Педіатрія в Луцьку

Коли дитина починає проявляти ознаки нездужання, батьки разом з нею переживають її стан. І в таких обставинах буває складно знайти раціональний, а головне - ефективний засіб вирішення проблеми.

Компетентні  лікарі відділення педіатрії в медичному центрі «Оксфорд Медікал» , які мають  досвід, пропонують свою допомогу малюкам та їхнім батькам. Педіатри МЦ «Оксфорд Медікал» Луцьк проводять діагностику, лікування, надають профілактичні консультації, а також ведуть медичне спостереження дітей на всьому протязі їхнього дозрівання.

КОЛИ ПОТРІБНО ВЕСТИ ДИТИНУ ДО ПЕДІАТРА

У медичній практиці прийнято брати під контроль дітей від самого дня їх народження. В сучасних реаліях екологічного стану це не буде надзвичайною мірою обережності.

З перших тижнів життя досвідчені педіатри МЦ «Оксфорд Медікал» ведуть спостереження за розвитком малюка, при виникненні ускладнень з його здоров'ям вони своєчасно діагностують патології та проводять заходи щодо їх усунення.

Регулярні медичні огляди рекомендовано проходити не рідше одного разу в квартал. При підозрі на болі, при відсутності апетиту та інших патологічних змінах візит до педіатра потрібно зробити терміново, поза графіком відвідувань.

НАВІЩО СПОСТЕРІГАТИСЯ У ПЕДІАТРА

Багаторічний  досвід лікарів педіатричного відділення МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку показує важливість професійних консультацій для молодих батьків. Не всі мають уявлення про те, в якому віці починають з'являтися зуби у малюка, які зміни відбуваються в його організмі при відлученні від материнського молока.

А деякі захворювання можуть не проявлятися ніякими симптомами тривалий час, і тільки якісна діагностика допомагає запобігти стражданням маленького пацієнта. Ознаками, що спонукають до позапланового візиту до відділення педіатрії, можуть стати:

 • втрата апетиту;

 • виникнення закрепу або проносу;

 • больові відчуття;

 • підвищення температури;

 • поява шкірних висипань;

 • безпричинне занепокоєння.

Кваліфіковані лікарі МЦ «Оксфорд Медікал» встановлять причину захворювання юного пацієнта і зможуть надати результативну допомогу для його видужання. Зусиллями медперсоналу медичного центру «Оксфорд Медікал» у Луцьку вдається ефективно справлятися з такими патологічними проявами у дітей, як:

 • простудні та вірусні захворювання;

 • хвороби шлунково-кишкового тракту;

 • патології сечовивідної системи;

 • дерматологічні захворювання;

 • захворювання органів дихання.

 

Всі ці неприємності швидше покинуть дитину, якщо вчасно їх виявити і прийняти заходи по лікуванню. І в цьому допомагають висококваліфіковані лікарі відділення педіатрії МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку.

ПЕДІАТРІЯ МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Педіатри МЦ «Оксфорд Медікал» використовують новітні методики лікування дитячих захворювань. Кожному юному пацієнту забезпечені комфортні умови в просторих, світлих кабінетах.

При необхідності факт проходження діагностичних і лікувальних процедур підтверджується в документальній формі з видачею довідки та реєстрацією факту відвідування медичного центру. Великий досвід лікарів, обладнання медичного центру «Оксфорд Медікал» і створені на його базі умови діагностики та лікування забезпечують гарантію здорового способу життя малюка. У відділенні педіатрії «Оксфорд Медікал» діти можуть спостерігатися до досягнення ними 18-річного віку.

Для запису на прийом у відділення педіатрії слід зателефонувати за номером у Луцьку:

(0332) 701 722

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.81, голосів: 26 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістилікар педіатр вищої категорії: Литвин Оксана В`ячеславівна
Литвин Оксана В`ячеславівна лікар педіатр вищої категорії
послуги Відділення ПедіатріяЦіна
Первинна консультація педіатра 450.00 грн
Повторний прийом педіатра 350.00 грн
Проведення проби Манту 265.00 грн
Вакцинація проти дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту, гемофільної інфекції типу В, гепатиту В (вакцина Гексаксим, виробник - Санофі, Франція) 1800.00 грн
Вакцинація проти дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту, гемофільної інфекції типу В, гепатиту В (вакцина Інфанрікс Гекса, виробник - GSK, Бельгія) 1700.00 грн
Вакцинація проти дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту, гемофільної інфекції типу В (вакцина Пентаксим, виробник Санофі, Франція) 1550.00 грн
Вакцинація проти дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту (вакцина Тетраксим, виробник Санофі, Франція) 1300.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в МЦ. Актуальні ціни ви можете дізнатися в МЦ або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом