Мамологія в Луцьку

Маса факторів зовнішнього середовища, нестабільної екологічної обстановки, нескоригований раціон і відсутність здорового способу життя провокують різноманітні аномалії молочних залоз.

ОЗНАКИ ПАТОЛОГІЙ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ

Найчастіше жінки встигають самі виявити ознаки зародження аномалій молочних залоз перед відвідуванням мамолога. Але симптоми зазвичай проявляються вже на стадії прогресування хвороби, а це значить, що час вже втрачено, і пацієнтку очікує більш складне лікування, ніж в початковій фазі.

 

Але навіть у цій стадії важливо не затягувати з терапією захворювань молочних залоз, як тільки виявляться наступні симптоми:

 • візуальні зміни форми грудей;

 • почервоніння шкіри молочної залози;

 • виділення з сосків;

 • болючі відчуття;

 • поява виразкових уражень;

 • наявність ущільнень у молочній залозі.

Будь-яка з цих ознак є свідченням порушення здоров'я молочної залози, а їх комплексний прояв – це очевидний сигнал для невідкладного візиту до відділення мамології.

 

Досвідчений лікар-мамолог медичного центру «Оксфорд Медікал» у Луцьку рекомендує не чекати появи цих симптомів. Враховуючи високу інтенсивність ураження, яка за статистикою охоплює більше половини жіночого населення у віці старше 30 років, лікар рекомендує проходити регулярний профілактичний огляд.

ПРИЧИНИ ПАТОЛОГІЙ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ

В нинішніх умовах життя таке поширення захворювань молочної залози перестає бути аномальним явищем. Причинами зародження патологій є: несприятливі умови праці, фізичні перевантаження, неконтрольований прийом медикаментозних засобів, часті стресові ситуації.

 

Нестабільне статеве життя, ранні сексуальні стосунки – ще одна група причин, що викликають патологічні процеси в молочній залозі.

 

Провокує розвиток хвороб молочної залози незбалансоване харчування, надмірне вживання алкоголю і продуктів харчування з ароматизаторами і барвниками, іонізуюче випромінювання, куріння і ряд інших факторів. Про них докладніше можна дізнатися у досвідченого і компетентного лікаря-мамолога у відділенні медичного центру «Оксфорд Медікал Луцьк».

ДІАГНОСТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ

При первинному зверненні до мамолога лікар проводити збір анамнезу, уточнює обставини та умови життя пацієнтки, і на підставі клінічного огляду встановлює первинний діагноз. В його постановці важливу роль відіграє прояв характерних симптомів, іноді – прихованих, які може виявити лише фахівець-мамолог високої кваліфікації.

 

Для встановлення заключного діагнозу і призначення терапії лікар може додатково призначити діагностичні процедури:

 • УЗД молочної залози;

 • рентгенографію;

 • мамографію;

 • комп'ютерну томографію;

 • цитологічну біопсію.

У процесі клінічного огляду лікарем проводяться обстеження методами пальпації і перкусії, візуального огляду стану молочних залоз, порівняння їх форм і обсягів.

ЛІКУВАННЯ ХВОРОБ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ

В МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» проводиться повний комплекс лікування від будь-яких патологій молочної залози – доброякісних і злоякісних пухлин, гіпертрофії, маститу, мастопатії, жирових некрозів, мастодинії, кісти, аденоми, лактостазу.

 

Комплексна терапія включає фізіотерапевтичні процедури, медикаментозне лікування, регулювання гормонального фону. Щоб отримати консультації та пройти курс лікування у кваліфікованого мамолога в Луцьку, необхідно записатися на прийом у МЦ «Оксфорд Медікал» по телефону.

 

(0332) 701 722,  (068) 22-000-22 або за адресою м.Луцьк, Є. Сверстюка 1.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.26, голосів: 68 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар мамолог: Струк Вадим Васильович

інформація про лікаря

2005 - 2011 рр. – навчався в Дніпропетровській державній медичній академії.

2011 - 2014 рр. – проходив інтернатуру на базі Волинського обласного онкологічного диспансеру.

2014 - 2020 рр. – працював в Любешіській ЦРЛ на посаді лікаря хірурга

У 2019 р. – проходив курси підвищення кваліфікації на базі Київського міського онкоцентру та клініки «Лісод» - «Клінічна мамологія».

У 2020 р. – отримав спеціалізацію – «Онкохірургія».

У 2021 р. – проходив курси підвищення кваліфікації на базі Львівського національного медичного університету – «Захворювання молочних залоз»

З 2020 р.  – працює лікарем-онкологом, мамологом у Волинському обласному медцентрі онкопатологій.

З 2022 р.  – працює лікарем мамологом у медичному центрі «Оксфорд Медікал Волинь»

показати повний текст
послуги Відділення МамологіяЦіна
Первинний прийом мамолога 450.00 грн
Повторний прийом 350.00 грн
УЗД молочних залоз 400.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в МЦ. Актуальні ціни ви можете дізнатися в МЦ або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом