Проводимо ПЛР тестування до Covid-19 на двох мовах для виїзду за кордон

Омолодження ін'єкціями в Луцьку

Рано чи пізно кожній жінці доводиться помічати неприємні зміни в структурі своєї шкіри. Але, визнаючи свій вік і супутні життєві обставини, жодна жінка не захоче визнавати факт старіння. І вже тим більше ніхто не хотів би, щоб старіння шкіри обличчя стало очевидним для оточуючих.

 

Закладене на генетичному рівні прагнення до вічної краси та молодості допомагають реалізувати досвід і компетентність лікарів відділення естетичної медицини МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку. Тут проводиться надійне і якісне омолодження ін'єкціями.

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОЦЕДУР

Приводом звернутися до послуг лікарів медичного центру «Оксфорд Медікал Луцьк» може стати одна малопомітна ознака старіння або цілий комплекс симптомів. Традиційно, перші занепокоєння виникають при виявленні мімічних або вікових зморшок, так званих "гусячих лапок" навколо очей, а також інших змін.

 

І вже за результатами першого клінічного огляду досвідчений лікар естетичної медицини встановить доцільність і призначить курс омолодження ін'єкціями. Всі процедури з використанням сучасних засобів для краси проводяться тут же – у медичному центрі «Оксфорд Медікал» у Луцьку.

Показаннями для такого ін'єкційного курсу можуть бути:

  • формування складок шкіри на обличчі;

  • структурні зміни шкірної тканини;

  • поява зморшок;

  • провисання шкіри;

  • поява пігментних плям на обличчі;

  • зміна кольору шкіри;

  • сухість лицьової шкіри;

  • закупорка пор;

  • поява патологічних висипань і веснянок;

  • набряклість шкірного покриву обличчя.

У жінок старше 40 років деякі з цих ознак можуть проявлятися комплексно внаслідок старіння організму. У більш ранньому віці показання для омолодження ін'єкціями можуть стосуватися тих жінок, у яких є проблеми внутрішніх органів, наслідки яких відображаються на шкірі, і тих, хто проживає у несприятливих екологічних умовах або пов'язаний з небезпечними умовами праці.

ЕФЕКТИВНІСТЬ І ПЕРЕВАГИ МЕТОДИКИ

Призначені досвідченими лікарями медичного центру «Оксфорд Медікал Луцьк» процедури омолодження ін'єкціями сприяють усуненню всіх очевидних ознак старіння шкіри. Одночасно з тим омолоджуючі препарати, введені підшкірно або внутрішньошкірно, продукують важливі структурні компоненти. У шкірної тканини починає активізуватися вироблення природним шляхом необхідних для підтримання структури шкіри речовин.

 

Практично всі омолоджуючі ін'єкції, проведені в МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку, мають паралельний позитивний вплив, покращуючи мікроциркуляцію крові та лімфи, підвищуючи життєздатність шкірних клітин, забезпечуючи їх якісне харчування корисними компонентами.

ОМОЛОДЖЕННЯ ІН'ЄКЦІЯМИ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

В МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку процедури омолодження ін'єкціями проводяться компетентними лікарями, які володіють досить глибоким розумінням актуальних методик і власним практичним досвідом.

 

Для омолодження ін'єкціями тут використовуються перевірені і високопродуктивні препарати. Кожна пацієнтка може розраховувати на індивідуальне рішення проблеми і координацію зручного графіка для проведення процедур омолодження ін'єкціями. За фактом проходження курсу встановлюється тривалий і стійкий ефект.

 

Щоб отримати консультації та пройти омолодження ін'єкціями, необхідно записатися на прийом до лікаря відділення естетичної медицини МЦ «Оксфорд Медікал» за телефоном у Луцьку:

(0332) 701 722.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 5.00, голосів: 42 )

відгуки
Анна 03-10-2019 Відвідую процедури лазерної епіляції. Порівняно з місцем, де робила раніше - небо і земля! Дівчатка-косметологи привітні, з радістю все підкажуть. Не переживаєш на рахунок стерильності інструментів, в мед. центрі вона на найвищому рівні! І звичайно, хороший результат видно вже після декількох процедур. Дуже задоволена, дякую за вашу роботу!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом