Плануєте лазерне лікування варикозу? Тільки до 31 грудня базові аналізи та обстеження перед операцією безкоштовні! Деталі за тел. (0332) 200022; (068) 2200022

Терапія

Якщо ви відчуваєте, що з вашим організмом щось відбувається, у вас бувають спазми, біль, а загальне самопочуття аж ніяк не можна назвати задовільним – відвідайте терапевта! Вас обстежать та проведуть детальну бесіду. Після цього необхідно буде здати певні аналізи та дослідження. У МЦ "Оксфорд Медікал" в Луцьку на вас чекає високий рівень обслуговування!

ЩО ЛІКУЄ ТЕРАПЕВТ?

Лікар-терапевт визначить, до якого саме спеціаліста вам потрібно звернутись, щоб вирішити вашу проблему. Ми пропонуємо сучасну діагностику та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Для нас важливо, щоб ви почували себе комфортно на кожному прийомі!

У МЦ "Оксфорд Медікал" в Луцьку ви зможете дізнатись причини виникнення захворювання та отримати професійну допомогу!

Спеціалісти нашого медичного центру оглянуть вас і призначать необхідну методику лікування:

  • нирок;
  • дихальних органів;
  • органів травлення;
  • серцево-судинної системи.

Алергії, ГРВІ, хвороби крові та алергічні риніти потребують якісної діагностики. Лікар-терапевт володіє необхідним досвідом та знаннями, щоб виявити захворювання та підібрати ефективну методику його усунення.

МЦ "Оксфорд Медікал" в Луцьку: визначення причини хвороби – перший крок до одужання!

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРИЙОМ В ТЕРАПЕВТА

Лікар-терапевт оглядає пацієнта, визначає хворобу, а також причини її виникнення. Це важливо, адже відомі причини дозволяють вжити профілактичних заходів, щоб хвороба не з’явилась наступного разу. Відвідини терапевта відбуваються на максимально зручних для вас умовах. Лікар вислухає ваші скарги, розгляне історію хвороби та проведе діагностичну процедуру з використанням сучасного професійного обладнання. За необхідності вам будуть призначені додаткові індивідуальні аналізи. Лікування, призначене терапевтом, буде дієвим та швидким!

Симптоми – це лише прояв хвороби. Завдяки симптомам можна позбавитись від хвороби, але не від причини її виникнення. В МЦ "Оксфорд Медікал Луцьк" вам буде запропонована ефективна методика лікування, яка є цілком безпечною для вашого здоров’я.

Доволі незручно проходити огляд у багатьох незнайомих лікарів, ми можемо соромитись своїх проблем та хвороб і сподіватись, що справимось з ними в домашніх умовах. Якщо у вас буде сімейний лікар, який знатиме вашу історію хвороби та ваші слабкості – ви зможете довіряти йому і вільно розповідати про все, що вас турбує. Це ідеальний варіант для усієї родини!

Деталі за телефоном (0332) 2 000 22

послуги Відділення ТерапіяЦіна
Первинний прийом терапевта 250.00 грн
Повторний прийом 200.00 грн
Комплексне обстеження "Віковий оптимальний" (прийом ендокринолога, кардіолога, проктолога УЗД щитоподібна залоза, кардіограма, УЗД черевної порожнини і нирок) 1520.00 грн 1220.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в МЦ. Актуальні ціни ви можете дізнатися в МЦ або по телефону (0332) 2 000 22

відгуки
26-09-2019 Нещодавно відвідала цей заклад. Обслуговування на найвищому рівні, одразу видно, що тут працюють професіонали. При потребі звернуся ще раз

відділення: Терапія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом