записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0332) 2 000 22
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Луцького медичного центру

Вибрати інше місто
 

Вакцинація від вірусу папіломи людини

Вірус папіломи людини може поширюватися і контактно-побутовим способом (через посуд, рушники тощо). Це загальна групова назва близько 170 штамів вірусів. Для жінок він особливо небезпечний: багаторічні дослідження довели, що ВПЛ має високі канцерогенні властивості і є головною причиною розвитку раку шийки матки. Згідно зі статистикою, понад 80% жінок віком до 50 років вже мають той чи інший тип папіломавірусу.

Станом на сьогодні досліджено понад 600 видів цього захворювання. Більшість з них не мають чітко виражених симптомів, проте найбільш розповсюдженим їх проявом є бородавки, кондиломи, папіломи та інші новоутвори шкіри. Найчастіше висипання з’являються в ділянці статевих органів та анального отвору. Папіломавірус широко розповсюджений на всіх континентах, і з року в рік темпи його поширення збільшуються. На сьогодні найнадійнішим способом убезпечитись від вірусу папіломи людини є вакцинація.

Вакцинація від вірусу папіломи людини в МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк»

Сучасна вакцинація є не лише способом уникнути зараження ВПЛ, а й ефективною профілактикою дисплазії та раку шийки матки у жінок. Найпоширенішим є щеплення проти 16-го та 18-го типів, що мають сильний канцерогенний вплив. Вакцинації підлягають як дівчата віком від 11 років, які ще не мали статевого досвіду, так і дорослі жінки, що поки не інфіковані вірусом.

Щеплення проводиться тільки після обстеження у гінеколога і проходить у 3 етапи:

  • первинне щеплення;
  • повторне щеплення через 1 місяць;
  • заключне щеплення через півроку.

Такий метод забезпечує людині специфічний імунітет до вірусу папіломи людини протягом 8 років. Радикального методу лікування папіломавірусу не існує. Проте інфікована людина може підняти рівень свого імунітету, чим зменшить прояви хвороби. Інкубаційний період ПВЛ триває від 1 місяця до кількох років. Активації симптомів вірусу і виходу його з прихованого пасивного стану сприяє зниження імунітету, наявність бактеріальних та грибкових статевих захворювань, стресові стани, шкідливі звички, постійна зміна статевих партнерів.

Найефективнішим способом профілактики залишається вакцинація.

Дзвоніть (0332) 2 000 22

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки