Психіатрія
Психіатрія

  Психіатрія в Луцьку

  Варто почати з того, що психіатрія є найважливішою складовою клінічної медицини, яка займається вивченням різних психічних розладів, а також вивчення методів їх діагностики, профілактики та лікування. Отже, психіатр - це фахівець, який займається вивченням різних механізмів появи, діагностики та лікування при різних психічних розладах. Даний фахівець може надавати консультації як здоровим, так і хворим людям, а також виписувати медикаментозні засоби для проведення лікувальної терапії. Багато звертаються до лікаря психіатра тоді, коли потрібно провести огляд, який допоможе визначити ступінь психіки і працездатності людини.

  Чи не проста цікавість, а сумна необхідність призводить людей до психіатричних відділень, найчастіше, ми чомусь соромимося своїх психологічних нездужань, провокуючи їх подальший розвиток. Якщо у вас є побоювання розголосу, ми проведемо обстеження анонімно. Пам'ятайте, що несвоєчасне звернення тягне за собою набагато більше проблем, лікар психіатр медичного центру «Оксфорд Медікал Волинь» допоможе їх уникнути. Якщо Ви виявили у себе або своїх рідних будь-які ознаки психічного розладу, негайно звертайтеся до лікаря, після нашого комплексного підходу Ви будете здорові і не згадаєте про колишню проблеми.

  Психіатрія в Оксфорд Медікал Луцьк

  Психіатрія – не проста медична галузь, якою займаються лікарі з високими знаннями та вміннями. Адже доводиться працювати з не фізичними інструментами і впливати на такі фактори, які не можна відчути на дотик. То у нашому медичному центрі працюють лише висококваліфіковані лікарі.

  ЯКИМИ ХВОРОБАМИ ЗАЙМАЄТЬСЯ ПСИХІАТРІЯ?

  Досить складно описати всі розлади психіки, лікуванням яких займається даний фахівець, але до найбільш поширених причин, з якими звертаються до цього лікаря відносять такі прояви як:

  • спроби суїциду;

  • параноя;

  • марення і галюцинації;

  • фобії різного характеру;

  • безсоння;

  • тривога без видимих ​​на те причин;

  • шизофренія;

  • епілепсія;

  • психічні захворювання, які стали наслідком посттравматичного синдрому;

  • залежності різного типу;

  • біла гарячка;

  • напади істерії;

  • недоумство у літніх людей;

  • булімія або анорексія;

  ЯКІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ПСИХІАТРИ

  На сьогоднішній день є велика кількість різних методів, які використовуються для лікування різних психічних розладів і мають індивідуальний характер, так як вибір методики залежить від причини звернення до лікаря. Але, в переважній більшості випадків призначають прийом різних лікарських засобів, які дозволяють відновити втрачені функції. Крім медикаментозних препаратів, психіатри використовують такі методики як: аутотренінги, проведення групових занять гіпнози і бесіди.

  Багато хто думає, що психіатри використовують таке лікування як вплив струмом або холодною водою, але насправді в сучасній психіатрії такі методи категорично заборонені, а їх застосування карається законом.

  При наявності будь-яких психологічних розладів необхідно якомога швидше звернутися до фахівця, який має багаторічний досвід роботи в даній сфері і може підібрати максимально ефективну і безпечну методику, яка дозволить поступово відновити всі втрачені функції пацієнта і повернути його до повноцінного життя.

  У ваших родичів, стали помітними такі симптоми, як забудькуватість елементарних речей, дат  та навіть, назв предметів.  Безумовно це вказує, що в психіці відбуваються певні розлади. Важливо не розпочинати жодного самостійного лікування і самим не призначати рідним різноманітних препаратів.  Ліки, які ви придбаєте без призначення лікаря можуть нести тимчасовий ефект, або ж і не мати його. Також це може змазати картину захворювання і затруднити в подальшому встановити вірний діагноз лікарем.  Або ж це може мати незворотні наслідки для хворого. Народна медицина не допомагає при психічних розладах – запам’ятайте це! Важливо не втратити дорогоцінний час.

  Якщо ви помітили вищеперераховані симптоми у ваших рідних, близьких людей, зверніться в медичний центр «Оксфорд Медікал Волинь» і ми вам допоможемо.

  Для запису телефонуйте за номером телефоне (068) 22 000 22 або ж у формі нашого сайту.

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

  ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації клініки
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом