Вакцинація від грипу "Ваксігрип Тетра" (Франція) з консультацією лікаря - 500 грн

Лікування екземи

Екзема – це багато причинне захворювання поверхневих шарів шкіри.  Причиною виникнення є інфекційно-алергічні, ендокринно-метаболічні, нейрогенні та спадкові фактори. Також екзема виникає у відповідь на зовнішні, або ж внутрішні подразники. 

ПРИЧИНИ ТА СИМПТОМИ ЕКЗЕМИ.

Проявами екземи є:

  • сухість;
  • тріщини на шкірі;
  • набряклість;
  • почервоніння;
  • шершавість з подальшим розвитком запального процесу.

Виникненню даного недугу сприяють такі чинники, як: нервове перенапруження, психологічно травмуючі ситуації, цукровий діабет, порушення в роботі шлунково-кишкового тракту, гіпертиреоз, вегето-судинна дистонія, хронічні інфекційні запальні процеси та спадкова схильність. Також екзему можуть викликати зовнішні фактори: переохолодження, тертя шкіри о різні поверхні (тканину), різні хімічні засоби у т.ч. косметика, продукти харчування.

Протікання екземи може бути хронічним, з періодами загострень та ремісій.  Час, котрий ви витрачаєте на роздуми грає проти вас, та може обернутись приєднанням піодермії і герпесу.

ЛІКУВАННЯ ЕКЗЕМИ

При виникненні екземи не варто займатися самолікуванням, а якомога швидше звертатися до дерматолога, оскільки хвороба може перейти в хронічну стадію, вилікувати яку практично неможливо.

У МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» висококваліфіковані спеціалісти допоможуть вам розпізнати захворювання та підберуть оптимальний метод лікуання. При показаннях ми проведемо імунологічне та алергологічне обстеження уражених ділянок. Для успішного лікування, дієтолог розпише систему харчування на час обстежень та період одужання. Будьте здорові!

Пам’ятайте, самолікування небезпечне для здоров'я. Для консультації з приводу лікування записуйтесь на прийом до дерматолога за телефоном: (0332) 20 00 22 або за адресою м.Луцьк, вул. Винниченка 14

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКирилова Інна Григорівна лікар дерматолог вищої категорії
Ковальчук Оксана Миколаївна лікар дерматолог першої категорії

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом