ЗАБІР АНАЛІЗІВ ЗДІЙСНЮЄМО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

Лікування панкреатиту в Луцьку

Панкреатит є запаленням підшлункової залози. Існує дві основні форми даного захворювання:

  • хронічний панкреатит, коли періоди загострення чергуються з 
  • ремісією, але з часом спостерігається зниження працездатності підшлункової залози;
  • гострий панкреатит, що характеризується різким запаленням 
  • підшлункової залози, зумовленим ураженням органу власними ферментами.

Розглянемо докладніше причини появи хронічного та гострого панкреатиту, основні симптоми, а також особливості його діагностики та лікування.

СИМПТОМИ ПРИ ПАНКРЕАТИТІ

Найчастіше при гострому панкреатиті хворі скаржаться на сильний біль у животі. Як правило, ці болі з'являються в лівій частині та віддають у спину. Крім цього, гострий панкреатит супроводжується інтоксикацією організму, що проявляється у вигляді нудоти, блювання, загальної слабкості, гарячки, підвищення температури, зниження апетиту. Втім, деякі різновиди хронічного панкреатиту можуть протікати майже безсимптомно для хворого, але при цьому будуть присутні ознаки порушення травлення. Наприклад, людину при хронічному панкреатиті може турбувати тяжкість у нижній частині шлунка або легке оніміння в цій галузі, яке можна відчувати після їжі або алкоголю.

ПАНКРЕАТИТ ТА ПРИЧИНИ ЙОГО ПОЯВИ

Як правило, основними причинами появи та розвитку хронічних панкреатитів є неправильне харчування та тривале зловживання алкоголем, а в деяких випадках – через спадкові порушення обміну речовин. Крім того, ризик захворювання на хронічний панкреатит підвищується в наступних випадках:

  • при запаленні дванадцятипалої кишки;

  • при захворюваннях органів черевної порожнини;

  • при отруєнні продуктами харчування;

  • прийому лікарських засобів;

  • при травмах живота різного характеру.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ПАНКРЕАТИТУ

Медичний центр Оксфорд Медікал Волинь здійснює професійне лікування панкреатиту, використовуючи сучасне обладнання та новітні методики, які багато разів довели свою ефективність. Перед тим, як призначати лікування, наші лікарі проводять аналіз крові з метою оцінки кількості ферментів, що надходять безпосередньо в кров. Потім пацієнту призначається дообстеження (це може бути комп'ютерна томографія, ультразвукове сканування або магнітно-резонансна томографія). Така діагностика дає можливість визначити можливу закупорку камінням загальної жовчної протоки. На основі даних лікар призначає лікування, яке допоможе відновити всі функції підшлункової залози.

ПЕРЕВАГИ НАШОГО МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ

Ключові особливості лікування гострого та хронічного панкреатиту в Оксфорд Медікал:

Високий рівень обслуговування. Кожен пацієнт із хронічним або гострим панкреатитом при діагностиці та лікуванні може розраховувати на індивідуальний підхід та уважне ставлення з боку лікарського персоналу.

Гнучка цінова політика. Наша клініка докладає великих зусиль до того, щоб ціна медичних послуг знаходилася на оптимальному рівні, цілком доступному для багатьох людей, які страждають на хронічний панкреатит.

Професійна підготовка лікарів. Обстеження та лікування пацієнтів у нас проводять лише висококваліфіковані фахівці, які мають профільну освіту та досить великий стаж роботи у даній сфері.

Для того, щоб записатися до лікаря на діагностику або лікування панкреатиту в Луцьку, а також отримати додаткову інформацію про роботу нашого медичного центру, достатньо зателефонувати: (068) 22 000 22 або залишити заявку у формі нашого сайту.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Ангеліна 26-09-2019 Нещодавно відвідала цей заклад. Обслуговування на найвищому рівні, одразу видно, що тут працюють професіонали. При потребі звернуся ще раз

відділення: Терапія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом