ЗАБІР АНАЛІЗІВ ЗДІЙСНЮЄМО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

Лікування респіраторних захворювань в Луцьку

Захворювання респіраторного характеру - часте явище в суспільстві. До них схильні люди різного віку і соціальних груп. І хоча іноді вони здаються безпечними, але навіть звичайний нежить або кашель може виявитися сигналом до негайного лікування.

 

Несвоєчасна постановка діагнозу при респіраторних захворюваннях загрожує розвитком небезпечних захворювань. Особливо в тих випадках, якщо вони викликані патогенними мікроорганізмами - вірусами, бактеріями або паличками.

ПРИЧИНИ РЕСПІРАТОРНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Захворювання респіраторної системи може бути вірусного та невірусного походження. Гострі респіраторні вірусні інфекції виникають внаслідок:

 • переохолодження;

 • перенесених частих застуд;

 • при прийомі холодних напоїв і їжі;

 • під впливом алергічних компонентів;

 • при наявності в повітрі пилових частинок.

Крім того гострі респіраторні патології можуть виникати як вторинний фактор при запаленні сусідніх органів і тканин.

 

Гострі респіраторні захворювання виникають при впливі на організм людини вірусів, що проникають повітряним шляхом у дихальну систему пацієнта. Крім того, повітряно-крапельним шляхом може виникнути зараження при тісному контакті з інфікованими особою. У деяких випадках зараження відбувається через побутові предмети, при рукостисканні, при тісному контакті з інфікованою особою.

 

Розвитку респіраторних захворювань та їх прогресування можуть сприяти куріння, нездоровий спосіб життя, тривале перебування в умовах знижених температур, підвищена вологість, неблагополучна екологія в регіоні. Як вторинна патологія, респіраторні захворювання можуть розвиватися після перенесених інфекційних захворювань інших органів та при алергії. Тривале перебування у закритому або прокуреному приміщенні, на виробництві з підвищеним вмістом летючих сполук також сприяє розвитку респіраторних захворювань.

СИМПТОМИ ТА ДІАГНОСТИКА РЕСПІРАТОРНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Характерними ознаками розвитку респіраторних патологій є виникнення кашлю і нежиті. Одночасно з цим може підвищуватися загальна температура тіла. При респіраторних захворюваннях часто виникає біль у горлі, задишка, навіть при відсутності фізичних навантажень. Носове дихання зазвичай - утруднене.

 

При прогресуючих формах респіраторних патологій характерні:

 • хрипота;
 • стабільно висока температура;
 • тахікардія;
 • біль в горлі;
 • задишка;
 • рясне потовиділення.

Встановлюється діагноз респіраторного захворювання методом клінічного огляду, після чого лікар може направити пацієнта на УЗД, рентгенографію, для здачі аналізів сечі і крові.

ЛІКУВАННЯ РЕСПІРАТОРНИХ ОРГАНІВ

Призначення лікувального курсу залежить від діагностики захворювання - фарингіт, ларингіт, ГРВІ, бронхіт чи пневмонія. Лікування респіраторних захворювань може включати фізіотерапевтичні процедури, прийом антибіотиків, противірусних препаратів. Одночасно проводяться заходи щодо підвищення імунітету, прописується комплекс вітамінів і призначається симптоматична терапія.

 

Пройти якісне та ефективне лікування респіраторних захворювань мешканці Луцька та області можуть в МЦ «Оксфорд Медікал» - як амбулаторно, так і в стаціонарі. Тут є сучасне ефективне діагностичне обладнання і працюють кваліфіковані лікарі.

 

Записатися на прийом у МЦ «Оксфорд Медікал» можна за телефоном у Луцьку (0332) 701 722 або (068) 22-000-22.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.69, голосів: 26 )

відгуки
Ангеліна 26-09-2019 Нещодавно відвідала цей заклад. Обслуговування на найвищому рівні, одразу видно, що тут працюють професіонали. При потребі звернуся ще раз

відділення: Терапія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом