*
показати повний текстОдне з небезпечних захворювань жіночих органів - дисплазія шийки матки - зустрічається у жінок різного віку. Однак найвищий відсоток захворювань дисплазією шийки матки зустрічається в жінок від 20 до 40 років.
Небезпека цього захворювання полягає в тому, що на різних етапах його прогресування існує ризик переходу в онкологічне захворювання з утворенням злоякісної пухлини.
Згідно зі статистикою, приблизно 20% ракових захворювань жіночих статевих органів стають наслідком розвитку дисплазії шийки матки.
Це захворювання може мати різні джерела походження. Відповідно, в залежності від причин і ознак, класифікується три ступені недуги. Найбільш частими причинами виникнення захворювання є:
раннє статеве життя;
ослаблений імунітет;
низький соціально-економічний статус.
Крім цього причиною дисплазії шийки матки може стати травматизм епітеліальної тканини шийки матки. Сприяє розвитку дисплазії непомірний прийом алкогольних напоїв та куріння.
У числі потенційних причин називаються: неконтрольований прийом медичних препаратів, дефіцит бета-каротину і вітамінів А і С.
Це захворювання небезпечно ще й тим, що його симптоми можуть не виявляти себе протягом декількох років. Тільки лабораторними методами вдається визначити дисплазію шийки матки за участю кваліфікованого гінеколога.
Приблизно у 10% страждаючих цим захворюванням жінок воно протікає в латентній формі, без виражених ознак.
Часто дисплазія шийки матки супроводжується розвитком вторинних захворювань. Тому на тлі основного захворювання можуть проявлятися наступні симптоми: підвищення температури, гіперемія та інші характерні ознаки.
Одним з ефективних методів виявлення захворювання вважається тест Папаніколау, що дозволяє визначити дисплазію на самих ранніх стадіях.
Одночасно з тим гінеколог може зробити висновки при клінічному огляді пацієнтки. Для підтвердження первинного діагнозу призначаються такі діагностичні методи, як:
цитологічне обстеження клітин шийки матки;
гістологічні дослідження шийки матки;
зішкріб;
звичайна та розширена кольпоскопія;
прицільна біопсія шийки матки.
Для виключення захворювань з подібними симптомами застосовується метод мануального обстеження, біопсія підозрілих ділянок шийки матки, кольпоскопія.
Лікар-гінеколог при підтвердженні діагнозу призначає курс лікування, який включає застосування місцевих засобів, фізіотерапію і медикаментозне лікування. Одночасно з тим може призначатися іммуностимулююча терапія, а також видалення уражених ділянок.
Для покращення регенеративних функцій епітелію рекомендується прийом вітамінних і мінеральних елементів.
Для лікування такого захворювання, як дисплазія шийки матки в МЦ «Оксфорд Медікал» застосовують апарат Сургітрон.
Мешканки Луцька і області мають можливість пройти результативне лікування дисплазії шийки матки у медичному центрі «Оксфорд Медікал», де створені комфортні умови для лікування.
В МЦ «Оксфорд Медікал» приймають досвідчені лікарі, які мають високу ступінь кваліфікації, а відділення гінекології обладнане всім сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням.
Записатися на прийом до гінеколога для діагностики та лікування дисплазії шийки матки можна за телефоном у Луцьку (0332) 701 722 або (068) 22-000-22.
відділення: Гінекологія
Акції
Євгена Сверстюка 1
телефон:
+38 (0332) 701 722
+38 (068) 22 000 22
Євгена Сверстюка 1, (2-й корпус)
телефон:
(0332) 701 722 (міський);
(068) 22 000 22 (моб);
(095) 07 705 35 (viber)
Записатися на прийом
Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом