Інтимна пластика в Луцьку

Приблизно 30% жіночого населення не задоволені анатомічною будовою своїх статевих органів. Особливо викликає невдоволення у них розташування, будова і розміри зовнішніх статевих органів.

При цьому жінки з цих 30% відчувають і емоційний дискомфорт, вважаючи, що такі дефекти тіла не задовольняють їх статевих партнерів.

 

І якщо раніше їм доводилося миритися з цим фактом, то нинішні засоби медицини дозволяють виправити подібні вади.

ДЛЯ КОГО ПРИЗНАЧЕНА ІНТИМНА ПЛАСТИКА

Зробити корекцію анатомічних дефектів статевих органів може будь-яка жінка, яка вважає цю процедуру необхідною і важливою. Однак існують вікові обмеження - небажано робити інтимну пластику молодим дівчатам у віці до 18 років, до набуття фізіологічної зрілості.

 

Жінкам старшого віку необхідно з обережністю приймати рішення щодо цієї косметологічної процедури на статевих органах, так як подібна операція може вимагати введення наркозу або місцевих знеболювальних засобів, що не завжди позитивно переноситься організмом.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ІНТИМНОЇ ПЛАСТИКИ

Більшість жінок самі приймають рішення про необхідність проведення інтимної пластики. Однак перед її проведенням необхідно проконсультуватися з лікарем-гінекологом.

Це необхідно з метою запобігання ризиків, що провокують прогресування існуючих гінекологічних захворювань або розвитку нових патологій.

 

Разом з тим інтимна пластика може виявитися необхідністю. Основними показами для проведення інтимної пластики є:

  • дискомфорт при носінні нижньої білизни;

  • виникнення больових відчуттів під час інтимного контакту;

  • больові відчуття при заняттях спортом.

Найбільш частою причиною проведення інтимної пластики є бажання досягти естетичної привабливості всього тіла, у тому числі - і щодо інтимних органів.

 

Серед причин звернення до гінеколога з метою проведення даної операції - видалення пыслятравматичних рубців і розривів. У деяких випадках метою проведення операції є повернення природної еластичності статевих губ, зміна їх розмірів.

 

Одночасно з тим, окрім віку, існує і ряд протипоказань для інтимної пластики. Не допускаються до процедури жінки, які страждають варикозним розширенням вен, пацієнтки з гострими серцево-судинними захворюваннями. Не проводиться операція в тих випадках, коли ослаблена імунна функція, підвищена температура тіла, при загальній слабкості.

ТИПИ ІНТИМНОЇ ПЛАСТИКИ

Мета цієї процедури - змінити форму, розміри і анатомічні ознаки зовнішніх статевих органів. Зробити це можна двома методами інтимної пластики:

  1. Ін'єкційними маніпуляціями.

  2. Шляхом хірургічного втручання.

У першому випадку використовується спеціальний косметологічний гель, армувальні нитки та інші засоби. Цим методом вдається провести збільшення статевих органів, надати їм колишню еластичність і пружність.

 

Другий метод застосовується при необхідності зменшити розмір, змінити анатомічну будову, виправити розташування деяких тканин або органів статевої системи.

В обох випадках для проведення інтимної пластики застосовується місцева анестезія.

 

Зробити операцію з інтимної пластики можна і в Луцьку. Цю послугу надає МЦ «Оксфорд Медікал» - установа, повністю укомплектована сучасним обладнанням для подібних операцій. Тут створені комфортні умови для післяопераційного перебування пацієнтів. А кваліфіковані і досвідчені лікарі простежать, щоб процес реабілітації і відновлення протікав без ускладнень.

Записатися на інтимну пластику в МЦ «Оксфорд Медікал» можна за телефоном у Луцьку

(0332) 701 722.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.65, голосів: 34 )

відгуки
Оксана 14-01-2020 Мені подобається цей центр, дуже хороший гінеколог Іонін, рекомендую.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом