Плануєте лазерне лікування варикозу? Даруємо пакет обстежень "передопераційний". Лише до 31 липня. Тел. для запису (0332)200022.

Лікування бронхіту в Луцьку

Турбує сильний кашель, від якого болить у грудях? Від температури ломить тіло, а слабкість не дозволяє якісно робити свою роботу? Утруднене дихання заважає повноцінно жити? Бронхіт ‒ запальне захворювання дихального апарату, в якому залучені бронхи. Причинами захворювання найчастіше є віруси і бактерії, рідше пасивне і активне тютюнопаління, вдихання хімічних парів, грибків і збудників алергії, ослаблена імунна система, забруднене повітря.

 

Фахівці МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» рекомендують своєчасно звертатися за допомогою до лікаря, щоб уникнути переходу гострого бронхіту в хронічну форму хвороби. Пізня або невірна діагностика також часто є причиною виникнення запалення легенів. Найчастіше від цього страждають маленькі діти і люди похилого віку внаслідок особливостей організму та імунної системи.

БРОНХІТ: КЛАСИФІКАЦІЯ, ПЕРЕБІГ ХВОРОБИ

Основний симптом бронхіту ‒ тривалий кашель, що триває кілька тижнів. Також у хворого спостерігається підвищена температура тіла, яка може досягати 39-40 градусів і нежить. Фахівці поділяють дві форми бронхіту.

 

Гостра форма ‒ дифузний запальний процес, при якому збільшується обсяг секреції і виділення мокроти білого, прозорого зеленкуватого або жовтуватого відтінку в залежності від збудника. У деяких випадках можливе кровохаркання і наявність гною в мокроті. При гострому бронхіті через скупчення слизових мас прослуховуються характерні хрипи в області грудей. Гострий бронхіт, в свою чергу, поділяють на обструктивний і бронхіоліт. Часто ці види можуть слідувати по черзі, що призводить до рецидивуючого бронхіту.

 

Хронічна форма ‒ неспецифічне прогресуюче ураження дихальної системи, при якому відбуваються зміни в секреторному апараті слизової оболонки. Хронічну форму діагностують у разі, якщо у пацієнта спостерігається кашель близько трьох місяців на рік. Діагноз ставиться, коли симптом спостерігається протягом двох років і більше.

Залежно від виду збудника захворювання спостерігаються різні симптоми:

  • При інфекційному бронхіті сухий сильний кашель викликає біль в грудях і животі, утруднює дихання. Хворий відчуває слабкість і швидко втомлюється. Температура рідко піднімається вище 38 градусів.

  • Алергічний бронхіт виражається кашлем з мокротою без гнійних вкраплень, який проходить після ліквідації алергену: квітковий пилок, шерсть тварини, аерозольних засобів, побутової хімії і т.д. Як правило, підвищення температури тіла не відмічається.

  • Гострий бронхіт найчастіше проходить з підвищеною температурою до 39‒40 градусів, сильним кашлем,рясною пітливостю, ознобом і загальною слабкістю. При цій формі легко прослуховуються хрипи в грудях, у хворого спостерігається сильна задишка і жорстке дихання.

МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЛУЦЬК»: НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Фахівці МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» рекомендують не затягувати візит до лікаря. У високій групі ризику появи ускладнень знаходяться люди похилого віку, пацієнти, які страждають серцевою недостатністю або бронхіальною астмою, а також маленькі діти.

 

Консультація терапевта включає збір анамнезу,огляд пацієнта, призначення аналізів, а також призначення лікування в залежності від форми і виду бронхіту.

Медичний центр «Оксфорд Медікал Луцьк» ‒ точна діагностика, правильне лікування, помірні ціни. Телефонуйте (0332)200022.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиінформація про лікаря

1987 р. - закінчила Тернопільський державний медичний університет за спеціальністю “Лікувальна справа”

2016 р. - пройшла курси підвищення кваліфікації на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

2019 р. - лікар терапевт МЦ “Оксфорд Медікал”

показати повний текст
Валецький Юрій Миколайович Доктор медичних наук, професор
Лікар терапевт вищої категорії
Валецький Юрій МиколайовичДоктор медичних наук, професор
Лікар терапевт вищої категорії

Євгена Сверстюка 1;

інформація про лікаря

1988 р. - закінчив Чернівецький державний медичний інститут;

2000 р. - присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук;

2007 р. - присуджено науковий ступінь доктора медичних наук;

2011 р. - присвоєно вчене звання доцента;

2016 р. - присвоєно вчене звання професора;

1991 р., 1995 р., 1998 р., 2002 р., 2007 р., 2011 р., 2016 р., 2019 р. - проходив навчання та стажування в провідних клініках України та Європи;

Є автором понад 125 друкованих наукових праць у вітчизняних та зарубіжних виданнях. 

показати повний текст

відгуки
Ангеліна 26-09-2019 Нещодавно відвідала цей заклад. Обслуговування на найвищому рівні, одразу видно, що тут працюють професіонали. При потребі звернуся ще раз

відділення: Терапія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом