Флебологія в Луцьку

Захворювання вен і інших кровоносних судин стало стабільним явищем у сучасному суспільстві внаслідок цілого ряду причин. Статистика свідчить про збільшення кількості звернень пацієнтів до флеболога з захворюванням вен і про підвищення інтенсивності цієї патології. Практично близько половини жителів дізнаються про наявність у них варикозу, причому навіть люди молодого віку не є виключенням в цій сумній статистиці.

ПРИЧИНИ ПАТОЛОГІЙ КРОВОНОСНИХ СУДИН

Така тенденція виникає на тлі нестабільної екологічної ситуації в країні і в світі, що супроводжується підвищенням іонізуючого випромінювання, забрудненням повітря і води. Крім цього причиною звернення до флеболога з подібними проблемами стає генетична схильність пацієнта. Але найчастіше приводом для такого візиту до відділення флебології є:

 • надмірна вага тіла;

 • незбалансованість раціону;

 • завищений обсяг жирів, протеїнів і калорій в організмі;

 • малорухливий спосіб життя, сидяча робота, ігнорування занять фізкультурою і спортом;

 • зловживання жирною їжею;

 • пристрасть до кондитерських виробів.

У числі причин, що провокують варикозне розширення вен, - надмірні фізичні навантаження, куріння, неконтрольований прийом алкоголю у великих дозах.

ОЗНАКИ ВАРИКОЗУ ВЕН НІГ

Щоб не допустити інтенсивного прогресування хвороб судинної системи, важливо вчасно визначити їх появу та розвиток. Їх зародження часто виявляється самим пацієнтом на підставі очевидних ознак:

 • болючі відчуття в області литок ніг;

 • відчуття тяжкості в нижніх кінцівках;

 • свербіж у нижній частині ніг;

 • набряклість нижніх кінцівок;

 • часті напади судом;

 • тремтіння в ногах;

 • візуальне збільшення вен і їх виділення з-під шкіри.

Лікар-флеболог медичного центру «Оксфорд Медікал» рекомендує не нехтувати навіть найменшими ознаками з цього переліку, які в найкоротші строки можуть привести до варикозного розширення вен, невідкладної операції та інших малоприємних процедур та обставин.

 

Для виявлення малопомітних і прихованих симптомів рекомендується регулярно проходити профілактичний огляд у відділенні флебології МЦ «Оксфорд Медікал».

ДІАГНОСТИКА ВЕН І ДРІБНИХ СУДИН

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Луцьк» створені всі умови для проходження високоточних діагностичних процедур. Тут є сучасне обладнання, роботу якого і коректність діагностики контролюють висококваліфіковані лікарі-флебологи.

 

Одразу при зверненні пацієнта проводиться збір анамнезу, клінічний огляд, пальпація вен на ногах. Додатково призначаються лабораторні дослідження крові, УЗД просвіту вен і їх стінок, рентгенографія.

РЕЗУЛЬТАТИВНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

На базі МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку проводиться ефективне лікування варикозного розширення вен, тромбофлебіту, венозної недостатності, трофічних виразкових уражень, а також усунення косметичних венозних проблем - судинних зірочок (телеангіоектазій).

 

Для підвищення інтенсивності терапії використовуються сучасні технології, зокрема лазерна коагуляція вен, медикаментозна терапія, фізіотерапевтичні методи, компресійна терапія, склеротерапія.

 

Прийом та лікування пацієнтів з проблемами вен в МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку проводиться в комфортних умовах за участю компетентних лікарів-флебологів високого ступеня кваліфікації. При необхідності встановлюється індивідуальний графік лікувальних і діагностичних процедур.

 

Щоб пройти курс лікування, отримати консультації флеболога або обстежитися на патології венозної системи необхідно записатися за телефоном у Луцьку: (0332) 701 722,  (068) 22-000-22 або за адресою м.Луцьк, Є. Сверстюка 1.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.44, голосів: 54 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістилікар хірург-флеболог: Чиж Микола Ігорович
Чиж Микола Ігорович лікар хірург-флеболог

інформація про лікаря

 • 2014-17 рр. – лікар-інтерн Львівського державного онкологічного регіонального лікувально – діагностичного  центру (м.Львів)

 • З серпня 2017 р. – хірург – флеболог  медичного центру «VeroMed» (м.Львів)

 • З вересня 2017 р. хірург – флеболог медичних центрів «Оксфорд Медікал» (м. Кам’янець-Подільський,м. Вінниця та м. Луцьк)

показати повний текст
послуги Відділення ФлебологіяЦіна
Прийом флеболога + УЗД судин нижніх кінцівок 500.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в МЦ. Актуальні ціни ви можете дізнатися в МЦ або по телефону

відгуки
Марта 18-06-2020 Дуже хороший досвідчений лікар. Провів консультацію, і доступно все пояснив

відділення: Флебологія

Наталія 14-01-2020 Микола Ігорович хороший лікар, професіонал своєї справи. Рік тому оперувалась - результат вражає (без перебільшення)!

відділення: Флебологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відео-відгук про лазерне лікування варикозу

  відділення: Флебологія

 • Відео-відгук про лазерне лікування варикозу

  відділення: Флебологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом