Лікування нейродерміту в Луцьку

Нейродерміт – одне з поширених захворювань шкірного покриву, на частку якого припадає близько 40% всіх епізодів шкірних поразок. Патологія прогресує на тілі чоловіків і жінок, дітей в усіх вікових групах. Хвороба супроводжується структурними змінами верхнього шару шкіри, висипаннями пшенистого характеру, а також гіперемією, сухістю, відчуттям свербежу і дискомфортом. Нейродерміти швидко переходять з локальної стадії в масштабне ураження, охоплюючи різні ділянки тіла.

 

Лікарі з високим медичним статусом та практичним досвідом у медичному центрі «Оксфорд Медікал» успішно справляються з лікуванням нейродермітів різного етіологічного походження, різних форм та інтенсивністю ураження.

ПРИЧИНИ НЕЙРОДЕРМІТУ

Дерматологами прийнята класифікація причин цього захворювання в залежності від природи походження:

 • генетична схильність організму;

 • надмірні фізичні навантаження;

 • підвищена інтелектуальна діяльність;

 • зниження імунної фізіології;

 • часті стресові стани і депресії;

 • патології травної системи;

 • вплив агресивних компонентів біологічного і хімічного походження.

Крім того, провокувати нейродерміт може цілий комплекс алергічних компонентів, розлади центральної нервової системи, сприяючими факторами прогресування нейродерміту - необізнаність людей у догляді за атопічною шкірою, нераціональне використання стероїдів.

ОЗНАКИ ТА ДІАГНОСТИКА НЕЙРОДЕРМІТУ

Зовнішні характерні симптоми нейродерміту супроводжуються змінами фізіології окремих систем організму. При прогресуванні нейродерміту страждає центральна і периферична нервова система внаслідок впливу свербіння і хворобливих відчуттів. На цьому тлі можуть розвиватися депресивні стани, підвищуватися нервозність. Одночасно з тим відзначається швидка м'язова стомлюваність. Крім цих симптомів при первинному клінічному огляді досвідчений лікар-дерматолог МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» діагностує ознаки нейродерміту:

 • гіперимія;

 • інфільтрація

 • ліхініфікація

 • сухість

 • лущення

 • екскориації.

Буквально з першої фази розвитку нейродерміту проявляється свербіж, а шкіра стає сухою.

 

Описані симптоми нейродерміту мають ідентичну схожість з деякими іншими захворюваннями шкіри, алергічними проявами, псоріазом. З метою коректного встановлення факту захворювання нейродермітом компетентні лікарі - дерматологи призначає додаткові методи диференційної діагностики. Вони включають лабораторні процедури дослідження дерматоскопом, аналізи сечі і крові, обстеження травної системи.

ЛІКУВАННЯ НЕЙРОДЕРМІТУ

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Луцьк» досвідченими лікарями відділення дерматології проводиться лікування всіх типів нейродерміту – обмеженого і поширеного.

 

Лікувальний курс включає методи фізіотерапії, застосування зовнішніх фармакологічних препаратів, медикаментозні засоби. Обов'язково призначаються препарати проти свербіння. Досвідчений дерматолог завжди радить дотримуватися прописаної їм дієті. Одночасно з тим проводиться симптоматичне лікування, і обов'язково – усунення виявлених причин захворювання.

 

Лікування в медичному центрі «Оксфорд Медікал» проводиться в комфортних умовах за індивідуально розробленою для кожного пацієнта схемою та з урахуванням його фізіологічних особливостей.

 

Щоб отримати компетентну консультацію дерматолога МЦ «Оксфорд Медікал» з питання лікування нейродерміту, слід записатися на прийом за телефоном у Луцьку  (0332) 701 722.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.85, голосів: 27 )

відгуки
Олександр 14-01-2020 У клініці чисто, добре організований простір і продумані деталі для зручності клієнтів. Добре працює персонал на рецепції. . Лікар професійний, уважний до деталей, дуже послідовно і зрозуміло пояснила суть моєї проблеми і призначення лікування. Після відвідин не залишилося ніяких питань. При цьому лікар каже по суті, без зайвих слів. Дуже задоволений її роботою. Обов'язково прийду ще й буду рекомендувати друзям і знайомим.

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом