Лікування екземи

Екзема – це багато причинне захворювання поверхневих шарів шкіри.  Причиною виникнення є інфекційно-алергічні, ендокринно-метаболічні, нейрогенні та спадкові фактори. Також екзема виникає у відповідь на зовнішні, або ж внутрішні подразники. 

ПРИЧИНИ ТА СИМПТОМИ ЕКЗЕМИ.

Проявами екземи є:

  • сухість;
  • тріщини на шкірі;
  • набряклість;
  • почервоніння;
  • шершавість з подальшим розвитком запального процесу.

Виникненню даного недугу сприяють такі чинники, як: нервове перенапруження, психологічно травмуючі ситуації, цукровий діабет, порушення в роботі шлунково-кишкового тракту, гіпертиреоз, вегето-судинна дистонія, хронічні інфекційні запальні процеси та спадкова схильність. Також екзему можуть викликати зовнішні фактори: переохолодження, тертя шкіри о різні поверхні (тканину), різні хімічні засоби у т.ч. косметика, продукти харчування.

Протікання екземи може бути хронічним, з періодами загострень та ремісій.  Час, котрий ви витрачаєте на роздуми грає проти вас, та може обернутись приєднанням піодермії і герпесу.

ЛІКУВАННЯ ЕКЗЕМИ

При виникненні екземи не варто займатися самолікуванням, а якомога швидше звертатися до дерматолога, оскільки хвороба може перейти в хронічну стадію, вилікувати яку практично неможливо.

У МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» висококваліфіковані спеціалісти допоможуть вам розпізнати захворювання та підберуть оптимальний метод лікуання. При показаннях ми проведемо імунологічне та алергологічне обстеження уражених ділянок. Для успішного лікування, дієтолог розпише систему харчування на час обстежень та період одужання. Будьте здорові!

Пам’ятайте, самолікування небезпечне для здоров'я. Для консультації з приводу лікування записуйтесь на прийом до дерматолога за телефоном: (0332) 701 722 або за адресою м.Луцьк, Є. Сверстюка 1

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.86, голосів: 28 )

відгуки
Олександр 14-01-2020 У клініці чисто, добре організований простір і продумані деталі для зручності клієнтів. Добре працює персонал на рецепції. . Лікар професійний, уважний до деталей, дуже послідовно і зрозуміло пояснила суть моєї проблеми і призначення лікування. Після відвідин не залишилося ніяких питань. При цьому лікар каже по суті, без зайвих слів. Дуже задоволений її роботою. Обов'язково прийду ще й буду рекомендувати друзям і знайомим.

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом