ЗАБІР АНАЛІЗІВ ЗДІЙСНЮЄМО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

Лікування бронхіальної астми в Луцьку

Стає важко дихати в приміщенні з тваринами? Ви не можете насолодитися ароматом квітів? Застосування аерозольного дезодоранту викликає приступ задухи? Бронхіальна астма ‒ серйозна проблема сучасного суспільства, оскільки захворювання дихальних шляхів відрізняється прогресивним перебігом і важко піддається лікуванню. Спазми і набряк бронхів викликають у хворих часті напади задухи, що істотно погіршує життя людини. Фахівці терапевтичного відділення МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» можуть вам допомогти.

БРОНХІАЛЬНА АСТМА: СИМПТОМИ, ФОРМИ

Бронхіальна астма переходить в хронічну форму захворювання характеру нападів. Спочатку напади з'являються рідко і швидко минають, але з часом їх кількість і тривалість збільшується, а чутливість до лікарських препаратів знижується. До цього часу причини виникнення астми не відомі, але в її основі лежить алергічна складова. Крім того, важливим фактором є спадкова схильність, робота в запиленому приміщенні із застосуванням хімічних препаратів.

 

Збудниками нападів можуть служити цвітіння рослин, шерсть тварин, пилові кліщі, аерозолі, ароматизатори, побутова хімія, комахи-паразити і т.д. Подразником виступають і сильні запахи, зміна погоди, фізичні навантаження, стреси, деякі медикаменти і продукти харчування. Захворювання може проявитися як в ранньому дитинстві, так і в дорослому віці до 25-30 років.

Бронхіальну астму поділяють на форми в залежності від перебігу захворювання і частоти нападів:

 • легка інтермітуюча;

 • легка персистуюча;

 • стреднетяжка персистуюча;

 • важка персистуюча;

Крім того, захворювання розрізняють за видами контролю ‒ контрольована, частково контрольована і неконтрольована форма.

 

Основними симптомами при бронхіальній астмі є приступи задишки, експіраторний кашель з виділенням мокроти світлого кольору. При нападах неможливі фізичні навантаження, тому що вони тільки підсилюють дихальну недостатність.

Фахівці МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» рекомендують звернутися в медичний центр при появі перших ознак бронхіальної астми, тому що ефективність лікування залежить від своєчасної консультації та раннього діагностування.

Ранніми симптомами є:

 • раптова задишка, що виникла в стані повного спокою або ж спровокована подразником;

 • сухий кашель, що виникає одночасно з задишкою;

 • прискорене дихання і пульс в стані спокою;

 • посиніння губ і лиця;

 • алергічні реакції;

 • неможливість зробити повний видих;

 • відчуття здавлювання в грудній клітині;

 • свист і сухий хрип в грудях.

Слід пам'ятати, що спочатку симптоми захворювання з'являються рідко, швидко проходять без застосування лікарських препаратів і можуть повторно не турбувати довгий час.

ЛІКУВАННЯ БРОНХІАЛЬНОЇ АСТМИ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЛУЦЬК»

Для діагностування бронхіальної астми проводиться анамнез, що включає питання про спадкову схильність до захворювання, частоту раптових нападах кашлю, задишки, прийом медичних препаратів, що полегшують симптоми і т.д. Крім того, проводиться і огляд пацієнта. Лікар може в разі потреби призначити спірометрію для оцінки функції зовнішнього дихання. Оскільки бронхіальна астма важко піддається лікуванню, пацієнту слід виконувати всі рекомендації фахівця і регулярно оцінювати свій стан.

МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» ‒ кваліфікована допомога досвідчених фахівців!

Телефонуйте (0332) 701 722.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 5.00, голосів: 25 )

відгуки
Ангеліна 26-09-2019 Нещодавно відвідала цей заклад. Обслуговування на найвищому рівні, одразу видно, що тут працюють професіонали. При потребі звернуся ще раз

відділення: Терапія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом