Ендоскопія

Коли ми відчуваємо слабкість, бажаємо якомога швидше розібратись у причині та повернутись до звичного ритму життя. Оцінка зовнішнього вигляду, вимірювання температури, загальні аналізи дають певну визначеність та все ж корінь хвороби може ховатися значно глибше.

Ендоскопія (з лат. «заглянути в середину») – метод, що дозволяє побачити тіло людини з середини. Обстежити внутрішні органи за допомогою медичного приладу – ендоскопа; без пошкодження слизових оболонок та цілісності шкіряних покривів. Проводять процедуру у сні або при повній свідомості пацієнта. Лікар попередньо повідомляє про умови виконання даного обстеження. За 8 годин до проведення процедури потрібно відмовитись від прийому їжі аби шлунок та дванадцятипала кишка були порожні. Ендоскоп – еластична трубка, яка закінчується камерою, що обладнана підсвіткою, а на її початку розміщений пристрій формування зображення. Всю інформацію, яку отримує камера під час дослідження, спостерігає лікар або ж її можна вивести на будь-який пристрій відображення (монітор, телевізор).

КОЛИ ПРИЗНАЧАЮТЬ ЕНДОСКОПІЮ?

Даний метод обстеження застосовується для діагностики а іноді і лікування захворювань порожнистих органів та порожнин тіла; стравоходу, шлунку і початку тонкого кишківника (дванадцятипалої кишки). Ендоскопія рекомендується у наступних випадках:

  • для діагностики захворювань органів травлення;

  • для вивчення причин порушення роботи шлунково-кишкового тракту;

  • для лікування деяких захворювань травної системи (лікування гострого апендициту, видалення жовчного міхура, витягання каменів і сторонніх тіл з верхніх відділів травного тракту);

  • для контролю результатів прийому медичних препаратів.

ЕНДОСКОПІЯ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЛУЦЬК»

Біль у шлунку, зазвичай, на початкових стадіях недугу усувають спазмолітиками. Не розібравшись у причині людина схильна «залікувати» проблему. У нашому медичному центрі жоден із симптомів не лишиться без уваги. Не ватро боятися чи, більше того, знеболювати недуг самостійно. Процедура ендоскопії в стінах МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» проводиться швидкою, якісно та не викликає великого дискомфорту. Команда спеціалістів в найкоротший термін поставить вірний діагноз, відтак лікування буде успішним та ефективним.

КОЛОНОСКОПІЯ

Колоноскопія дозволяє виявити наявність розладів товстого кишечника. Даний метод дослідження проводять у випадках кровотечі, виділення слизу, сильний біль у животі. Це можуть бути симптоми НВК, хвороби Крона, пухли товстої кишки, поліпи.

Даний метод потребує попередньої підготовки пацієнта до проходження обстеження, про яке вас детально проінформує лікар.

ФІБРОСКОПІЯ

Фіброезофагогастродуоденоскопія або ФЕГДС дозволяє зазирнути у стравохід людини, шлунок та дванадцятипалу кишку за допомогою ендоскопа. Даний метод  дає найбільш чітку картину у випадку онкологічних захворювань кишково-шлункового тракту. Є профілактичним за показами. Процедура здійснюється за попередньою підготовкою пацієнта: припинення вживання їжі за 8 годин до процедури. Проводиться з місцевим знеболювальним, що полегшить проходження ендоскопа.

У нашому МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» діагностику за даним методом можна здійснити швидко та якісно. Будьте здорові!

Для отримання консультації та запису на процедуру звертайтесь за телефоном: (0332) 701 722, або за адресою м. Луцьк, Є. Сверстюка 1.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.74, голосів: 35 )
послуги Відділення ЕндоскопіяЦіна
ФГДС - без наркозу 1000.00 грн
ФГДС - з наркозом 2500.00 грн
Колоноскопія без наркозу 1300.00 грн
Колоноскопія з наркозом 3000.00 грн
Біопсія 250.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в МЦ. Актуальні ціни ви можете дізнатися в МЦ або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом