Лікування герпесу

Зазвичай герпесом називають дрібні та болючі пухирці на губах та обличчі, слизовій оболонці носа, що з’являються при застуді. Та насправді, форм проявів цього захворювання значно більше. Причина герпесу – надзвичайно заразливий вірус, який може потрапити у організм людини різними шляхами:

  • повітряно-крапельним (при розмові, покашлюванні);

  • контактним (через дотик, рукопотискання, поцілунки).

У дітей проникнення вірусу в організм можливе і через здорову, неуражену іншими хворобами, шкіру.

СИМПТОМИ ГЕРПЕСУ

Вірус звичайного герпесу знаходиться в організмі майже кожної людини, проте хвороба зазвичай проявляє себе при зниженні імунітету, через переохолодження, перегрівання, велику кількість алкоголю, стрес.

Герпес – це неабиякий дискомфорт. Тим більше від даного недугу не застраховані ані дорослі, ані діти. Потрапляючи на слизові оболонки носа, ока, губ чи статеві органи – уражена ділянка понад добу може приховувати свою сутність, з’являються так звані передвісники:

  • висипання;

  • почервоніння;

  • свербіж;

  • поколювання, припікання.

Також, герпес може проявитися атипово – без висипань, але з відчуттям свербежу, почервонінням, виділеннями, припіканням, що може супроводжуватись тягнучими болями унизу живота, на попереку.  

ЛІКУВАННЯ ГЕРПЕСУ

Основою лікування буде підвищення захисних функцій організму, в чому вам допоможуть лікарі дерматологи та дієтологи. Також кожен окремий випадок ми досліджуємо за най незначними симптомами, проводячи необхідні аналізи та обстеження, аби створити повну картину ефективного лікування.  

В медичному центрі «Оксфорд Медікал Луцьк» лікарі-дерматологи діагностують причину проблеми, визначать тип вірусу та підберуть оптимальний метод лікування.

Щоб жити повноцінним життям без хвороби, звертайтесь до нас за допомогою по  телефону:  (0332) 701 722, або за адресою м.Луцьк, Є. Сверстюка 1.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.49, голосів: 43 )

відгуки
Олександр 14-01-2020 У клініці чисто, добре організований простір і продумані деталі для зручності клієнтів. Добре працює персонал на рецепції. . Лікар професійний, уважний до деталей, дуже послідовно і зрозуміло пояснила суть моєї проблеми і призначення лікування. Після відвідин не залишилося ніяких питань. При цьому лікар каже по суті, без зайвих слів. Дуже задоволений її роботою. Обов'язково прийду ще й буду рекомендувати друзям і знайомим.

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом