Плануєте лазерне лікування варикозу? Даруємо пакет обстежень "передопераційний". Лише до 30 червня. Тел. для запису (0332) 200022

Кардіологія в Луцьку

Здебільшого недуги серцево-судинної системи супроводжуються відхиленнями у роботі серцевого м'яза, а також порушеннями діяльності кровоносних судин. На жаль, кардіологічні захворювання є надзвичайно підступними, адже протягом тривалого часу людина може й не здогадуватись про серйозний збій у роботі серця. Саме тому тільки своєчасний візит до спеціаліста допоможе зберегти здоров’я й навіть життя. Бо, як відомо, серце – це «невтомний двигунець» людського організму, що працює без зупинки, тому його потрібно особливо берегти.

СИМПТОМИ ХВОРОБ СЕРЦЯ

Так, до перших серйозних «двіночків», що свідчать про те, що із серцево-судинною системою, ймовірно, не усе гаразд, відносять:

  • безпричинну хронічну перевтому;
  • постійну необхідність перепочивати;
  • аритмію, зокрема підвищення частоти пульсу та серцевих скорочень;
  • головокружіння;
  • непритомність;
  • дискомфорт у ділянці грудної клітки.

Великою помилкою серед населення є те, що в силу шаленого темпу життя усі ці симптоми чомусь вважають несуттєвими. Й справді прикро, що легке запаморочення й навіть втрату свідомості, перевтому, чомусь прийнято вважати нормою. Однак, якщо такі негаразди стають систематичними, ігнорувати їх не варто.

Тож, у разі виявлення у себе періодичності виникнення хоча б одного із вищевказаних симптомів, необхідно не гаяти часу й терміново відвідати фахівця. Лише вчасний візит до спеціаліста допоможе уберегтись від важких наслідків серцево-судинних недуг. Швидшим буде й процес лікування та одужання.

Не забувайте, що до групи ризику відносять людей, як мають спадкову схильність до кардіологічних хвороб, а також тих, які страждають від зайвої маси тіла. Окрім цього, не найкращу роль для загального стану організму відіграють й шкідливі звички, як от зловживання алкоголем та куріння, малоактивний спосіб життя.

ЛІКУВАННЯ В КАРДІОЛОГІЇ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

У кардіологічному відділенні медичного центру «Оксфорд Медікал» ефективно діагностують серцеві захворювання (до прикладу, пороки серця),  проводять реабілітацію після інфаркту міокарда.

Також у медичній установі лікують наступні недуги:

  • гіпертонія;
  • аритмія;
  • ішемічна хвороба серця;
  • артеріальна гіпертензія.

Кваліфіковані кардіологи залюбки нададуть первинну консультацію та оглянуть пацієнта. Зокрема, під час первинної консультації досвідчений лікар вислухає ваші скарги, збере анамнез хвороби, виміряє артеріальний тиск, а також зробить звукове прослуховування серця та легенів (аускультацію). У разі виникнення необхідності спеціаліст може призначити додаткову діагностику – ЕКГ та УЗД серця, які можна пройти

на базі медичного центру, а також усі інші суміжні обстеження. Погодьтесь, це – істотне заощадження часу та енергії.

Записатись на прийом до кардіолога в МЦ «Оксфорд Медікал» можна по телефону (0332) 20 00 22

послуги Відділення КардіологіяЦіна
Первинний прийом кардіолога 250.00 грн
Повторний прийом кардіолога 200.00 грн
Кардіограма 150.00 грн
УЗД серця 300.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в МЦ. Актуальні ціни ви можете дізнатися в МЦ або по телефону (0332) 2 000 22

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом