Плануєте лазерне лікування варикозу? Даруємо пакет обстежень "передопераційний". Лише до 29 лютого. Тел. для запису (0332)200022

Педіатрія в Луцьку

Коли дитина починає проявляти ознаки нездужання, батьки разом з нею переживають її стан. І в таких обставинах буває складно знайти раціональний, а головне - ефективний засіб вирішення проблеми.

Компетентні  лікарі відділення педіатрії в медичному центрі «Оксфорд Медікал» , які мають  досвід, пропонують свою допомогу малюкам та їхнім батькам. Педіатри МЦ «Оксфорд Медікал» Луцьк проводять діагностику, лікування, надають профілактичні консультації, а також ведуть медичне спостереження дітей на всьому протязі їхнього дозрівання.

КОЛИ ПОТРІБНО ВЕСТИ ДИТИНУ ДО ПЕДІАТРА

У медичній практиці прийнято брати під контроль дітей від самого дня їх народження. В сучасних реаліях екологічного стану це не буде надзвичайною мірою обережності.

З перших тижнів життя досвідчені педіатри МЦ «Оксфорд Медікал» ведуть спостереження за розвитком малюка, при виникненні ускладнень з його здоров'ям вони своєчасно діагностують патології та проводять заходи щодо їх усунення.

Регулярні медичні огляди рекомендовано проходити не рідше одного разу в квартал. При підозрі на болі, при відсутності апетиту та інших патологічних змінах візит до педіатра потрібно зробити терміново, поза графіком відвідувань.

НАВІЩО СПОСТЕРІГАТИСЯ У ПЕДІАТРА

Багаторічний  досвід лікарів педіатричного відділення МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку показує важливість професійних консультацій для молодих батьків. Не всі мають уявлення про те, в якому віці починають з'являтися зуби у малюка, які зміни відбуваються в його організмі при відлученні від материнського молока.

А деякі захворювання можуть не проявлятися ніякими симптомами тривалий час, і тільки якісна діагностика допомагає запобігти стражданням маленького пацієнта. Ознаками, що спонукають до позапланового візиту до відділення педіатрії, можуть стати:

 • втрата апетиту;

 • виникнення закрепу або проносу;

 • больові відчуття;

 • підвищення температури;

 • поява шкірних висипань;

 • безпричинне занепокоєння.

Кваліфіковані лікарі МЦ «Оксфорд Медікал» встановлять причину захворювання юного пацієнта і зможуть надати результативну допомогу для його видужання. Зусиллями медперсоналу медичного центру «Оксфорд Медікал» у Луцьку вдається ефективно справлятися з такими патологічними проявами у дітей, як:

 • простудні та вірусні захворювання;

 • хвороби шлунково-кишкового тракту;

 • патології сечовивідної системи;

 • дерматологічні захворювання;

 • захворювання органів дихання.

 

Всі ці неприємності швидше покинуть дитину, якщо вчасно їх виявити і прийняти заходи по лікуванню. І в цьому допомагають висококваліфіковані лікарі відділення педіатрії МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку.

ПЕДІАТРІЯ МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Педіатри МЦ «Оксфорд Медікал» використовують новітні методики лікування дитячих захворювань. Кожному юному пацієнту забезпечені комфортні умови в просторих, світлих кабінетах.

При необхідності факт проходження діагностичних і лікувальних процедур підтверджується в документальній формі з видачею довідки та реєстрацією факту відвідування медичного центру. Великий досвід лікарів, обладнання медичного центру «Оксфорд Медікал» і створені на його базі умови діагностики та лікування забезпечують гарантію здорового способу життя малюка. У відділенні педіатрії «Оксфорд Медікал» діти можуть спостерігатися до досягнення ними 18-річного віку.

Для запису на прийом у відділення педіатрії слід зателефонувати за номером у Луцьку:

(0332) 2 000 22

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛитвин Оксана В`ячеславівна лікар педіатр вищої категорії
послуги Відділення ПедіатріяЦіна
Консультація педіатра 250.00 грн
Повторний прийом 200.00 грн
Вакцинація проти кору, паротиту, краснухи (вакцина Пріорікс, виробник - ГлаксоСмітКляйн, Бельгія) 450.00 грн
Вакцинація проти дифтерії, правцю, кашлюка, поліомієліту, гемофільної інфекції типу В, гепатиту В (вакцина Гексаксим, виробник - Санофі, Франція) 1400.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в МЦ. Актуальні ціни ви можете дізнатися в МЦ або по телефону (0332) 2 000 22

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом