записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

ВАКЦИНАЦІЯ ВІД ГРИПУTелефонуйте (0332) 2 000 22

Ви знаходитесь на сайті Луцького медичного центру

Вибрати інше місто

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0332) 2 000 22
Замовити зворотній дзвінок
 
Гінекологія

Вакцинація від вірусу папіломи людини

Вірус папіломи людини – одна з найчастіших інфекцій, що передаються статевим шляхом, проте може поширюватися і контактно-побутовим способом (через посуд, рушники тощо). Це загальна групова назва близько 170 штамів вірусів. Для жінок він особливо небезпечний: багаторічні дослідження довели, що ВПЛ має високі канцерогенні властивості і є головною причиною розвитку раку шийки матки. Згідно зі статистикою, понад 80% жінок віком до 50 років вже інфіковані тим чи іншим типом папіломавірусу.

Станом на сьогодні досліджено понад 600 видів цього захворювання. Більшість з них не мають чітко виражених симптомів, проте найбільш розповсюдженим їх проявом є бородавки, кондиломи, папіломи та інші новоутвори шкіри. Найчастіше висипання з’являються в ділянці статевих органів та анального отвору. Папіломавірус широко розповсюджений на всіх континентах, і з року в рік темпи його поширення збільшуються. На сьогодні найнадійнішим способом убезпечитись від вірусу папіломи людини є вакцинація.

Вакцинація від вірусу папіломи людини в МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк»

Сучасна вакцинація є не лише способом уникнути зараження ВПЛ, а й ефективною профілактикою дисплазії та раку шийки матки у жінок. Найпоширенішим є щеплення проти 16-го та 18-го типів, що мають сильний канцерогенний вплив. Вакцинації підлягають як дівчата віком від 11 років, які ще не мали статевого досвіду, так і дорослі жінки, що поки не інфіковані вірусом.

Щеплення проводиться тільки після обстеження у гінеколога і проходить у 3 етапи:

  • первинне щеплення;
  • повторне щеплення через 1 місяць;
  • заключне щеплення через півроку.

Такий метод забезпечує людині специфічний імунітет до вірусу папіломи людини протягом 8 років. Радикального методу лікування папіломавірусу не існує. Проте інфікована людина може підняти рівень свого імунітету, чим зменшить прояви хвороби. Інкубаційний період ПВЛ триває від 1 місяця до кількох років. Активації симптомів вірусу і виходу його з прихованого пасивного стану сприяє зниження імунітету, наявність бактеріальних та грибкових статевих захворювань, стресові стани, шкідливі звички, постійна зміна статевих партнерів.

Суттєво зменшити ризик зараження папіломавірусом дозволяють бар’єрні методи контрацепції (презервативи), проте такий метод не гарантує 100% захисту. Тому найефективнішим способом профілактики залишається вакцинація.

Дзвоніть (0332) 2 000 22

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки