ЗАБІР АНАЛІЗІВ ЗДІЙСНЮЄМО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

Вакцинація від грипу в Луцьку

З другої половини осені до ранньої весни починається період захворювань грипу, ГРВІ. Засоби та методи профілактики захворювання грипу в народі існує чимало, є багато препаратів, що сприяють вирішенню цієї проблеми, основним з них виділяють – вакцинація від грипу. Щорічне щеплення допоможе попередити грип та знижує шкоду від епідемії для здоров’я людини.

ЧОМУ ВАЖЛИВА ВАКЦИНАЦІЯ ВІД ГРИПУ

Грип – інфекційний вірус дихальних шляхів, що розповсюджується дуже швидко і щорічно вражає близько мільярда людей в усьому світі, а три мільйони з них помирає, оскільки ускладнення є досить серйозними. При зараженні грипом температура тіла піднімається до 38-40 градусів, спостерігають кашель та нежить, сильний головний біль, озноб, біль у суглобах. Великою небезпекою грип вважають для малих дітей (вік 0-2 років) та людей які старше 65 років, тому потрібно бути максимально обережними.

 

Наслідки ускладнень від захворювання є: менінгіт, бронхіт, пневмонія, гайморит, синусит, риніт, трахеїт, отит та ін. Щеплення знизить силу та тривалість запалення, що призводить до послаблення впливу на судини і серце. Як правило, щеплення роблять через введення ін’єкції у м’яз плеча і термін дії її – один період епідемії, це не залежить від типу чи складу самої вакцини. Зробивши щеплення один раз, не чекайте що воно захистить Вас протягом усього життя, щороку процедуру обов’язково повторюють.

ВАКЦИНАЦІЯ В ОКСФОРД МЕДІКАЛ

У Луцькому відділенні МЦ «Оксфорд Медікал» вакцинацію проводять вакциною з Франції - Vaxigrip (Ваксігрип). Вакцина захистить від найпоширеніших штамів грипу у сезоні 2017-2018 років, її виготовлення відповідає вимогам ВООЗ (всесвітня організація охорони здоров’я). Рекомендують робити щеплення починаючи з дитячого віку з 6 місяців, дітям, що відвідують садок чи школу, студентам, медичним працівникам - часто контактуючи з хворими.

ПРОФІЛАКТИКА ГРИПУ

Вакцина не дає 100% гарантії захисту від вірусних інфекцій та простуд, тому крім щеплення для попередження хвороби потрібно вживати заходи для профілактики респіраторних інфекцій та грипу.

 

Основні засоби для профілактики:

  • частота миття рук у теплій воді з милом (мікроби бояться дезінфікуючих та миючих засобів);

  • уникати контакти з хворими на грип людьми;

  • зменшити відвідування місць з масовим скупченням людей;

  • приймати противірусні препарати, що призначені лікарем;

  • часто провітрювати, волого прибирати кімнату;

  • вживати більше фруктів, сухофруктів та овочів;

  • ранкова зарядка, часті прогулянки на свіжому повітрі.

З перших симптомів вірусного грипу, людина стає переносником інфекцій та небезпечною для зараження оточуючих. На початку хвороби дітей часто не залишають вдома, не лікують початкові симптоми, а відправляють у школу чи садок, наражаючи на небезпеку однолітків. А в дітей імунітет слабший і не готовий до боротьби з вірусами, тому вони одразу стають вразливими до захворювання. Завдякі вакцині в організмі дитини утворюються антитіла, що захистять від прояву хвороби.

 

Запис на отримання вакцини від грипу у медичному центрі «Оксфорд Медікал» у Луцьку, проводимо за телефоном (0332) 701 722, за адресою м.Луцьк, вул. Винниченка 14 або заповніть форму на нашому сайті.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.69, голосів: 29 )

відгуки
Ангеліна 26-09-2019 Нещодавно відвідала цей заклад. Обслуговування на найвищому рівні, одразу видно, що тут працюють професіонали. При потребі звернуся ще раз

відділення: Терапія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом