записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0332) 2 000 22
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Луцького медичного центру

Вибрати інше місто
 
 

Лікування дерматиту

Дерматити – це група захворювань шкіри, що характеризується ураженням клітин дерми та епідермісу, що проявляється структурними патологіями шкірного покриву. До захворювання схильні особи чоловічої і жіночої статі будь-якого віку. Розвиток дерматитів має локальний або генералізований характер, може супроводжуватися дискомфортними відчуттями і змінами кольору, вологості і товщини шкіри.

 

Компетентними і досвідченими лікарями відділення дерматології медичного центру «Оксфорд Медікал Луцьк» проводиться комплексне лікування всіх видів дерматиту при будь-якій інтенсивності захворювання, у прогресуючої, гострій, хронічній формі.

Причини появи дерматиту

Дерматити різних видів розвиваються як самостійна патологія, або як вторинне явище на тлі прогресуючих захворювань травного тракту, обміну речовин, нервової системи, алергічних процесів, місцевого впливу негативних факторів, контактних алергенів.

 

Класифікація причин дерматитів включає декілька категорій:

 • облігатні, або – обов'язкові, причини, до яких відносяться радіаційне, кварцове, сонячне випромінювання, дія алергенів, агресивних компонентів, критично низьких і високих температур;

 • факультативні – вибірні, причини, що включають деякі типи алергічних речовин, харчові добавки, шерсть тварин, дія комах, хімічні реактиви, метали;

 • тригерні (близькі) причини – стресові фактори, контакт збудників інфекційної природи, проникнення збуджуючих факторів через кров;

 • віддалені причини – стресові ситуації, спадкова генетична схильність, фізіологічні розлади, порушення метаболізму, хронічний перебіг захворювань.

До числа причин, що провокують різні типи дерматитів, відноситься недостатня гігієна шкіри, надмірне вживання алкоголю і нікотинової продукції, отруєння продуктами харчування, недотримання санітарних норм.

Симптоми і різновиди дерматитів

Досвідчені лікарі відділення дерматології МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку продуктивно борються з будь-якими проявами дерматитів, з різними їх формами. При першому ж клінічному обстеженні пацієнта досвідченими дерматологами встановлюються характерні симптоми захворювання:

 • морфологічні висипання локального характеру;

 • наявність бульозних елементів;

 • вогнищеві почервоніння шкірного покриву;

 • ознаки лущення шкіри;

 • відчуття свербіння, болючість, печія.

Для проведення диференціальної діагностики проводяться додаткові лабораторні дослідження, включаючи обстеження аналізів крові і сечі, цитологічні та гістологічні аналізи.

 

В залежності від отриманих результатів досвідчений дерматолог МЦ «Оксфорд Медікал» встановлює тип дерматиту:

 • контактний;

 • подразнюючий;

 • пелюшковий;

 • сверблячий;

 • бульозний;

 • токсикодермія;

 • себорейний дерматит.

Лікування дерматиту

Сучасне діагностичне обладнання, продуктивні методи терапії і прогресивне медичне оснащення МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку дозволяють справлятися з будь-якими типами і формами дерматитів, їх причинами та наслідками.

 

Курс лікування контролюють кваліфіковані та досвідчені лікарі-дерматологи в умовах ідеальної комфортності та відповідно до індивідуально розробленої схеми лікування. Їх зусиллями ліквідуються всі ознаки гострих, хронічних, локальних і генералізованих дерматитів зі стійким довготривалим ефектом.

 

Щоб пройти лікування від дерматиту і записатися на консультацію до відділення дерматології МЦ «Оксфорд Медікал», необхідно зателефонувати за телефоном у Луцьку: (0332) 200022.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки