Працюємо за новим графіком роботи: по буднях з 9:00 до 19:00; у сб - з 9:00 до 17:00; у нд - з 10:00 до 14:00.

Психіатрія
Психіатрія

  Психіатрія в Луцьку

  Варто почати з того, що психіатрія є найважливішою складовою клінічної медицини, яка займається вивченням різних психічних розладів, а також вивчення методів їх діагностики, профілактики та лікування. Отже, психіатр - це фахівець, який займається вивченням різних механізмів появи, діагностики та лікування при різних психічних розладах. Даний фахівець може надавати консультації як здоровим, так і хворим людям, а також виписувати медикаментозні засоби для проведення лікувальної терапії. Багато звертаються до лікаря психіатра тоді, коли потрібно провести огляд, який допоможе визначити ступінь психіки і працездатності людини.

  Чи не проста цікавість, а сумна необхідність призводить людей до психіатричних відділень, найчастіше, ми чомусь соромимося своїх психологічних нездужань, провокуючи їх подальший розвиток. Якщо у вас є побоювання розголосу, ми проведемо обстеження анонімно. Пам'ятайте, що несвоєчасне звернення тягне за собою набагато більше проблем, лікар психіатр медичного центру «Оксфорд Медікал Волинь» допоможе їх уникнути. Якщо Ви виявили у себе або своїх рідних будь-які ознаки психічного розладу, негайно звертайтеся до лікаря, після нашого комплексного підходу Ви будете здорові і не згадаєте про колишню проблеми.

  Психіатрія в Оксфорд Медікал Луцьк

  Психіатрія – не проста медична галузь, якою займаються лікарі з високими знаннями та вміннями. Адже доводиться працювати з не фізичними інструментами і впливати на такі фактори, які не можна відчути на дотик. То у нашому медичному центрі працюють лише висококваліфіковані лікарі.

  ЯКИМИ ХВОРОБАМИ ЗАЙМАЄТЬСЯ ПСИХІАТРІЯ?

  Досить складно описати всі розлади психіки, лікуванням яких займається даний фахівець, але до найбільш поширених причин, з якими звертаються до цього лікаря відносять такі прояви як:

  • спроби суїциду;

  • параноя;

  • марення і галюцинації;

  • фобії різного характеру;

  • безсоння;

  • тривога без видимих ​​на те причин;

  • шизофренія;

  • епілепсія;

  • психічні захворювання, які стали наслідком посттравматичного синдрому;

  • залежності різного типу;

  • біла гарячка;

  • напади істерії;

  • недоумство у літніх людей;

  • булімія або анорексія;

  ЯКІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ПСИХІАТРИ

  На сьогоднішній день є велика кількість різних методів, які використовуються для лікування різних психічних розладів і мають індивідуальний характер, так як вибір методики залежить від причини звернення до лікаря. Але, в переважній більшості випадків призначають прийом різних лікарських засобів, які дозволяють відновити втрачені функції. Крім медикаментозних препаратів, психіатри використовують такі методики як: аутотренінги, проведення групових занять гіпнози і бесіди.

  Багато хто думає, що психіатри використовують таке лікування як вплив струмом або холодною водою, але насправді в сучасній психіатрії такі методи категорично заборонені, а їх застосування карається законом.

  При наявності будь-яких психологічних розладів необхідно якомога швидше звернутися до фахівця, який має багаторічний досвід роботи в даній сфері і може підібрати максимально ефективну і безпечну методику, яка дозволить поступово відновити всі втрачені функції пацієнта і повернути його до повноцінного життя.

  У ваших родичів, стали помітними такі симптоми, як забудькуватість елементарних речей, дат  та навіть, назв предметів.  Безумовно це вказує, що в психіці відбуваються певні розлади. Важливо не розпочинати жодного самостійного лікування і самим не призначати рідним різноманітних препаратів.  Ліки, які ви придбаєте без призначення лікаря можуть нести тимчасовий ефект, або ж і не мати його. Також це може змазати картину захворювання і затруднити в подальшому встановити вірний діагноз лікарем.  Або ж це може мати незворотні наслідки для хворого. Народна медицина не допомагає при психічних розладах – запам’ятайте це! Важливо не втратити дорогоцінний час.

  Якщо ви помітили вищеперераховані симптоми у ваших рідних, близьких людей, зверніться в медичний центр «Оксфорд Медікал Волинь» і ми вам допоможемо.

  Для запису телефонуйте за номером телефоне (068) 22 000 22 або ж у формі нашого сайту.

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

  ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

  Наші СПЕЦІАЛІСТИ

  усі спеціалісти  Лікар психіатр: Терлецький Володимир Анатолійович

  інформація про лікаря

  Закінчив лікувальний факультет Тернопільського державного медичного інституту в червні 1995 р.

  Проходив інтернатуру на базі Тернопільської обласної клінічної психоневрологічноі лікарні. Яку закінчив в червні 1997 року і отримав

  сертифікат лікаря – спеціаліста по спеціальності “ Психіатрія “.

  З серпня місяця 1997 року по травень 2001 року працював лікарем – психіатром Волинської обласної психіатричної лікарні №2.

  З травня 2001 по даний час працюю завідувачем 9-відділення Волинської обласної психіатричної лікарні №2.

  Стаж роботи по спеціальності 19 років.

  З лютого по травень місяці 2000 року знаходився на навчанні в Київський медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупіка, після закінчення якої отримав спеціальність судова – психіатрична експертиза.

  З 16 жовтня по 16 листопада 2000 року пройшов курс підвищення кваліфікація по психіатрі на базі Київської медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, присвоєна 2-га кваліфікаційна категорія з психіатрії.

  4 жовтня 2001 року м. Львів -був слухачем науково-практичної конференції психіатрів по темі "Актуальні питання в психіатрії"

  В м. Львів 25 жовтня 2002 року був учасником всеукраїнської науково-практичної конференції психіатрів по темі "Шизофренія, реалії, очікування,

  перспектива"

  В м. Львів 11-13 березня 2004 року був учасником всеукраїнської науково-практичної конференції психіатрів з міжнародною участю, по темі "Нова

  психофармакологія і прогрес в психіатрії"

  З 03/01/05 по02/02/05 пройшов передатестаційний цикл на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупіка де було

  рекомендовано для присвоєння першої кваліфікаційної категорії за фахом психіатрія.

  В м. Львів 16-18 травня був учасником всеукраїнської науково-практичної конференції психіатрів з міжнародною участю, по темі "Обмежена осудність в

  психіатрії, психотерапевтичні, психологічні та правові аспекти"

  В травні 2009 року пройшов передатестаційні курси на базі факультету післядипломної освіти Львівського державного медичного університету ім. Д.

  Галицького де було рекомендовано для присвоєння вищої кваліфікаційної категорії за фахом психіатрія.

  В травні 2014 року пройшов тематичний учбовий курс за фахом психіатрія на базі факультету післядипломної освіти Львівського державного медичного

  університету ім. Д. Галицького.

  В жовтні 2014 року пройшов передатестаційні курси на базі факультету післядипломної освіти Львівського державного медичного університету ім. Д.

  Галицького, де була підтверджена вища кваліфікаційна категорія за фахом психіатрія.

  З 2021 р. працює лікарем психіатром медичного центру Оксфорд Медікал

  показати повний текст

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації кліників
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом