Лікування захворювань, що передаються статевим шляхом

Фахівці констатують: за останні десятиліття різко зросла поширеність інфекційних захворювань урогенітальної системи. Однак рівень проінформованості людей про загрозу цієї групи інфекцій і досі залишається на низькому рівні. Характерною особливістю інфекцій сечостатевої системи є те, що основним способом їх передачі є незахищений сексуальний контакт. При цьому тривалий час після зараження ці хвороби можуть себе ніяк не видавати, перебуваючи у прихованій безсимптомній формі. Саме тому критично важливим є вчасне діагностування хвороби та комплексне лікування.

ТИПОВІ ОЗНАКИ ІНФЕКЦІЙ УРОГЕНІТАЛЬНОЇ СИСТЕМИ

Захворювання цієї групи супроводжуються наступними симптомами:

  • свербіж статевих органів;
  • пекучість при сечовипусканні;
  • висип на слизовій поверхні аногенітальної ділянки;
  • виділення гнійного або кров’янистого характеру, з неприємним запахом.

На хронічній стадії інфекції цієї групи викликають ураження внутрішніх органів сечостатевої системи, в тому числі шийки матки у жінок та передміхурової залози у чоловіків. Ці ускладнення супроводжуються сильними болями в нижній частині живота. 

У кожної людини перебіг захворювання проходить індивідуально, з краще або гірше вираженими симптомами. Однак навіть якщо всі прояви інфекції минули, це не привід думати, що організм переборов хворобу. Інфекційні захворювання урогенітальної системи ніколи не минають самостійно, тому потребують фахового комплексного лікування.

ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УРОГЕНІТАЛЬНОЇ СИСТЕМИ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЛУЦЬК»

Якщо ви зауважили на своєму тілі перші прояви урогенітальної інфекції – одразу зверніться до лікаря. Фахові спеціалісти МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» проведуть необхідні аналізи та обстеження, поставлять точний діагноз та супроводжуватимуть вас на усіх етапах лікування. При цьому ми гарантуємо нашим пацієнтам повну анонімність.

Дуже важливо пройти курс лікування до кінця, навіть якщо всі неприємні симптоми захворювання зникли. У цьому випадку збудник інфекції може все ще перебувати в організмі. До цієї категорії захворювань не виробляється імунітет, тому необхідно проходити профілактичний медичний огляд після кожного незахищеного зв’язку. Рекомендується одночасне лікування зі своїм партнером. Таким чином можна убезпечити себе від рецидивів та остаточно вилікувати інфекцію.

Тел. (0332) 701 722.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.90, голосів: 21 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістивідгуки
Оксана 14-01-2020 Мені подобається цей центр, дуже хороший гінеколог Іонін, рекомендую.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом