Вакцинація від вірусу папіломи людини

Вірус папіломи людини може поширюватися і контактно-побутовим способом (через посуд, рушники тощо). Це загальна групова назва близько 170 штамів вірусів. Для жінок він особливо небезпечний: багаторічні дослідження довели, що ВПЛ має високі канцерогенні властивості і є головною причиною розвитку раку шийки матки. Згідно зі статистикою, понад 80% жінок віком до 50 років вже мають той чи інший тип папіломавірусу.

Станом на сьогодні досліджено понад 600 видів цього захворювання. Більшість з них не мають чітко виражених симптомів, проте найбільш розповсюдженим їх проявом є бородавки, кондиломи, папіломи та інші новоутвори шкіри. Найчастіше висипання з’являються в ділянці статевих органів та анального отвору. Папіломавірус широко розповсюджений на всіх континентах, і з року в рік темпи його поширення збільшуються. На сьогодні найнадійнішим способом убезпечитись від вірусу папіломи людини є вакцинація.

ВАКЦИНАЦІЯ ВІД ВІРУСУ ПАПІЛОМИ ЛЮДИНИ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЛУЦЬК»

Сучасна вакцинація є не лише способом уникнути зараження ВПЛ, а й ефективною профілактикою дисплазії та раку шийки матки у жінок. Найпоширенішим є щеплення проти 16-го та 18-го типів, що мають сильний канцерогенний вплив. Вакцинації підлягають як дівчата віком від 11 років, які ще не мали статевого досвіду, так і дорослі жінки, що поки не інфіковані вірусом.

Щеплення проводиться тільки після обстеження у гінеколога і проходить у 3 етапи:

  • первинне щеплення;
  • повторне щеплення через 1 місяць;
  • заключне щеплення через півроку.

Такий метод забезпечує людині специфічний імунітет до вірусу папіломи людини протягом 8 років. Радикального методу лікування папіломавірусу не існує. Проте інфікована людина може підняти рівень свого імунітету, чим зменшить прояви хвороби. Інкубаційний період ПВЛ триває від 1 місяця до кількох років. Активації симптомів вірусу і виходу його з прихованого пасивного стану сприяє зниження імунітету, наявність бактеріальних та грибкових статевих захворювань, стресові стани, шкідливі звички, постійна зміна статевих партнерів.

Найефективнішим способом профілактики залишається вакцинація.

Дзвоніть (0332) 701 722

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.21, голосів: 34 )

відгуки
Оксана 14-01-2020 Мені подобається цей центр, дуже хороший гінеколог Іонін, рекомендую.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом