Проводимо ПЛР тестування до Covid-19 на двох мовах для виїзду за кордон

Збільшення губ в Луцьку

Останніми роками популярними стали пухкі та з гарним контуром губи. Проте, не кожна представниця жіночої статі може похвастатися красивими, рівними та пухкими губами. У наш час, час великих можливостей це не є проблемою, - сучасні методи косметології швидко та якісно дозволять отримати губи вашої мрії. Не винятком є і жительки міста Луцька, які мають чудову можливість звернутися у МЦ «Оксфорд Медікал Волинь» для збільшення об’єму губ, зволоження чи вирівнювання контуру професійно, якісно та швидко.

ПОКАЗИ ТА ПРОТИПОКАЗИ ДО ПРОЦЕДУРИ ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ

Красиві, симетричні, достатньо зволожені губи – це завжди успіх для жінки. Збільшення губ одна з найпопулярніших процедур у косметології у всьому світі. Проте, не всім дозволено проводити дану процедуру та не всі проблеми може вирішити дана процедура. Що можна досягти проводячи натуральне збільшення губ у нашому медичному центрі:

 • збільшити об’єм губ;

 • змінити форму губ;

 • вирівняти асиметрію губ;

 • зволожити губи;

 • забрати дефекти на губах;

 • отримати чіткий та гарний контур губ.

Проте, існують протипоказання до даної процедури. Косметолог детально вивчає весь анамнез пацієнта перед проведенням процедури. Найбільш частими протипоказами є:

 • хронічні захворювання в період загострення;

 • аутоімунні захворювання;

 • порфірія;

 • індивідуальна непереносимість препарату, за допомогою якого проводять ін’єкцію;

 • непереносимість лідокаїну;

 • запальні процеси на губах;

 • цукровий діабет;

 • захворювання, які пов’язані з порушенням згортання крові;

 • лактація.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ПРОЦЕДУРА ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ У МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Завдяки професіоналізму наших косметологів та використанню сучасних, найкращих препаратів для збільшення губ, процедура відбувається швидко та якісно, а результат пацієнта завжди вражає своєю досконалістю. Перед процедурою косметолог детально збирає анамнез у пацієнта, вивчає хронічні захворювання, розпитує про наявність алергічних захворювань та алергії на медикаменти. Далі об’єктивно оглядає ділянку губ та вирішує чи може процедура натурального збільшення губ вирішити проблему, яку бажає пацієнт.

В МЦ «Оксфорд Медікал» всі препарати високоякісні, сучасні та сертифіковані. Наші косметологи вибирають препарати у вигляді гелів, на основі натуральних полісахаридів. В організмі людини ці полісахариди виробляються самостійно в епідермісі. Цей гель має властивість розчинятися протягом 8-10 місяців після введення. Тому максимальний ефект збільшення губ триває лише цей час. Процедура проводиться за допомогою тоненької голки, попередньо ділянку введення препарату місцево знеболюють.

Після процедури може спостерігатися незначний набряк та гематоми, які самостійно проходять за 3-4 дні. Через 7 днів пацієнт приходить на повторну консультацію до косметолога, щоб оглянути губи вже без набряку. Тоді з точністю вже можна оцінити результат. Тому, косметологи нашого медичного центру не радять робити процедуру напередодні урочистої події, її варто зробити за два-три тижні до. 

Якщо ви хочете отримати красиві, симетричні та пухкі губи записуйтесь на процедуру до наших косметологів. Попередня консультація лікаря-косметолога безкоштовна.

Телефон для запису та інформації (0332) 701 722, (068)2200022.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Анна 03-10-2019 Відвідую процедури лазерної епіляції. Порівняно з місцем, де робила раніше - небо і земля! Дівчатка-косметологи привітні, з радістю все підкажуть. Не переживаєш на рахунок стерильності інструментів, в мед. центрі вона на найвищому рівні! І звичайно, хороший результат видно вже після декількох процедур. Дуже задоволена, дякую за вашу роботу!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом