записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Прийди з мамою до гінеколога лише за 450грн. Телефонуй (0332) 2 000 22

Ви знаходитесь на сайті Луцького медичного центру

Вибрати інше місто

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0332) 2 000 22
Замовити зворотній дзвінок
 

Лазерна епіляція апаратом Candela GentleLASE

Лазерна епіляція апаратом Candela GentleLASE

Відділення естетичної медицини МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» пропонує абсолютно нову і максимально ефективну технологію позбавлення від небажаного волосяного покриву.

Сотні років ця процедура була пов'язана з хворобливими відчуттями, використанням дорогих інгредієнтів, тривалістю процесу. У хід йшли всілякі настоянки, креми, пінцети, бритви та інші засоби для видалення волосся.

І тільки використання лазерного променя, продукованого апаратом Candela GentleLASE, дозволило досягти ефективного і стійкого результату.

Унікальна технологія Candela GentleLASE

Лазерний апарат Candela GentleLASE почав використовуватися в естетичній медицині зовсім недавно, але вже встиг продемонструвати високу продуктивність, і, головне – тривалий стійкий ефект.

Апарат випромінює лазерний промінь, який продукується александритовим стрижнем. Діапазон такого променя – 788 нм. Промінь проникає в глибинні шари підшкірних тканин, вражаючи волосяні цибулини, внаслідок чого вони припиняють свій розвиток і одночасно з цим припиняється ріст волосся.

Волосяна цибулина при 5-8-кратному впливі повністю руйнується, і, як результат - шкіра стає абсолютно гладкою.

Такий продуктивний апарат для лазерної епіляції моделі Candela GentleLASE є у відділенні естетичної медицини МЦ «Оксфорд Медікал», де проводяться сеанси очищення шкіри від небажаного волосся.

Переваги лазерної епіляції апаратом Candela GentleLASE

Процедура лазерного видалення волосяних цибулин проводиться в комфортних умовах відділення естетичної медицини МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку. Процедуру проводять висококваліфіковані досвідчені спеціалісти.

Видалення волосся лазерним апаратом Candela GentleLASE проходить абсолютно безболісно – лазерний промінь не викликає хворобливих і дискомфортних відчуттів.

При цьому можуть оброблятися ділянки шкіри різної площі. Одночасно з тим лазерна епіляція приладом Candela GentleLASE характеризується такими перевагами:

  • швидка швидкість обробки шкірного покриву;
  • відсутність ризику пошкоджень шкіри;
  • абсолютна нешкідливість процедури;
  • висока ефективність процедури;
  • безстроковий стійкий ефект.

Лазерна епіляція апаратом Candela GentleLASE відмінно підходить для людей з різним типом шкіри і будь-яким кольором волосся. Для проведення лазерної епіляції відсутні будь-які обмеження.

Висока ефективність лазерної епіляції

Процедура проходить у кілька етапів. Для повноцінного руйнування структури волосяної цибулини досить 5-8 сеансів тривалістю від 5 до 30 хвилин в залежності від структури шкіри оброблювальної ділянки. Для видалення волосся в пахвах досить 5 хвилин, в області гомілок процедура проводиться 25-30 хвилин.

Застосування лазерної епіляції апаратом Candela GentleLASE доцільно для видалення волосяних цибулин на обличчі, в області шиї, ніг, рук, в ореолі молочних залоз, в зоні бікіні і пахв.

В цілях безпеки та недопущення опіків шкіри ділянка шкіри обробляється хладоном.

Для закріплення ефекту рекомендується проводити лазерну епіляцію з інтервалом у 2-3 місяці.

Медичний центр «Оксфорд Медікал Луцьк» запрошує пройти процедуру лазерної епіляції на вигідних цінових умовах. Вас чекають комфортні умови і сучасне обладнання. Кожному пацієнту забезпечується індивідуальний графік проходження сеансів на апараті Candela GentleLASE і увага медичного персоналу.

Записатися для отримання консультацій з питань лазерної епіляції можна у  МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» або за телефоном:(0332) 2 000 22.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки