Лікування псоріазу в Луцьку

Псоріаз вважається одним з найскладніших захворювань, що погано піддається лікуванню. У багатьох країнах світу цією патологією страждають як молоді люди, так і пацієнти похилого віку. Хвороба не робить відмінностей за статевими, віковими і фізіологічними ознаками.

 

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» у Луцьку досвідченими лікарями дерматологами та суміжними спеціалістами проводяться лікувальні заходи по боротьбі з псоріазом, що сприяла досягненню ремісії у багатьох пацієнтів.

ПРИЧИНИ ТА ОЗНАКИ ПСОРІАЗУ

Офіційною медициною в якості основного етіологічного джерела виникнення цієї небезпечної хвороби вважається генетична схильність. Причому зовсім не обов'язково, щоб патологія передавалася від батьків до дітей. Її ознаки можуть проявлятися і через декілька поколінь.

 

Супутніми факторами зародження псоріазу можуть бути:

  • аутоімунні патології;

  • надлишок емоційних потрясінь, часті депресії або нервозність;

  • вживання алкоголю в надмірних обсягах.

Визначити навіть у початковій фазі можна розвиток псоріазу за характерними ознаками на шкірі пацієнта. Такими є яскраво-рожеві бляшки з нальотом сріблясто лускатого покриву.

ДІАГНОСТИКА ПСОРІАЗУ

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» у Луцьку проводиться комплекс діагностичних обстежень на предмет своєчасного виявлення псоріазу. Для цього в відділенні дерматології досвідчений лікар дерматолог здійснює клінічний огляд, при необхідності призначає біопсію шкіри, лабораторні дослідження крові на вміст титрів ревматичного, аутоімунного та запального процесу, дерматоскопію.

 

При діагностиці обов'язково враховується анамнез та клінічна картина шкірного покриву пацієнта.

 

Коректний діагноз ставиться з урахуванням диференціальної діагностики, що дозволяє визначити одну з форм псоріазу:

  • вульгарна (бляшкова);

  • інтертригінозна;

  • пустульозна;

  • псоріаз нігтів (оніходистрофія псоріатична);

  • каплеподібна;

  • долонно-підошвенна.

Одночасно з тим досвідчені лікарі шляхом застосування сучасних клінічних досліджень і високоточного діагностичного обладнання в МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» визначають одну з трьох ступенів тяжкості перебігу цієї патології.

ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ В МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

Компетентність кожного лікаря відділення дерматології медичного центру «Оксфорд Медікал Луцьк» дозволяє визначити найбільш раціональний та ефективний курс лікування від псоріазу. Терапевтичні методи направлені на досягнення ремісії в стаціонарних або амбулаторних умовах.

 

Вибір методів лікування цілком залежить від динаміки прогресування хвороби, ступеня тяжкості, різновиду форми псоріазу та інтенсивності прояву симптомів і наслідків, ураження суглобів.

 

Ефективний курс лікування завжди передбачає використання методів медикаментозної терапії, фізіотерапевтичні процедури, застосування зовнішніх засобів на основі природних інгредієнтів і мазей. Позитивний результат дає дотримання дієти, психоемоційна стабільність.

 

Конкретний метод лікування від псоріазу в МЦ «Оксфорд Медікал» підбирається індивідуально з урахуванням фізіологічних особливостей пацієнта.

 

Щоб одержати консультацію й записатися на прийом до дерматолога МЦ «Оксфорд Медікал», необхідно зателефонувати адміністратору за телефоном у Луцьку: (0332) 701 722 або за адресою м. Луцьк, Є. Сверстюка 1.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.76, голосів: 34 )

відгуки
Олександр 14-01-2020 У клініці чисто, добре організований простір і продумані деталі для зручності клієнтів. Добре працює персонал на рецепції. . Лікар професійний, уважний до деталей, дуже послідовно і зрозуміло пояснила суть моєї проблеми і призначення лікування. Після відвідин не залишилося ніяких питань. При цьому лікар каже по суті, без зайвих слів. Дуже задоволений її роботою. Обов'язково прийду ще й буду рекомендувати друзям і знайомим.

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом