Дерматоскопія в Луцьку

Неодноразово кожен з нас хоча б один раз у життя знаходив у себе на шкірі новоутворення і задав собі запитання, що це: невус, родимка, меланома чи інше утворення. Дати відповідь на Ваше запитання може лікар – дерматолог, використовуючи простий, але один з найінформативніших методів у дерматології – дерматоскопію. Вкрай важливо хоча б раз у житті перевірити всі свої родимки, невуси, пігментні плями у дерматолога, а також при виявленні нового утворення негайно звернутися до дерматолога. Адже, «на око» визначити доброякісне, чи злоякісне дане утворення не можливо. А всі злоякісні новоутворення шкіри мають дуже швидкий негативний ріст, тим самим спричиняючи швидке метастазування у інші органи. У медичному центрі «Оксфорд Медікал Волинь» якісно та швидко зможуть перевірити Ваші родимки за допомогою сучасного дерматоскопа.

КОЛИ ПОТРІБНА ДЕРМАТОСКОПІЯ?

Негайно потрібно звернутися до лікаря – дерматолога при появі будь – яких змін, які ви помітили на своїх родимках, невусах, пігментних плямах:

 • родимка почала кровоточити, змінила колір чи форму;
 • краї стали не рівними, не чіткими;
 • швидкий ріст родимки;
 • родимка свербить, болить чи лущиться;

До групи ризику пацієнтів, яким хоча б один раз у рік потрібно проводити дерматоскопію відносять:

 • пацієнти, у родичів яких були рак шкіри чи меланома;
 • велика кількість родимок на тілі;
 • родимки знаходяться у місці постійного подразнення;
 • родимки дуже великих розмірів.

ДЕРМАТОСКОПІЯ У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ВОЛИНЬ»

Дерматоскопія у нашому медичному центрі проводиться висококваліфікованими лікарями – дерматологами, за допомогою сучасного дерматоскопа. Дерматоскопія має ряд переваг перед іншими методами перевірки новоутворень:

 • процедура відбувається швидко;
 • під час процедури не відбувається пошкодження новоутворення;
 • не потрібно ніякої підготовки до процедури;
 • процедура абсолютно безболісна;
 • можна швидко та точно перевірити доброякісне, або чи має ознаки злоякісного утворення;
 • пацієнтам групи ризику дуже зручно контролювати новоутворення;
 • є можливість контролювати динаміку утворення.

За допомогою цього методу можна діагностувати такі захворювання шкіри: папіломи, кондиломи, кератоми, невуси, фіброми, ліпоми, меланому, базально–клітинну карциному, гемангіоми.

На первинному прийомі у лікаря–дерматолога, пацієнт детально розказує свої скарги, чи була травма утворення, час появи. Також лікарю важливо знати спадковий анамнез пацієнта, чи не хворіли родичі на рак шкіри, чи меланому. Далі проводить об’єктивне обстеження. А вже пізніше проводить дерматоскопію. Лікар щільно прикладає до утворення дерматоскоп, і отримує збільшене в багато разів зображення, це зображення можна вивести на екран і детально подивитися на будову утворення. Вже після обстеження лікар зможе Вам сказати, чи має ознаки злоякісності ваше утворення і назначити додаткові методи обстеження.

Знайшли в себе незрозуміле утворення? Негайно запишись на прийом до лікаря – дерматолога у медичний центр «Оксфорд Медікал Волинь».

Для запису та додаткової інформації телефонуйте (068)2200022, (0332) 701 722.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 5.00, голосів: 2 )
послуги Відділення ДерматологіяЦіна
Дерматоскопія 150.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в МЦ. Актуальні ціни ви можете дізнатися в МЦ або по телефону

відгуки
Олександр 14-01-2020 У клініці чисто, добре організований простір і продумані деталі для зручності клієнтів. Добре працює персонал на рецепції. . Лікар професійний, уважний до деталей, дуже послідовно і зрозуміло пояснила суть моєї проблеми і призначення лікування. Після відвідин не залишилося ніяких питань. При цьому лікар каже по суті, без зайвих слів. Дуже задоволений її роботою. Обов'язково прийду ще й буду рекомендувати друзям і знайомим.

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом