записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0332) 2 000 22
Замовити зворотній дзвінок

Простатит? Сексуальні розлади? Телефонуйте (0332) 200022

Ви знаходитесь на сайті Луцького медичного центру

Вибрати інше місто
Флебологія

Консультація судинного хірурга БЕЗКОШТОВНО

УЗД вен нижніх кінцівок 220 грн

Флебологія

Захворювання вен і інших кровоносних судин стало стабільним явищем у сучасному суспільстві внаслідок цілого ряду причин. Статистика свідчить про збільшення кількості звернень пацієнтів до флеболога з захворюванням вен і про підвищення інтенсивності цієї патології. Практично близько половини жителів дізнаються про наявність у них варикозу, причому навіть люди молодого віку не є виключенням в цій сумній статистиці.

Причини патологій кровоносних судин

Така тенденція виникає на тлі нестабільної екологічної ситуації в країні і в світі, що супроводжується підвищенням іонізуючого випромінювання, забрудненням повітря і води. Крім цього причиною звернення до флеболога з подібними проблемами стає генетична схильність пацієнта. Але найчастіше приводом для такого візиту до відділення флебології є:

 • надмірна вага тіла;

 • незбалансованість раціону;

 • завищений обсяг жирів, протеїнів і калорій в організмі;

 • малорухливий спосіб життя, сидяча робота, ігнорування занять фізкультурою і спортом;

 • зловживання жирною їжею;

 • пристрасть до кондитерських виробів.

У числі причин, що провокують варикозне розширення вен, - надмірні фізичні навантаження, куріння, неконтрольований прийом алкоголю у великих дозах.

Ознаки варикозу вен ніг

Щоб не допустити інтенсивного прогресування хвороб судинної системи, важливо вчасно визначити їх появу та розвиток. Їх зародження часто виявляється самим пацієнтом на підставі очевидних ознак:

 • болючі відчуття в області литок ніг;

 • відчуття тяжкості в нижніх кінцівках;

 • свербіж у нижній частині ніг;

 • набряклість нижніх кінцівок;

 • часті напади судом;

 • тремтіння в ногах;

 • візуальне збільшення вен і їх виділення з-під шкіри.

Лікар-флеболог медичного центру «Оксфорд Медікал» рекомендує не нехтувати навіть найменшими ознаками з цього переліку, які в найкоротші строки можуть привести до варикозного розширення вен, невідкладної операції та інших малоприємних процедур та обставин.

 

Для виявлення малопомітних і прихованих симптомів рекомендується регулярно проходити профілактичний огляд у відділенні флебології МЦ «Оксфорд Медікал».

Діагностика вен і дрібних судин

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Луцьк» створені всі умови для проходження високоточних діагностичних процедур. Тут є сучасне обладнання, роботу якого і коректність діагностики контролюють висококваліфіковані лікарі-флебологи.

 

Одразу при зверненні пацієнта проводиться збір анамнезу, клінічний огляд, пальпація вен на ногах. Додатково призначаються лабораторні дослідження крові, УЗД просвіту вен і їх стінок, рентгенографія.

Результативні методи лікування

На базі МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку проводиться ефективне лікування варикозного розширення вен, тромбофлебіту, венозної недостатності, трофічних виразкових уражень, а також усунення косметичних венозних проблем - судинних зірочок (телеангіоектазій).

 

Для підвищення інтенсивності терапії використовуються сучасні технології, зокрема лазерна коагуляція вен, медикаментозна терапія, фізіотерапевтичні методи, компресійна терапія, склеротерапія.

 

Прийом та лікування пацієнтів з проблемами вен в МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку проводиться в комфортних умовах за участю компетентних лікарів-флебологів високого ступеня кваліфікації. При необхідності встановлюється індивідуальний графік лікувальних і діагностичних процедур.

 

Щоб пройти курс лікування, отримати консультації флеболога або обстежитися на патології венозної системи необхідно записатися за телефоном у Луцьку: (0332) 2-000-22,  (068) 22-000-22 або за адресою м.Луцьк, вул. Винниченка 14.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки