Кардіологія в Луцьку

Здебільшого недуги серцево-судинної системи супроводжуються відхиленнями у роботі серцевого м'яза, а також порушеннями діяльності кровоносних судин. На жаль, кардіологічні захворювання є надзвичайно підступними, адже протягом тривалого часу людина може й не здогадуватись про серйозний збій у роботі серця. Саме тому тільки своєчасний візит до спеціаліста допоможе зберегти здоров’я й навіть життя. Бо, як відомо, серце – це «невтомний двигунець» людського організму, що працює без зупинки, тому його потрібно особливо берегти.

СИМПТОМИ ХВОРОБ СЕРЦЯ

Так, до перших серйозних «двіночків», що свідчать про те, що із серцево-судинною системою, ймовірно, не усе гаразд, відносять:

  • безпричинну хронічну перевтому;
  • постійну необхідність перепочивати;
  • аритмію, зокрема підвищення частоти пульсу та серцевих скорочень;
  • головокружіння;
  • непритомність;
  • дискомфорт у ділянці грудної клітки.

Великою помилкою серед населення є те, що в силу шаленого темпу життя усі ці симптоми чомусь вважають несуттєвими. Й справді прикро, що легке запаморочення й навіть втрату свідомості, перевтому, чомусь прийнято вважати нормою. Однак, якщо такі негаразди стають систематичними, ігнорувати їх не варто.

Тож, у разі виявлення у себе періодичності виникнення хоча б одного із вищевказаних симптомів, необхідно не гаяти часу й терміново відвідати фахівця. Лише вчасний візит до спеціаліста допоможе уберегтись від важких наслідків серцево-судинних недуг. Швидшим буде й процес лікування та одужання.

Не забувайте, що до групи ризику відносять людей, як мають спадкову схильність до кардіологічних хвороб, а також тих, які страждають від зайвої маси тіла. Окрім цього, не найкращу роль для загального стану організму відіграють й шкідливі звички, як от зловживання алкоголем та куріння, малоактивний спосіб життя.

ЛІКУВАННЯ В КАРДІОЛОГІЇ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

У кардіологічному відділенні медичного центру «Оксфорд Медікал» ефективно діагностують серцеві захворювання (до прикладу, пороки серця),  проводять реабілітацію після інфаркту міокарда.

Також у медичній установі лікують наступні недуги:

  • гіпертонія;
  • аритмія;
  • ішемічна хвороба серця;
  • артеріальна гіпертензія.

Кваліфіковані кардіологи залюбки нададуть первинну консультацію та оглянуть пацієнта. Зокрема, під час первинної консультації досвідчений лікар вислухає ваші скарги, збере анамнез хвороби, виміряє артеріальний тиск, а також зробить звукове прослуховування серця та легенів (аускультацію). У разі виникнення необхідності спеціаліст може призначити додаткову діагностику – ЕКГ та УЗД серця, які можна пройти

на базі медичного центру, а також усі інші суміжні обстеження. Погодьтесь, це – істотне заощадження часу та енергії.

Записатись на прийом до кардіолога в МЦ «Оксфорд Медікал» можна по телефону (0332) 701 722

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 3.57, голосів: 104 )
послуги Відділення КардіологіяЦіна
Первинний прийом кардіолога 450.00 грн
Повторний прийом кардіолога 350.00 грн
Кардіограма 150.00 грн
Ехокардіографія (узд серця) 750.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в МЦ. Актуальні ціни ви можете дізнатися в МЦ або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом