічних особливостей.

 

Записатися на прийом до лікаря естетичної медицини можна по телефону МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку: (0332) 2 000 22.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістивідгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом