записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0332) 2 000 22
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Луцького медичного центру

Вибрати інше місто
 

Педіатрія

Коли дитина починає проявляти ознаки нездужання, батьки разом з нею переживають її стан. І в таких обставинах буває складно знайти раціональний, а головне - ефективний засіб вирішення проблеми.

Компетентні  лікарі відділення педіатрії в медичному центрі «Оксфорд Медікал» , які мають  досвід, пропонують свою допомогу малюкам та їхнім батькам. Педіатри МЦ «Оксфорд Медікал» Луцьк проводять діагностику, лікування, надають профілактичні консультації, а також ведуть медичне спостереження дітей на всьому протязі їхнього дозрівання.

Коли потрібно вести дитину до педіатра

У медичній практиці прийнято брати під контроль дітей від самого дня їх народження. В сучасних реаліях екологічного стану це не буде надзвичайною мірою обережності.

З перших тижнів життя досвідчені педіатри МЦ «Оксфорд Медікал» ведуть спостереження за розвитком малюка, при виникненні ускладнень з його здоров'ям вони своєчасно діагностують патології та проводять заходи щодо їх усунення.

Регулярні медичні огляди рекомендовано проходити не рідше одного разу в квартал. При підозрі на болі, при відсутності апетиту та інших патологічних змінах візит до педіатра потрібно зробити терміново, поза графіком відвідувань.

Навіщо спостерігатися у педіатра

Багаторічний  досвід лікарів педіатричного відділення МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку показує важливість професійних консультацій для молодих батьків. Не всі мають уявлення про те, в якому віці починають з'являтися зуби у малюка, які зміни відбуваються в його організмі при відлученні від материнського молока.

А деякі захворювання можуть не проявлятися ніякими симптомами тривалий час, і тільки якісна діагностика допомагає запобігти стражданням маленького пацієнта. Ознаками, що спонукають до позапланового візиту до відділення педіатрії, можуть стати:

 • втрата апетиту;

 • виникнення закрепу або проносу;

 • больові відчуття;

 • підвищення температури;

 • поява шкірних висипань;

 • безпричинне занепокоєння.

Кваліфіковані лікарі МЦ «Оксфорд Медікал» встановлять причину захворювання юного пацієнта і зможуть надати результативну допомогу для його видужання. Зусиллями медперсоналу медичного центру «Оксфорд Медікал» у Луцьку вдається ефективно справлятися з такими патологічними проявами у дітей, як:

 • простудні та вірусні захворювання;

 • хвороби шлунково-кишкового тракту;

 • патології сечовивідної системи;

 • дерматологічні захворювання;

 • захворювання органів дихання.

 

Всі ці неприємності швидше покинуть дитину, якщо вчасно їх виявити і прийняти заходи по лікуванню. І в цьому допомагають висококваліфіковані лікарі відділення педіатрії МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку.

Педіатрія МЦ «Оксфорд Медікал»

Педіатри МЦ «Оксфорд Медікал» використовують новітні методики лікування дитячих захворювань. Кожному юному пацієнту забезпечені комфортні умови в просторих, світлих кабінетах.

При необхідності факт проходження діагностичних і лікувальних процедур підтверджується в документальній формі з видачею довідки та реєстрацією факту відвідування медичного центру. Великий досвід лікарів, обладнання медичного центру «Оксфорд Медікал» і створені на його базі умови діагностики та лікування забезпечують гарантію здорового способу життя малюка. У відділенні педіатрії «Оксфорд Медікал» діти можуть спостерігатися до досягнення ними 18-річного віку.

Для запису на прийом у відділення педіатрії слід зателефонувати за номером у Луцьку:

(0332) 2 000 22

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки