Плануєте лазерне лікування варикозу? Даруємо пакет обстежень "передопераційний". Лише до 31 липня. Тел. для запису (0332)200022.

Лікування підвищеної пітливості в Луцьку

Неприємне явище - підвищена пітливість – може повністю змінити особистість будь-якої людини. А вже якщо подібне фізіологічне відхилення зустрічається у жінок, то навіть сама якісна косметика і парфюмерія стають безсилими у підтримці краси і привабливості.

 

Компетентними лікарями медичного центру «Оксфорд Медікал Луцьк» проводиться лікування гіпергідрозу – саме так називається підвищена пітливість в медичних колах. Результативності процедури позбавлення від цього явища сприяє сучасне оснащення відділення естетичної медицини МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку та значний практичний досвід лікарів.

ПРИЧИНИ ТА ОЗНАКИ ПАТОЛОГІЇ

У деяких людей гіпергідроз проявляється з дитячих років, інші помічають у себе підвищену пітливість у зрілому віці. Ця патологія не робить відмінностей за віковими, статевими та фізіологічними ознаками.

 

Визначити перші симптоми можна в домашніх умовах, однак звернення до досвідчених фахівців МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» дає більше шансів на своєчасну діагностику і продуктивне лікування. Ознаками, що вказують на підвищення пітливості, служать часті випадки рясного виділення поту при відсутності фізичних навантажень, неприємний запах тіла. Шкіра стає холодною і вологою, в місцях найбільш активного потовиділення може виникати синюшність шкірного покриву.

 

З'являється гіпергідроз на тлі цукрового діабету, ендокринних патологій, порушення серцево-судинної фізіології, при нервових розладах і частих депресіях. Як вторинне явище, підвищена пітливість зустрічається при порушеннях роботи нирок, при прогресуванні новоутворень.

 

Первинний гіпергідроз розвивається внаслідок генетичної схильності і при зниженому імунітеті. У жінок підвищена пітливість може бути викликана реакцією на зовнішні подразники – надмірно високу температуру, підвищену фізичну активність, недосипання. 

ДІАГНОСТИЧНІ МЕТОДИ

Результативність терапевтичних методів в позбавленні від гіпергідрозу залежить від типу патології. Досвідчені лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал Луцьк» при першому ж клінічному огляді пацієнтів встановлюють коректний діагноз на підставі клінічних симптомів та зібраного анамнезу. При необхідності можуть призначатися додатково лабораторні дослідження з метою виявлення первинних факторів, що провокують підвищене потовиділення.

 

За результатами обстеження у відділенні естетичної медицини МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку досвідчені лікарі діагностують локальну або генералізовану форму патології. За симптоматичним і патогенетичними ознаками класифікуються такі типи захворювання:

  • психоемоційний;

  • фармакологічний;

  • терморегулюючий;

  • харчовий;

  • спонтанний.

Диференційна діагностика проводиться з урахуванням сезонності патології і таких ознак, як періодичність і ступінь інтенсивності підвищеної пітливості.

ЛІКУВАННЯ ПІДВИЩЕНОЇ ПІТЛИВОСТІ В МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

Для позбавлення від гіпергідрозу лікар з естетичної медицини призначає індивідуально підібрану дієту, прописує медикаментозні препарати, рекомендує симптоматичне лікування, а також направляє на фізіотерапевтичні процедури.

 

Обстеження в МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку проводиться в умовах повного забезпечення діагностичним обладнанням, досвідченими та висококваліфікованими лікарями. Для кожного пацієнта підбирається індивідуальний графік, і призначаються максимально результативні методи лікування з урахуванням фізіологічних особливостей.

 

Записатися на прийом до лікаря естетичної медицини можна по телефону МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку: (0332) 2 000 22.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиінформація про лікаря

2007 р. - закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького за спеціальністю "Медико-профілактична справа"

з 2019 р. - косметолог МЦ “Оксфорд Медікал Волинь”

показати повний текст

відгуки
Анна 03-10-2019 Відвідую процедури лазерної епіляції. Порівняно з місцем, де робила раніше - небо і земля! Дівчатка-косметологи привітні, з радістю все підкажуть. Не переживаєш на рахунок стерильності інструментів, в мед. центрі вона на найвищому рівні! І звичайно, хороший результат видно вже після декількох процедур. Дуже задоволена, дякую за вашу роботу!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом