Плануєте лазерне лікування варикозу? Тільки до 31 грудня базові аналізи та обстеження перед операцією безкоштовні! Деталі за тел. (0332) 200022; (068) 2200022

Масаж

  Масаж в Луцьку

  Тривала робота за комп'ютером викликає почуття дискомфорту в області шиї і попереку? Турбує неприваблива «апельсинова скоринка» або в'ялість м'язів після пологів? Сучасний ритм життя піддає вас щоденному стресу? Скористайтеся послугами фахівців МЦ «Оксфорд Медікал Волинь» ‒ кваліфіковані масажисти нашого медичного центру допоможуть вирішити ваші проблеми.

   

  Масаж знімає больові відчуття і розслабляє напружені м'язи, допомагає відновитися після стресу, пневмонії або бронхіту, сприяє реабілітації після травм і операцій, підвищує ефективність медикаментозного лікування серцево-судинної, травної, сечостатевої, кровоносної та дихальної систем. Крім того, масаж підсилює функції імунної системи, надає позитивний психотерапевтичний ефект і покращує емоційний стан.

  ВИДИ МАСАЖУ: РЯД ПОСЛУГ

  Масажисти МЦ «Оксфорд Медікал Волинь» рекомендують різні види масажу в залежності від стану здоров'я та поставлених завдань:

  1. Профілактичний масаж. Покращує функції імунної системи, знімає напругу, допомагає налагодити роботу організму. Профілактичний вид масажу розділяється на загальний і місцевий. Місцевий, в свою чергу, поділяється на зони: спина, грудний відділ, голова, шийно-коміркова зона, живіт, руки, ноги та стопи.
  2. Антицелюлітний масаж. Активізує обмін речовин і прискорюється процес виведення його продуктів з міжклітинного простору, покращує кровообіг і насичення тканин киснем, підвищує судинний тонус, покращує циркуляцію лімфи і якість сполучної тканини, виводить зайву рідину, скорочує обсяг надлишкових жирових відкладень в проблемних зонах, вирівнює рельєф шкіри.
  3. Спортивний масаж. Підвищує еластичність м'язів і їх витривалість, відновлює працездатність після посиленого фізичного навантаження, знижує чутливість периферичних нервів, сприяє розсмоктуванню гематом і набряків, зміцнює м'язовий корсет, допомагає відновитися після травмування, збільшує діапазон рухів в тазостегновому, плечовому, ліктьовому і міжхребцевих суглобах. Спортивний масаж поділяють на попередній (розминку), тренувальний (після напружених занять спортом) і відновний.
  4. Масаж-антистрес. Допомагає зняти ознаки хронічної втоми, підвищеної збудливості, апатії і депресії, позбавляє від спазмів, м'язової напруги, безсоння, головного болю і мігрені, підвищує працездатність. Крім того, антистресовий масаж закріплює результати психотерапії і служить профілактикою захворювань, пов'язаних з нервовими розладами.
  5. Лікувальний масаж. Активізує біологічні стимулятори, нормалізує обмін речовин, допомагає вивести токсини з організму, сприяє притоку крові до хворого органу, відновлює фізичну працездатність, допомагає при захворюваннях опорно-рухового апарату, попереджає появу спайок в післяопераційний період. Лікувальний масаж має багато напрямків, і проводитися за призначенням лікаря.
  6. Масаж для реабілітації дихальної системи. Активізує дихальну мускулатуру і знімає її напруженість, відновлює рухливість грудної клітки і діафрагми, стимулює крово- і лімфообіг, відходження мокроти, підсилює дію ліків, підвищує працездатність і нормалізує сон.
  7. Масаж для реабілітації опорно-рухової системи. Допомагає відновити рухову функцію, підвищує кровопостачання суглоба, зміцнює зв'язковий апарат, запобігає пошкодженню хрящової тканини або її надмірний ріст.
  8. Масаж при захворюваннях нервової системи. Сприяє відновленню чутливої, рухової і вегетативної функцій нерва, знімає больові відчуття і м'язовий спазм, покращує кровообіг і трофічні процеси.

  МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЛУЦЬК» - НАМ ДОВІРЯЮТЬ

  У нашому медичному центрі досвідчені масажисти підберуть оптимальний варіант інтенсивності, тривалості процедури, масажні методики і техніки з урахуванням вашого віку, анамнезу, реактивності нервової системи, специфіки організму та наявності хронічних захворювань. Вас чекає приємна атмосфера, привітні адміністратори і послуги кваліфікованого фахівця.

  МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» ‒ ефективно, безпечно, доступно!

  Запис за номером телефону (0332) 200022.

  Наші СПЕЦІАЛІСТИ

  усі спеціалісти  Денисюк Віталій Миколайович лікар ортопед-травматолог
  лікар масажист
  Денисюк Віталій Миколайовичлікар ортопед-травматолог
  лікар масажист

  інформація про лікаря

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Спасибо!

  Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

  Оставить сообщение для администрации клиники
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом