ВАКЦИНАЦІЯ ГЕКСАКСИМ ТА ІНФАНРИКС ГЕКСА ЗА НАЙНИЖЧИМИ ЦІНАМИ

Біоревіталізація в Луцьку

Підтримка краси і молодості стає все доступніше при використанні сучасних досягнень естетичної медицини. У медичному центрі «Оксфорд Медікал Луцьк» практикується малоінвазивний метод омолодження шкіри – біоревіталізація.

 

Вже з 22-25 років кожна жінка починає відчувати труднощі з підтриманням свого зовнішнього вигляду і шкіра обличчя потребує особливо ретельного догляду. Розширення пор, зміна рельєфу, в'ялість, поява передчасних зморшок – це лише частина проблем, які успішно вирішуються методом біоревіталізації.

СУТЬ ПРОЦЕДУРИ

Практично всі патологічні аномалії шкірного покриву виникають внаслідок фізіологічних порушень обмінних процесів. 

Метод біоревіталізації, практикований досвідченими лікарями відділення естетичної косметології МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк», заснований на штучному відновленні елементів в структури шкірних клітин.

 

Метод передбачає введення комплексу вітамінів або коктелів в поверхневі шари шкіри для зволоження та покращення мікроциркуляції. Введення ін'єкцій проводиться вручну після безкоштовної консультації з лікарем косметологом, процедура проходить достатньо комфортно.

 

В результаті повноцінного курсу біоревіталізації в організмі активується продукування колагену і еластину – компонентів, що сприяють омолодженню, зволоженню, пружності шкіри.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЇ

Остаточне рішення про доцільність біоревіталізації встановлює досвідчений і компетентний лікар відділення естетичної медицини МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку при першому ж клінічному огляді. Показаннями для введення ін'єкцій можуть бути:

  • розширення шкірних пор;

  • періорбітальні набряки;

  • дрібні зморшки, заломи;

  • зниження тонусу шкіри;

  • сухість та в'ялість шкіри ;

  • наслідки хірургічних операцій;

  • вторинні наслідки постакне;

  • наслідки пластичної хірургії;

  • прогресування куперозу.

Взалежності від стану та віку шкіри можна застосовувати коктелі на основі низькомолекулярної кислоти та комплексом вітамінів, амінокислот. Інтенсивність курсу біоревіталізації призначається в індивідуальному порядку. Традиційно періодичність процедур становить один раз протягом одного-двох місяців.

ЕФЕКТИВНІСТЬ БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЇ

Введення ін'єкцій сприяє поліпшенню структури шкіри, робить її пружною, а продукуються внаслідок біоревіталізації еластин і колаген покращують зволоженість і сприяють розгладженню мімічних і вікових зморшок.

 

Повноцінне відновлення шкіри починається через 7-14 діб після введення ін'єкції.

 

Перші результати біоревіталізації відчутні вже через 1-2 дні, коли усуваються набряки, зморшки і шкіра починає розгладжуватися. Протягом подальшого часу запускаються регенеративні процеси, нормалізується обмін в клітинах шкіри, внаслідок чого зникають висипання і аномальні пігментації.

 

Всім жінкам, що стежать за станом своєї шкіри, пропонуються комфортні умови та гарантований результат в МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку. Досвідчені лікарі косметологи з використанням продукції європейської якості та сучасного оснащення проведуть якісну процедуру біоревіталізації, погодивши з пацієнтом умови індивідуального курсу.

 

Щоб записатися на прийом для отримання консультацій, необхідно зателефонувати адміністратору МЦ «Оксфорд Медікал» за телефоном у Луцьку (0332) 701 722, або за адресою м. Луцьк, Є. Сверстюка 1.

( Рейтинг: 4.91, голосів: 22 )

відгуки
Анна 03-10-2019 Відвідую процедури лазерної епіляції. Порівняно з місцем, де робила раніше - небо і земля! Дівчатка-косметологи привітні, з радістю все підкажуть. Не переживаєш на рахунок стерильності інструментів, в мед. центрі вона на найвищому рівні! І звичайно, хороший результат видно вже після декількох процедур. Дуже задоволена, дякую за вашу роботу!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом