Акція! Первинний прийом до уролога або проктолога лише 195 грн! Тел. (0332) 2 000 22

Лікування нейродерміту в Луцьку

Нейродерміт – одне з поширених захворювань шкірного покриву, на частку якого припадає близько 40% всіх епізодів шкірних поразок. Патологія прогресує на тілі чоловіків і жінок, дітей в усіх вікових групах. Хвороба супроводжується структурними змінами верхнього шару шкіри, висипаннями пшенистого характеру, а також гіперемією, сухістю, відчуттям свербежу і дискомфортом. Нейродерміти швидко переходять з локальної стадії в масштабне ураження, охоплюючи різні ділянки тіла.

 

Лікарі з високим медичним статусом та практичним досвідом у медичному центрі «Оксфорд Медікал» успішно справляються з лікуванням нейродермітів різного етіологічного походження, різних форм та інтенсивністю ураження.

ПРИЧИНИ НЕЙРОДЕРМІТУ

Дерматологами прийнята класифікація причин цього захворювання в залежності від природи походження:

 • генетична схильність організму;

 • надмірні фізичні навантаження;

 • підвищена інтелектуальна діяльність;

 • зниження імунної фізіології;

 • часті стресові стани і депресії;

 • патології травної системи;

 • вплив агресивних компонентів біологічного і хімічного походження.

Крім того, провокувати нейродерміт може цілий комплекс алергічних компонентів, розлади центральної нервової системи, сприяючими факторами прогресування нейродерміту - необізнаність людей у догляді за атопічною шкірою, нераціональне використання стероїдів.

ОЗНАКИ ТА ДІАГНОСТИКА НЕЙРОДЕРМІТУ

Зовнішні характерні симптоми нейродерміту супроводжуються змінами фізіології окремих систем організму. При прогресуванні нейродерміту страждає центральна і периферична нервова система внаслідок впливу свербіння і хворобливих відчуттів. На цьому тлі можуть розвиватися депресивні стани, підвищуватися нервозність. Одночасно з тим відзначається швидка м'язова стомлюваність. Крім цих симптомів при первинному клінічному огляді досвідчений лікар-дерматолог МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» діагностує ознаки нейродерміту:

 • гіперимія;

 • інфільтрація

 • ліхініфікація

 • сухість

 • лущення

 • екскориації.

Буквально з першої фази розвитку нейродерміту проявляється свербіж, а шкіра стає сухою.

 

Описані симптоми нейродерміту мають ідентичну схожість з деякими іншими захворюваннями шкіри, алергічними проявами, псоріазом. З метою коректного встановлення факту захворювання нейродермітом компетентні лікарі - дерматологи призначає додаткові методи диференційної діагностики. Вони включають лабораторні процедури дослідження дерматоскопом, аналізи сечі і крові, обстеження травної системи.

ЛІКУВАННЯ НЕЙРОДЕРМІТУ

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Луцьк» досвідченими лікарями відділення дерматології проводиться лікування всіх типів нейродерміту – обмеженого і поширеного.

 

Лікувальний курс включає методи фізіотерапії, застосування зовнішніх фармакологічних препаратів, медикаментозні засоби. Обов'язково призначаються препарати проти свербіння. Досвідчений дерматолог завжди радить дотримуватися прописаної їм дієті. Одночасно з тим проводиться симптоматичне лікування, і обов'язково – усунення виявлених причин захворювання.

 

Лікування в медичному центрі «Оксфорд Медікал» проводиться в комфортних умовах за індивідуально розробленою для кожного пацієнта схемою та з урахуванням його фізіологічних особливостей.

 

Щоб отримати компетентну консультацію дерматолога МЦ «Оксфорд Медікал» з питання лікування нейродерміту, слід записатися на прийом за телефоном у Луцьку (0332) 200022.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКирилова Інна Григорівна лікар дерматолог вищої категорії
Ковальчук Оксана Миколаївна лікар дерматолог першої категорії

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом