ЗАБІР АНАЛІЗІВ ЗДІЙСНЮЄМО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

Лікування ГРВЗ в Луцьку

Біль в горлі, сильний нежить і головний біль не дозволяють повноцінно жити? Слабкість в м'язах і млявість не дають встати з ліжка? Гострі респіраторні вірусні захворювання (ГРВЗ) ‒ інфекціі, які вражають слизову оболонку верхніх дихальних шляхів. Розвивається ГРВЗ поступово, тому початок хвороби може пройти непоміченим. Першіння в горлі і невелика температура можуть стати незначними симптомами, на які люди часто не звертають увагу, що призводить до ускладнень. Недоліковані або перенесені на ногах захворювання стають причиною отиту, гаймориту або синуситу.

ГРВЗ: ВИДИ, СИМПТОМИ

Існує більше 200 видів респіраторних вірусних інфекцій. Кожен з них має свої прояви, а перебіг захворювання відрізняється. Але основними симптомами є м'язові болі і слабкість, головний біль і нежить, кашель і утруднене дихання. У деяких випадках через низький рівень вмісту кисню в крові з'являються запаморочення, хворий може знепритомніти. Симптоми зберігаються протягом 7‒14 днів, але в 25% сухий кашель може не проходити протягом чотирьох тижнів. Найчастіше зустрічаються такі інфекції:

  • Парагрип. Захворювання протікає з сильним кашлем, який викликаний запаленням гортані і трахеї, при цьому людина може охрипнути або втратити голос. При парагрипі рідко підвищується температура, але частим ускладненням виступає гайморит.

  • Риновірус. Інфекція викликає сильний біль в горлі і часте чхання. На початку хворий відчуває сухість слизової носоглотки, потім відчуття тиску і закладеності, по закінченню трьох днів починається сильний нежить. Температура при риновірусі рідко піднімається вище 37,2 градусів. Частіше за всіх від риновірусу страждають грудні і маленькі діти. Хвороба може перейти в бронхіт, ларингіт, трахеїт, пневмонію.

  • Аденовірус. Вірус викликає запалення піднебінних мигдалин, що призводить до їх збільшення і утрудненого ковтання. При цьому виді інфекції частим симптомом виступають різі в очах, кон'юнктивіт, рясний нежить, біль у ділянці живота, також можливе збільшення лімфатичних вузлів.

Незалежно від виду респіраторної інфекції вірус передається повітряно-крапельним шляхом від хворої людини. У закритому приміщенні інфекція живе в повітрі від двох до дев'яти годин, вона стійка до холоду, але чутлива до нагрівання, дезінфікуючих засобів і ультрафіолету.

МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЛУЦЬК»: ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ГРВЗ

Кожній людині складно уникнути респіраторних вірусних захворюваннь, але найчастіше ними хворіють люди похилого віку і з проблемами серцево-судинної системи, діти і ті, у кого ослаблена імунна система. Куріння також послаблює опірність організму перед інфекцією.

 

При огляді терапевт особливу увагу звертає на дихання хворого, щоб уникнути запального процесу в легенях і наявності в них рідини. При підозрі запалення або при прогресуючій інфекції призначається флюорографія для дослідження стану легень. Залежно від симптомів і виду вірусу фахівець призначає лікування. Терапевти МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» не рекомендують займатися самолікуванням або переносити захворювання без медикаментів і постільного режиму через можливость ускладнень з серйозними наслідками.

 

МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» ‒ ваше здоров'я в надійних руках фахівців високої кваліфікації і з великим досвідом роботи. Телефонуйте (0332) 701 722.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 5.00, голосів: 22 )

відгуки
Ангеліна 26-09-2019 Нещодавно відвідала цей заклад. Обслуговування на найвищому рівні, одразу видно, що тут працюють професіонали. При потребі звернуся ще раз

відділення: Терапія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом