Плануєте лазерне лікування варикозу? Даруємо пакет обстежень "передопераційний". Лише до 31 липня. Тел. для запису (0332)200022.

Вакцинація від грипу в Луцьку

З другої половини осені до ранньої весни починається період захворювань грипу, ГРВІ. Засоби та методи профілактики захворювання грипу в народі існує чимало, є багато препаратів, що сприяють вирішенню цієї проблеми, основним з них виділяють – вакцинація від грипу. Щорічне щеплення допоможе попередити грип та знижує шкоду від епідемії для здоров’я людини.

ЧОМУ ВАЖЛИВА ВАКЦИНАЦІЯ ВІД ГРИПУ

Грип – інфекційний вірус дихальних шляхів, що розповсюджується дуже швидко і щорічно вражає близько мільярда людей в усьому світі, а три мільйони з них помирає, оскільки ускладнення є досить серйозними. При зараженні грипом температура тіла піднімається до 38-40 градусів, спостерігають кашель та нежить, сильний головний біль, озноб, біль у суглобах. Великою небезпекою грип вважають для малих дітей (вік 0-2 років) та людей які старше 65 років, тому потрібно бути максимально обережними.

 

Наслідки ускладнень від захворювання є: менінгіт, бронхіт, пневмонія, гайморит, синусит, риніт, трахеїт, отит та ін. Щеплення знизить силу та тривалість запалення, що призводить до послаблення впливу на судини і серце. Як правило, щеплення роблять через введення ін’єкції у м’яз плеча і термін дії її – один період епідемії, це не залежить від типу чи складу самої вакцини. Зробивши щеплення один раз, не чекайте що воно захистить Вас протягом усього життя, щороку процедуру обов’язково повторюють.

ВАКЦИНАЦІЯ В ОКСФОРД МЕДІКАЛ

У Луцькому відділенні МЦ «Оксфорд Медікал» вакцинацію проводять вакциною з Франції - Vaxigrip (Ваксігрип). Вакцина захистить від найпоширеніших штамів грипу у сезоні 2017-2018 років, її виготовлення відповідає вимогам ВООЗ (всесвітня організація охорони здоров’я). Рекомендують робити щеплення починаючи з дитячого віку з 6 місяців, дітям, що відвідують садок чи школу, студентам, медичним працівникам - часто контактуючи з хворими.

ПРОФІЛАКТИКА ГРИПУ

Вакцина не дає 100% гарантії захисту від вірусних інфекцій та простуд, тому крім щеплення для попередження хвороби потрібно вживати заходи для профілактики респіраторних інфекцій та грипу.

 

Основні засоби для профілактики:

  • частота миття рук у теплій воді з милом (мікроби бояться дезінфікуючих та миючих засобів);

  • уникати контакти з хворими на грип людьми;

  • зменшити відвідування місць з масовим скупченням людей;

  • приймати противірусні препарати, що призначені лікарем;

  • часто провітрювати, волого прибирати кімнату;

  • вживати більше фруктів, сухофруктів та овочів;

  • ранкова зарядка, часті прогулянки на свіжому повітрі.

З перших симптомів вірусного грипу, людина стає переносником інфекцій та небезпечною для зараження оточуючих. На початку хвороби дітей часто не залишають вдома, не лікують початкові симптоми, а відправляють у школу чи садок, наражаючи на небезпеку однолітків. А в дітей імунітет слабший і не готовий до боротьби з вірусами, тому вони одразу стають вразливими до захворювання. Завдякі вакцині в організмі дитини утворюються антитіла, що захистять від прояву хвороби.

 

Запис на отримання вакцини від грипу у медичному центрі «Оксфорд Медікал» у Луцьку, проводимо за телефоном (0332) 20 00 22, за адресою м.Луцьк, вул. Винниченка 14 або заповніть форму на нашому сайті.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиінформація про лікаря

1987 р. - закінчила Тернопільський державний медичний університет за спеціальністю “Лікувальна справа”

2016 р. - пройшла курси підвищення кваліфікації на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

2019 р. - лікар терапевт МЦ “Оксфорд Медікал”

показати повний текст
Валецький Юрій Миколайович Доктор медичних наук, професор
Лікар терапевт вищої категорії
Валецький Юрій МиколайовичДоктор медичних наук, професор
Лікар терапевт вищої категорії

Євгена Сверстюка 1;

інформація про лікаря

1988 р. - закінчив Чернівецький державний медичний інститут;

2000 р. - присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук;

2007 р. - присуджено науковий ступінь доктора медичних наук;

2011 р. - присвоєно вчене звання доцента;

2016 р. - присвоєно вчене звання професора;

1991 р., 1995 р., 1998 р., 2002 р., 2007 р., 2011 р., 2016 р., 2019 р. - проходив навчання та стажування в провідних клініках України та Європи;

Є автором понад 125 друкованих наукових праць у вітчизняних та зарубіжних виданнях. 

показати повний текст

відгуки
Ангеліна 26-09-2019 Нещодавно відвідала цей заклад. Обслуговування на найвищому рівні, одразу видно, що тут працюють професіонали. При потребі звернуся ще раз

відділення: Терапія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом