записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0332) 2 000 22
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Луцького медичного центру

Вибрати інше місто
 

Лікування бронхіту

Турбує сильний кашель, від якого болить у грудях? Від температури ломить тіло, а слабкість не дозволяє якісно робити свою роботу? Утруднене дихання заважає повноцінно жити? Бронхіт ‒ запальне захворювання дихального апарату, в якому залучені бронхи. Причинами захворювання найчастіше є віруси і бактерії, рідше пасивне і активне тютюнопаління, вдихання хімічних парів, грибків і збудників алергії, ослаблена імунна система, забруднене повітря.

 

Фахівці МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» рекомендують своєчасно звертатися за допомогою до лікаря, щоб уникнути переходу гострого бронхіту в хронічну форму хвороби. Пізня або невірна діагностика також часто є причиною виникнення запалення легенів. Найчастіше від цього страждають маленькі діти і люди похилого віку внаслідок особливостей організму та імунної системи.

Бронхіт: класифікація, перебіг хвороби

Основний симптом бронхіту ‒ тривалий кашель, що триває кілька тижнів. Також у хворого спостерігається підвищена температура тіла, яка може досягати 39-40 градусів і нежить. Фахівці поділяють дві форми бронхіту.

 

Гостра форма ‒ дифузний запальний процес, при якому збільшується обсяг секреції і виділення мокроти білого, прозорого зеленкуватого або жовтуватого відтінку в залежності від збудника. У деяких випадках можливе кровохаркання і наявність гною в мокроті. При гострому бронхіті через скупчення слизових мас прослуховуються характерні хрипи в області грудей. Гострий бронхіт, в свою чергу, поділяють на обструктивний і бронхіоліт. Часто ці види можуть слідувати по черзі, що призводить до рецидивуючого бронхіту.

 

Хронічна форма ‒ неспецифічне прогресуюче ураження дихальної системи, при якому відбуваються зміни в секреторному апараті слизової оболонки. Хронічну форму діагностують у разі, якщо у пацієнта спостерігається кашель близько трьох місяців на рік. Діагноз ставиться, коли симптом спостерігається протягом двох років і більше.

Залежно від виду збудника захворювання спостерігаються різні симптоми:

  • При інфекційному бронхіті сухий сильний кашель викликає біль в грудях і животі, утруднює дихання. Хворий відчуває слабкість і швидко втомлюється. Температура рідко піднімається вище 38 градусів.

  • Алергічний бронхіт виражається кашлем з мокротою без гнійних вкраплень, який проходить після ліквідації алергену: квітковий пилок, шерсть тварини, аерозольних засобів, побутової хімії і т.д. Як правило, підвищення температури тіла не відмічається.

  • Гострий бронхіт найчастіше проходить з підвищеною температурою до 39‒40 градусів, сильним кашлем,рясною пітливостю, ознобом і загальною слабкістю. При цій формі легко прослуховуються хрипи в грудях, у хворого спостерігається сильна задишка і жорстке дихання.

МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк»: нам довіряють

Фахівці МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» рекомендують не затягувати візит до лікаря. У високій групі ризику появи ускладнень знаходяться люди похилого віку, пацієнти, які страждають серцевою недостатністю або бронхіальною астмою, а також маленькі діти.

 

Консультація терапевта включає збір анамнезу,огляд пацієнта, призначення аналізів, а також призначення лікування в залежності від форми і виду бронхіту.

Медичний центр «Оксфорд Медікал Луцьк» ‒ точна діагностика, правильне лікування, помірні ціни. Телефонуйте (0332)200022.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки