Плануєте лазерне лікування варикозу? Даруємо пакет обстежень "передопераційний". Лише до 31 липня. Тел. для запису (0332)200022.

Лікування ГРВЗ в Луцьку

Біль в горлі, сильний нежить і головний біль не дозволяють повноцінно жити? Слабкість в м'язах і млявість не дають встати з ліжка? Гострі респіраторні вірусні захворювання (ГРВЗ) ‒ інфекціі, які вражають слизову оболонку верхніх дихальних шляхів. Розвивається ГРВЗ поступово, тому початок хвороби може пройти непоміченим. Першіння в горлі і невелика температура можуть стати незначними симптомами, на які люди часто не звертають увагу, що призводить до ускладнень. Недоліковані або перенесені на ногах захворювання стають причиною отиту, гаймориту або синуситу.

ГРВЗ: ВИДИ, СИМПТОМИ

Існує більше 200 видів респіраторних вірусних інфекцій. Кожен з них має свої прояви, а перебіг захворювання відрізняється. Але основними симптомами є м'язові болі і слабкість, головний біль і нежить, кашель і утруднене дихання. У деяких випадках через низький рівень вмісту кисню в крові з'являються запаморочення, хворий може знепритомніти. Симптоми зберігаються протягом 7‒14 днів, але в 25% сухий кашель може не проходити протягом чотирьох тижнів. Найчастіше зустрічаються такі інфекції:

  • Парагрип. Захворювання протікає з сильним кашлем, який викликаний запаленням гортані і трахеї, при цьому людина може охрипнути або втратити голос. При парагрипі рідко підвищується температура, але частим ускладненням виступає гайморит.

  • Риновірус. Інфекція викликає сильний біль в горлі і часте чхання. На початку хворий відчуває сухість слизової носоглотки, потім відчуття тиску і закладеності, по закінченню трьох днів починається сильний нежить. Температура при риновірусі рідко піднімається вище 37,2 градусів. Частіше за всіх від риновірусу страждають грудні і маленькі діти. Хвороба може перейти в бронхіт, ларингіт, трахеїт, пневмонію.

  • Аденовірус. Вірус викликає запалення піднебінних мигдалин, що призводить до їх збільшення і утрудненого ковтання. При цьому виді інфекції частим симптомом виступають різі в очах, кон'юнктивіт, рясний нежить, біль у ділянці живота, також можливе збільшення лімфатичних вузлів.

Незалежно від виду респіраторної інфекції вірус передається повітряно-крапельним шляхом від хворої людини. У закритому приміщенні інфекція живе в повітрі від двох до дев'яти годин, вона стійка до холоду, але чутлива до нагрівання, дезінфікуючих засобів і ультрафіолету.

МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЛУЦЬК»: ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ГРВЗ

Кожній людині складно уникнути респіраторних вірусних захворюваннь, але найчастіше ними хворіють люди похилого віку і з проблемами серцево-судинної системи, діти і ті, у кого ослаблена імунна система. Куріння також послаблює опірність організму перед інфекцією.

 

При огляді терапевт особливу увагу звертає на дихання хворого, щоб уникнути запального процесу в легенях і наявності в них рідини. При підозрі запалення або при прогресуючій інфекції призначається флюорографія для дослідження стану легень. Залежно від симптомів і виду вірусу фахівець призначає лікування. Терапевти МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» не рекомендують займатися самолікуванням або переносити захворювання без медикаментів і постільного режиму через можливость ускладнень з серйозними наслідками.

 

МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» ‒ ваше здоров'я в надійних руках фахівців високої кваліфікації і з великим досвідом роботи. Телефонуйте (0332) 200022.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиінформація про лікаря

1987 р. - закінчила Тернопільський державний медичний університет за спеціальністю “Лікувальна справа”

2016 р. - пройшла курси підвищення кваліфікації на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

2019 р. - лікар терапевт МЦ “Оксфорд Медікал”

показати повний текст
Валецький Юрій Миколайович Доктор медичних наук, професор
Лікар терапевт вищої категорії
Валецький Юрій МиколайовичДоктор медичних наук, професор
Лікар терапевт вищої категорії

Євгена Сверстюка 1;

інформація про лікаря

1988 р. - закінчив Чернівецький державний медичний інститут;

2000 р. - присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук;

2007 р. - присуджено науковий ступінь доктора медичних наук;

2011 р. - присвоєно вчене звання доцента;

2016 р. - присвоєно вчене звання професора;

1991 р., 1995 р., 1998 р., 2002 р., 2007 р., 2011 р., 2016 р., 2019 р. - проходив навчання та стажування в провідних клініках України та Європи;

Є автором понад 125 друкованих наукових праць у вітчизняних та зарубіжних виданнях. 

показати повний текст

відгуки
Ангеліна 26-09-2019 Нещодавно відвідала цей заклад. Обслуговування на найвищому рівні, одразу видно, що тут працюють професіонали. При потребі звернуся ще раз

відділення: Терапія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом