Лазерна епіляція апаратом Candela GentleLASE в Луцьку

Лазерна епіляція Candela GentleLASE в ЛуцькуВідділення естетичної медицини МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» пропонує абсолютно нову і максимально ефективну технологію позбавлення від небажаного волосяного покриву.

Сотні років ця процедура була пов'язана з хворобливими відчуттями, використанням дорогих інгредієнтів, тривалістю процесу. У хід йшли всілякі настоянки, креми, пінцети, бритви та інші засоби для видалення волосся.

І тільки використання лазерного променя, продукованого апаратом Candela GentleLASE, дозволило досягти ефективного і стійкого результату.

УНІКАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ CANDELA GENTLELASE

Лазерний апарат Candela GentleLASE почав використовуватися в естетичній медицині зовсім недавно, але вже встиг продемонструвати високу продуктивність, і, головне – тривалий стійкий ефект.

Апарат випромінює лазерний промінь, який продукується александритовим стрижнем. Діапазон такого променя – 788 нм. Промінь проникає в глибинні шари підшкірних тканин, вражаючи волосяні цибулини, внаслідок чого вони припиняють свій розвиток і одночасно з цим припиняється ріст волосся.

Волосяна цибулина при 5-8-кратному впливі повністю руйнується, і, як результат - шкіра стає абсолютно гладкою.

Такий продуктивний апарат для лазерної епіляції моделі Candela GentleLASE є у відділенні естетичної медицини МЦ «Оксфорд Медікал», де проводяться сеанси очищення шкіри від небажаного волосся.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ АПАРАТОМ CANDELA GENTLELASE

Процедура лазерного видалення волосяних цибулин проводиться в комфортних умовах відділення естетичної медицини МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку. Процедуру проводять висококваліфіковані досвідчені спеціалісти.

Видалення волосся лазерним апаратом Candela GentleLASE проходить абсолютно безболісно – лазерний промінь не викликає хворобливих і дискомфортних відчуттів.

При цьому можуть оброблятися ділянки шкіри різної площі. Одночасно з тим лазерна епіляція приладом Candela GentleLASE характеризується такими перевагами:

  • швидка швидкість обробки шкірного покриву;
  • відсутність ризику пошкоджень шкіри;
  • абсолютна нешкідливість процедури;
  • висока ефективність процедури;
  • безстроковий стійкий ефект.

Лазерна епіляція апаратом Candela GentleLASE відмінно підходить для людей з різним типом шкіри і будь-яким кольором волосся. Для проведення лазерної епіляції відсутні будь-які обмеження.

ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Процедура проходить у кілька етапів. Для повноцінного руйнування структури волосяної цибулини досить 5-8 сеансів тривалістю від 5 до 30 хвилин в залежності від структури шкіри оброблювальної ділянки. Для видалення волосся в пахвах досить 5 хвилин, в області гомілок процедура проводиться 25-30 хвилин.

Застосування лазерної епіляції апаратом Candela GentleLASE доцільно для видалення волосяних цибулин на обличчі, в області шиї, ніг, рук, в ореолі молочних залоз, в зоні бікіні і пахв.

В цілях безпеки та недопущення опіків шкіри ділянка шкіри обробляється хладоном.

Для закріплення ефекту рекомендується проводити лазерну епіляцію з інтервалом у 2-3 місяці.

Медичний центр «Оксфорд Медікал Луцьк» запрошує пройти процедуру лазерної епіляції на вигідних цінових умовах. Вас чекають комфортні умови і сучасне обладнання. Кожному пацієнту забезпечується індивідуальний графік проходження сеансів на апараті Candela GentleLASE і увага медичного персоналу.

Записатися для отримання консультацій з питань лазерної епіляції можна у  МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» або за телефоном:(0332) 701 722.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.62, голосів: 55 )

відгуки
Анна 03-10-2019 Відвідую процедури лазерної епіляції. Порівняно з місцем, де робила раніше - небо і земля! Дівчатка-косметологи привітні, з радістю все підкажуть. Не переживаєш на рахунок стерильності інструментів, в мед. центрі вона на найвищому рівні! І звичайно, хороший результат видно вже після декількох процедур. Дуже задоволена, дякую за вашу роботу!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом