записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0332) 2 000 22
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Луцького медичного центру

Вибрати інше місто
 

Лікування респіраторних захворювань

Захворювання респіраторного характеру - часте явище в суспільстві. До них схильні люди різного віку і соціальних груп. І хоча іноді вони здаються безпечними, але навіть звичайний нежить або кашель може виявитися сигналом до негайного лікування.

 

Несвоєчасна постановка діагнозу при респіраторних захворюваннях загрожує розвитком небезпечних захворювань. Особливо в тих випадках, якщо вони викликані патогенними мікроорганізмами - вірусами, бактеріями або паличками.

Причини респіраторних захворювань

Захворювання респіраторної системи може бути вірусного та невірусного походження. Гострі респіраторні вірусні інфекції виникають внаслідок:

 • переохолодження;

 • перенесених частих застуд;

 • при прийомі холодних напоїв і їжі;

 • під впливом алергічних компонентів;

 • при наявності в повітрі пилових частинок.

Крім того гострі респіраторні патології можуть виникати як вторинний фактор при запаленні сусідніх органів і тканин.

 

Гострі респіраторні захворювання виникають при впливі на організм людини вірусів, що проникають повітряним шляхом у дихальну систему пацієнта. Крім того, повітряно-крапельним шляхом може виникнути зараження при тісному контакті з інфікованими особою. У деяких випадках зараження відбувається через побутові предмети, при рукостисканні, при тісному контакті з інфікованою особою.

 

Розвитку респіраторних захворювань та їх прогресування можуть сприяти куріння, нездоровий спосіб життя, тривале перебування в умовах знижених температур, підвищена вологість, неблагополучна екологія в регіоні. Як вторинна патологія, респіраторні захворювання можуть розвиватися після перенесених інфекційних захворювань інших органів та при алергії. Тривале перебування у закритому або прокуреному приміщенні, на виробництві з підвищеним вмістом летючих сполук також сприяє розвитку респіраторних захворювань.

Симптоми та діагностика респіраторних захворювань

Характерними ознаками розвитку респіраторних патологій є виникнення кашлю і нежиті. Одночасно з цим може підвищуватися загальна температура тіла. При респіраторних захворюваннях часто виникає біль у горлі, задишка, навіть при відсутності фізичних навантажень. Носове дихання зазвичай - утруднене.

 

При прогресуючих формах респіраторних патологій характерні:

 • хрипота;
 • стабільно висока температура;
 • тахікардія;
 • біль в горлі;
 • задишка;
 • рясне потовиділення.

Встановлюється діагноз респіраторного захворювання методом клінічного огляду, після чого лікар може направити пацієнта на УЗД, рентгенографію, для здачі аналізів сечі і крові.

Лікування респіраторних органів

Призначення лікувального курсу залежить від діагностики захворювання - фарингіт, ларингіт, ГРВІ, бронхіт чи пневмонія. Лікування респіраторних захворювань може включати фізіотерапевтичні процедури, прийом антибіотиків, противірусних препаратів. Одночасно проводяться заходи щодо підвищення імунітету, прописується комплекс вітамінів і призначається симптоматична терапія.

 

Пройти якісне та ефективне лікування респіраторних захворювань мешканці Луцька та області можуть в МЦ «Оксфорд Медікал» - як амбулаторно, так і в стаціонарі. Тут є сучасне ефективне діагностичне обладнання і працюють кваліфіковані лікарі.

 

Записатися на прийом у МЦ «Оксфорд Медікал» можна за телефоном у Луцьку (033) 22-000-22 або (068) 22-000-22.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки