Плануєте лазерне лікування варикозу? Даруємо пакет обстежень "передопераційний". Лише до 31 липня. Тел. для запису (0332)200022.

Лікування герпесу

Зазвичай герпесом називають дрібні та болючі пухирці на губах та обличчі, слизовій оболонці носа, що з’являються при застуді. Та насправді, форм проявів цього захворювання значно більше. Причина герпесу – надзвичайно заразливий вірус, який може потрапити у організм людини різними шляхами:

  • повітряно-крапельним (при розмові, покашлюванні);

  • контактним (через дотик, рукопотискання, поцілунки).

У дітей проникнення вірусу в організм можливе і через здорову, неуражену іншими хворобами, шкіру.

СИМПТОМИ ГЕРПЕСУ

Вірус звичайного герпесу знаходиться в організмі майже кожної людини, проте хвороба зазвичай проявляє себе при зниженні імунітету, через переохолодження, перегрівання, велику кількість алкоголю, стрес.

Герпес – це неабиякий дискомфорт. Тим більше від даного недугу не застраховані ані дорослі, ані діти. Потрапляючи на слизові оболонки носа, ока, губ чи статеві органи – уражена ділянка понад добу може приховувати свою сутність, з’являються так звані передвісники:

  • висипання;

  • почервоніння;

  • свербіж;

  • поколювання, припікання.

Також, герпес може проявитися атипово – без висипань, але з відчуттям свербежу, почервонінням, виділеннями, припіканням, що може супроводжуватись тягнучими болями унизу живота, на попереку.  

ЛІКУВАННЯ ГЕРПЕСУ

Основою лікування буде підвищення захисних функцій організму, в чому вам допоможуть лікарі дерматологи та дієтологи. Також кожен окремий випадок ми досліджуємо за най незначними симптомами, проводячи необхідні аналізи та обстеження, аби створити повну картину ефективного лікування.  

В медичному центрі «Оксфорд Медікал Луцьк» лікарі-дерматологи діагностують причину проблеми, визначать тип вірусу та підберуть оптимальний метод лікування.

Щоб жити повноцінним життям без хвороби, звертайтесь до нас за допомогою по  телефону:  (0332) 20 00 22, або за адресою м.Луцьк, вул. Винниченка 14.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКирилова Інна Григорівна лікар дерматолог вищої категорії
Ковальчук Оксана Миколаївна лікар дерматолог першої категорії
Потапчук Ірина СтаніславівнаЛІкар дерматолог

Євгена Сверстюка 1;

інформація про лікаря

2007 р. - закінчила Буковинський державний медичний інститут за спеціальністю “Лікувальна справа”.

2010 р. - закінчила курси по дитячій дерматології у Волинському обласному ШВД.

2010 р. - закінчила курси по практичній косметології, м.Львів.

показати повний текст

відгуки
Олександр 14-01-2020 У клініці чисто, добре організований простір і продумані деталі для зручності клієнтів. Добре працює персонал на рецепції. . Лікар професійний, уважний до деталей, дуже послідовно і зрозуміло пояснила суть моєї проблеми і призначення лікування. Після відвідин не залишилося ніяких питань. При цьому лікар каже по суті, без зайвих слів. Дуже задоволений її роботою. Обов'язково прийду ще й буду рекомендувати друзям і знайомим.

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом