Працюємо за новим графіком роботи: по буднях з 9:00 до 19:00; у сб - з 9:00 до 17:00; у нд - з 10:00 до 14:00.

Масаж в Луцьку

Тривала робота за комп'ютером викликає почуття дискомфорту в області шиї і попереку? Турбує неприваблива «апельсинова скоринка» або в'ялість м'язів після пологів? Сучасний ритм життя піддає вас щоденному стресу? Скористайтеся послугами фахівців МЦ «Оксфорд Медікал Волинь» ‒ кваліфіковані масажисти нашого медичного центру допоможуть вирішити ваші проблеми.

 

Масаж знімає больові відчуття і розслабляє напружені м'язи, допомагає відновитися після стресу, пневмонії або бронхіту, сприяє реабілітації після травм і операцій, підвищує ефективність медикаментозного лікування серцево-судинної, травної, сечостатевої, кровоносної та дихальної систем. Крім того, масаж підсилює функції імунної системи, надає позитивний психотерапевтичний ефект і покращує емоційний стан.

ВИДИ МАСАЖУ: РЯД ПОСЛУГ

Масажисти МЦ «Оксфорд Медікал Волинь» рекомендують різні види масажу в залежності від стану здоров'я та поставлених завдань:

  1. Профілактичний масаж. Покращує функції імунної системи, знімає напругу, допомагає налагодити роботу організму. Профілактичний вид масажу розділяється на загальний і місцевий. Місцевий, в свою чергу, поділяється на зони: спина, грудний відділ, голова, шийно-коміркова зона, живіт, руки, ноги та стопи.
  2. Антицелюлітний масаж. Активізує обмін речовин і прискорюється процес виведення його продуктів з міжклітинного простору, покращує кровообіг і насичення тканин киснем, підвищує судинний тонус, покращує циркуляцію лімфи і якість сполучної тканини, виводить зайву рідину, скорочує обсяг надлишкових жирових відкладень в проблемних зонах, вирівнює рельєф шкіри.
  3. Спортивний масаж. Підвищує еластичність м'язів і їх витривалість, відновлює працездатність після посиленого фізичного навантаження, знижує чутливість периферичних нервів, сприяє розсмоктуванню гематом і набряків, зміцнює м'язовий корсет, допомагає відновитися після травмування, збільшує діапазон рухів в тазостегновому, плечовому, ліктьовому і міжхребцевих суглобах. Спортивний масаж поділяють на попередній (розминку), тренувальний (після напружених занять спортом) і відновний.
  4. Масаж-антистрес. Допомагає зняти ознаки хронічної втоми, підвищеної збудливості, апатії і депресії, позбавляє від спазмів, м'язової напруги, безсоння, головного болю і мігрені, підвищує працездатність. Крім того, антистресовий масаж закріплює результати психотерапії і служить профілактикою захворювань, пов'язаних з нервовими розладами.
  5. Лікувальний масаж. Активізує біологічні стимулятори, нормалізує обмін речовин, допомагає вивести токсини з організму, сприяє притоку крові до хворого органу, відновлює фізичну працездатність, допомагає при захворюваннях опорно-рухового апарату, попереджає появу спайок в післяопераційний період. Лікувальний масаж має багато напрямків, і проводитися за призначенням лікаря.
  6. Масаж для реабілітації дихальної системи. Активізує дихальну мускулатуру і знімає її напруженість, відновлює рухливість грудної клітки і діафрагми, стимулює крово- і лімфообіг, відходження мокроти, підсилює дію ліків, підвищує працездатність і нормалізує сон.
  7. Масаж для реабілітації опорно-рухової системи. Допомагає відновити рухову функцію, підвищує кровопостачання суглоба, зміцнює зв'язковий апарат, запобігає пошкодженню хрящової тканини або її надмірний ріст.
  8. Масаж при захворюваннях нервової системи. Сприяє відновленню чутливої, рухової і вегетативної функцій нерва, знімає больові відчуття і м'язовий спазм, покращує кровообіг і трофічні процеси.

МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЛУЦЬК» - НАМ ДОВІРЯЮТЬ

У нашому медичному центрі досвідчені масажисти підберуть оптимальний варіант інтенсивності, тривалості процедури, масажні методики і техніки з урахуванням вашого віку, анамнезу, реактивності нервової системи, специфіки організму та наявності хронічних захворювань. Вас чекає приємна атмосфера, привітні адміністратори і послуги кваліфікованого фахівця.

МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» ‒ ефективно, безпечно, доступно!

Запис за номером телефону (0332) 701 722.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.92, голосів: 38 )
послуги Відділення МасажЦіна
Масаж профілактичний/лікувальний (ціна за 1 сеанс):
шийно-грудний відділ, 30 хв 200.00 грн
попереково-грудний відділ, 30 хв 200.00 грн
спина, 50 хв 300.00 грн
Масаж антицелюлітний ручний, 60 хв 350.00 грн
Масаж ліфмодренажний/спортивний, 40 хв 300.00 грн
Масаж укріплюючий після косметологічних процедур 200.00 грн
Масаж рук, 40 хв 200.00 грн
Загальний масаж спини, 60 хв 300.00 грн
Загальний масаж тіла (руки, ноги, спина), 90 хв 400.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в МЦ. Актуальні ціни ви можете дізнатися в МЦ або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом