Вакцинація від грипу "Ваксігрип Тетра" (Франція) з консультацією лікаря - 500 грн

Лікування нейродерміту в Луцьку

Нейродерміт – одне з поширених захворювань шкірного покриву, на частку якого припадає близько 40% всіх епізодів шкірних поразок. Патологія прогресує на тілі чоловіків і жінок, дітей в усіх вікових групах. Хвороба супроводжується структурними змінами верхнього шару шкіри, висипаннями пшенистого характеру, а також гіперемією, сухістю, відчуттям свербежу і дискомфортом. Нейродерміти швидко переходять з локальної стадії в масштабне ураження, охоплюючи різні ділянки тіла.

 

Лікарі з високим медичним статусом та практичним досвідом у медичному центрі «Оксфорд Медікал» успішно справляються з лікуванням нейродермітів різного етіологічного походження, різних форм та інтенсивністю ураження.

ПРИЧИНИ НЕЙРОДЕРМІТУ

Дерматологами прийнята класифікація причин цього захворювання в залежності від природи походження:

 • генетична схильність організму;

 • надмірні фізичні навантаження;

 • підвищена інтелектуальна діяльність;

 • зниження імунної фізіології;

 • часті стресові стани і депресії;

 • патології травної системи;

 • вплив агресивних компонентів біологічного і хімічного походження.

Крім того, провокувати нейродерміт може цілий комплекс алергічних компонентів, розлади центральної нервової системи, сприяючими факторами прогресування нейродерміту - необізнаність людей у догляді за атопічною шкірою, нераціональне використання стероїдів.

ОЗНАКИ ТА ДІАГНОСТИКА НЕЙРОДЕРМІТУ

Зовнішні характерні симптоми нейродерміту супроводжуються змінами фізіології окремих систем організму. При прогресуванні нейродерміту страждає центральна і периферична нервова система внаслідок впливу свербіння і хворобливих відчуттів. На цьому тлі можуть розвиватися депресивні стани, підвищуватися нервозність. Одночасно з тим відзначається швидка м'язова стомлюваність. Крім цих симптомів при первинному клінічному огляді досвідчений лікар-дерматолог МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» діагностує ознаки нейродерміту:

 • гіперимія;

 • інфільтрація

 • ліхініфікація

 • сухість

 • лущення

 • екскориації.

Буквально з першої фази розвитку нейродерміту проявляється свербіж, а шкіра стає сухою.

 

Описані симптоми нейродерміту мають ідентичну схожість з деякими іншими захворюваннями шкіри, алергічними проявами, псоріазом. З метою коректного встановлення факту захворювання нейродермітом компетентні лікарі - дерматологи призначає додаткові методи диференційної діагностики. Вони включають лабораторні процедури дослідження дерматоскопом, аналізи сечі і крові, обстеження травної системи.

ЛІКУВАННЯ НЕЙРОДЕРМІТУ

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Луцьк» досвідченими лікарями відділення дерматології проводиться лікування всіх типів нейродерміту – обмеженого і поширеного.

 

Лікувальний курс включає методи фізіотерапії, застосування зовнішніх фармакологічних препаратів, медикаментозні засоби. Обов'язково призначаються препарати проти свербіння. Досвідчений дерматолог завжди радить дотримуватися прописаної їм дієті. Одночасно з тим проводиться симптоматичне лікування, і обов'язково – усунення виявлених причин захворювання.

 

Лікування в медичному центрі «Оксфорд Медікал» проводиться в комфортних умовах за індивідуально розробленою для кожного пацієнта схемою та з урахуванням його фізіологічних особливостей.

 

Щоб отримати компетентну консультацію дерматолога МЦ «Оксфорд Медікал» з питання лікування нейродерміту, слід записатися на прийом за телефоном у Луцьку (0332) 200022.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКирилова Інна Григорівна лікар дерматолог вищої категорії
Ковальчук Оксана Миколаївна лікар дерматолог першої категорії

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом