Лікування дисплазії шийки матки в Луцьку

Одне з небезпечних захворювань жіночих органів - дисплазія шийки матки - зустрічається у жінок різного віку. Однак найвищий відсоток захворювань дисплазією шийки матки зустрічається в жінок від 20 до 40 років.

Небезпека цього захворювання полягає в тому, що на різних етапах його прогресування існує ризик переходу в онкологічне захворювання з утворенням злоякісної пухлини.

 

Згідно зі статистикою, приблизно 20% ракових захворювань жіночих статевих органів стають наслідком розвитку дисплазії шийки матки.

ПРИЧИНИ ДИСПЛАЗІЇ ШИЙКИ МАТКИ

Це захворювання може мати різні джерела походження. Відповідно, в залежності від причин і ознак, класифікується три ступені недуги. Найбільш частими причинами виникнення захворювання є:

  • раннє статеве життя;

  • ослаблений імунітет;

  • низький соціально-економічний статус.

Крім цього причиною дисплазії шийки матки може стати травматизм епітеліальної тканини шийки матки. Сприяє розвитку дисплазії непомірний прийом алкогольних напоїв та куріння.

 

У числі потенційних причин називаються: неконтрольований прийом медичних препаратів, дефіцит бета-каротину і вітамінів А і С.

СИМПТОМИ ДИСПЛАЗІЇ

Це захворювання небезпечно ще й тим, що його симптоми можуть не виявляти себе протягом декількох років. Тільки лабораторними методами вдається визначити дисплазію шийки матки за участю кваліфікованого гінеколога.

 

Приблизно у 10% страждаючих цим захворюванням жінок воно протікає в латентній формі, без виражених ознак.

Часто дисплазія шийки матки супроводжується розвитком вторинних захворювань. Тому на тлі основного захворювання можуть проявлятися наступні симптоми: підвищення температури, гіперемія та інші характерні ознаки.

ДІАГНОСТИКА ДИСПЛАЗІЇ

Одним з ефективних методів виявлення захворювання вважається тест Папаніколау, що дозволяє визначити дисплазію на самих ранніх стадіях.

Одночасно з тим гінеколог може зробити висновки при клінічному огляді пацієнтки. Для підтвердження первинного діагнозу призначаються такі діагностичні методи, як:

  • цитологічне обстеження клітин шийки матки;

  • гістологічні дослідження шийки матки;

  • зішкріб;

  • звичайна та розширена кольпоскопія;

  • прицільна біопсія шийки матки.

Для виключення захворювань з подібними симптомами застосовується метод мануального обстеження, біопсія підозрілих ділянок шийки матки, кольпоскопія.

ЛІКУВАННЯ ДИСПЛАЗІЇ

Лікар-гінеколог при підтвердженні діагнозу призначає курс лікування, який включає застосування місцевих засобів, фізіотерапію і медикаментозне лікування. Одночасно з тим може призначатися іммуностимулююча терапія, а також видалення уражених ділянок.

 

Для покращення регенеративних функцій епітелію рекомендується прийом вітамінних і мінеральних елементів.

Для лікування такого захворювання, як дисплазія шийки матки в МЦ  «Оксфорд Медікал» застосовують апарат Сургітрон.

Мешканки Луцька і області мають можливість пройти результативне лікування дисплазії шийки матки у медичному центрі «Оксфорд Медікал», де створені комфортні умови для лікування.

 

В МЦ «Оксфорд Медікал» приймають досвідчені лікарі, які мають високу ступінь кваліфікації, а відділення гінекології обладнане всім сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням.

Записатися на прийом до гінеколога для діагностики та лікування дисплазії шийки матки можна за телефоном у Луцьку (0332) 701 722 або (068) 22-000-22.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.83, голосів: 35 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістивідгуки
Оксана 14-01-2020 Мені подобається цей центр, дуже хороший гінеколог Іонін, рекомендую.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом