Плануєте лазерне лікування варикозу? Даруємо пакет обстежень "передопераційний". Лише до 31 липня. Тел. для запису (0332)200022.

Лікування респіраторних захворювань в Луцьку

Захворювання респіраторного характеру - часте явище в суспільстві. До них схильні люди різного віку і соціальних груп. І хоча іноді вони здаються безпечними, але навіть звичайний нежить або кашель може виявитися сигналом до негайного лікування.

 

Несвоєчасна постановка діагнозу при респіраторних захворюваннях загрожує розвитком небезпечних захворювань. Особливо в тих випадках, якщо вони викликані патогенними мікроорганізмами - вірусами, бактеріями або паличками.

ПРИЧИНИ РЕСПІРАТОРНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Захворювання респіраторної системи може бути вірусного та невірусного походження. Гострі респіраторні вірусні інфекції виникають внаслідок:

 • переохолодження;

 • перенесених частих застуд;

 • при прийомі холодних напоїв і їжі;

 • під впливом алергічних компонентів;

 • при наявності в повітрі пилових частинок.

Крім того гострі респіраторні патології можуть виникати як вторинний фактор при запаленні сусідніх органів і тканин.

 

Гострі респіраторні захворювання виникають при впливі на організм людини вірусів, що проникають повітряним шляхом у дихальну систему пацієнта. Крім того, повітряно-крапельним шляхом може виникнути зараження при тісному контакті з інфікованими особою. У деяких випадках зараження відбувається через побутові предмети, при рукостисканні, при тісному контакті з інфікованою особою.

 

Розвитку респіраторних захворювань та їх прогресування можуть сприяти куріння, нездоровий спосіб життя, тривале перебування в умовах знижених температур, підвищена вологість, неблагополучна екологія в регіоні. Як вторинна патологія, респіраторні захворювання можуть розвиватися після перенесених інфекційних захворювань інших органів та при алергії. Тривале перебування у закритому або прокуреному приміщенні, на виробництві з підвищеним вмістом летючих сполук також сприяє розвитку респіраторних захворювань.

СИМПТОМИ ТА ДІАГНОСТИКА РЕСПІРАТОРНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Характерними ознаками розвитку респіраторних патологій є виникнення кашлю і нежиті. Одночасно з цим може підвищуватися загальна температура тіла. При респіраторних захворюваннях часто виникає біль у горлі, задишка, навіть при відсутності фізичних навантажень. Носове дихання зазвичай - утруднене.

 

При прогресуючих формах респіраторних патологій характерні:

 • хрипота;
 • стабільно висока температура;
 • тахікардія;
 • біль в горлі;
 • задишка;
 • рясне потовиділення.

Встановлюється діагноз респіраторного захворювання методом клінічного огляду, після чого лікар може направити пацієнта на УЗД, рентгенографію, для здачі аналізів сечі і крові.

ЛІКУВАННЯ РЕСПІРАТОРНИХ ОРГАНІВ

Призначення лікувального курсу залежить від діагностики захворювання - фарингіт, ларингіт, ГРВІ, бронхіт чи пневмонія. Лікування респіраторних захворювань може включати фізіотерапевтичні процедури, прийом антибіотиків, противірусних препаратів. Одночасно проводяться заходи щодо підвищення імунітету, прописується комплекс вітамінів і призначається симптоматична терапія.

 

Пройти якісне та ефективне лікування респіраторних захворювань мешканці Луцька та області можуть в МЦ «Оксфорд Медікал» - як амбулаторно, так і в стаціонарі. Тут є сучасне ефективне діагностичне обладнання і працюють кваліфіковані лікарі.

 

Записатися на прийом у МЦ «Оксфорд Медікал» можна за телефоном у Луцьку (033) 22-000-22 або (068) 22-000-22.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиінформація про лікаря

1987 р. - закінчила Тернопільський державний медичний університет за спеціальністю “Лікувальна справа”

2016 р. - пройшла курси підвищення кваліфікації на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

2019 р. - лікар терапевт МЦ “Оксфорд Медікал”

показати повний текст
Валецький Юрій Миколайович Доктор медичних наук, професор
Лікар терапевт вищої категорії
Валецький Юрій МиколайовичДоктор медичних наук, професор
Лікар терапевт вищої категорії

Євгена Сверстюка 1;

інформація про лікаря

1988 р. - закінчив Чернівецький державний медичний інститут;

2000 р. - присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук;

2007 р. - присуджено науковий ступінь доктора медичних наук;

2011 р. - присвоєно вчене звання доцента;

2016 р. - присвоєно вчене звання професора;

1991 р., 1995 р., 1998 р., 2002 р., 2007 р., 2011 р., 2016 р., 2019 р. - проходив навчання та стажування в провідних клініках України та Європи;

Є автором понад 125 друкованих наукових праць у вітчизняних та зарубіжних виданнях. 

показати повний текст

відгуки
Ангеліна 26-09-2019 Нещодавно відвідала цей заклад. Обслуговування на найвищому рівні, одразу видно, що тут працюють професіонали. При потребі звернуся ще раз

відділення: Терапія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом