Відеоаноскопія в Луцьку

Відеоаноскопія є одним з найсучасніших та найбільш інформативних методів у проктології. Лікарі – проктологи всього світу використовують цей метод діагностики, оскільки за його допомогою можна швидко та точно поставити проктологічний діагноз. Ця процедура проводиться за допомогою апарату, який називається аноскоп, якщо він обладнаний камерою, то процедура носить назву відеоаноскопії і запис всієї процедури можна побачити на екрані. Запис даної процедури має важливе значення в подальшому для лікування та для перевірки ефективності лікування пацієнта. 

Аноскоп – це прилад, яким проводять процедуру, він буває різної форми та довжини. Дозволяє оглянути кінцевий відділ прямої кишки та анальної ділянки.

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ВІДЕОАНОСКОПІЇ

При виникненні будь–яких скарг проктологічних захворювань варто звернутися до лікаря – проктолога, після проведення пальцевого дослідження, лікар, зазвичай, проводить відеоаноскопію, після якого точно ставить проктологічний діагноз. Найбільш поширені симптоми, при яких варто проводити процедуру, для уточнення діагнозу:

  • біль у ділянці анального отвору;

  • свербіж, печіння в ділянці анального отвору;

  • патологічні виділення з анального отвору: кров, слиз, гній;

  • наявність гемороїдальних вузлів.

Які діагнози можна поставити при проведенні цієї процедури:

  • запальні захворювання слизової оболонки прямої кишки;

  • геморой;

  • новоутворення в кінцевих відділах прямої кишки;

  • анальні тріщини;

  • нориці, кондиломи, поліпи прямої кишки;

  • гіпертрофія анальних сосочків.

ПРОВЕДЕННЯ ВІДЕОАНОСКОПІЇ У МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Проведення відеоаноскопії входить у первинний прийом лікаря – проктолога у МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк». Після вивчення скарг та анамнезу пацієнта, лікар проводить пальцеве обстеження прямої кишки. Після того, як проктолог впевниться у прохідності даної ділянки (не має рубців, утворень, кровотеч) починає процедуру відеоаноскопії. Для того, щоб процедура пройшла безболісно та успішно для пацієнта, потрібно пройти певну процедуру підготовки до неї. За день до процедури, хворому потрібно дотримуватись дієтичного харчування, виключити зі свого раціону кисломолочні продукти, газовані напої та алкогольні напої, бобові. За 3 години до процедури не вживати ніякої їжі та напоїв, провести очисну клізму. 

Проводиться процедура в положенні лежачи пацієнта на боку, безболісно (при підвищеному больовому порозі, лікар може запропонувати місцеве знеболення) та швидко, все зображення та зміни у прямій кишці пацієнт бачить самостійно на екрані. 

Лікарі – проктологи нашого медичного центру швидко та якісно проведуть процедуру відеоанаскопії, поставлять діагноз та призначать правильне лікування. Все це заставить Вас забути про неприємні симптоми проктологічних захворювань дуже швидко.

При виникненні будь-яких неприємних відчуттів у перианальній ділянці радимо записатись на прийом до лікаря – проктолога у МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк». Також варто проводити відеоаноскопію щорічно всім пацієнтам після 50-ти років, для профілактики та раннього діагностування раку прямої кишки.

Для запису та додаткової інформації телефонуйте (0332) 701 722, (068)2200022.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістивідгуки
Эдуард Владимирович 08-11-2021 Пришлось и мне посетить клинику 'Oxford..впечатления самые наилучшие..доктор Антощук Р.Я. просто волшебник и профессионал своего дела..наилучшие рекомендации и огромное Вам спасибо уважаемый доктор,вот такими людьми как Вы и должна гордится Украина!

відділення: Проктологія

Эдуард 26-10-2021 Впечатления от посещения поликлиники просто невозможно описать словами,как в 'кино..пришел..встречает приятный доктор с улыбкой на лице (кандидат мед. наук!) внимательно,с пониманием отнесётся к моей проблеме,процедура абсолютно безболезненная,хотя форма болезни довольно запущенная..Перед этим я посетил гор.поликлиннику тут и сравнивать нечего,как небо и земля..Доктор Антощук Р.Я. и впрямь врач замечательный..именно тот случай,когда можно сказать - 'золотые руки!Наилучшие рекомендации и низкий Вам доктор поклон,за Ваше мастерство и умение!

відділення: Проктологія

Тетяна 14-01-2020 Дуже сподобалась клініка. Сучасне облоднання, все чисто та охайно, приємний, кваліфіковнний та вічливий персонал. Зверталась з проблемою, яку нажаль, у державній поліклініці не допомогли вирішити. Велике дякую за вашу працю.

відділення: Проктологія

Катерина 01-01-1970 Роман Ярославович Антощук — прекрасний лікар. Лікування у проктолога пройшло швидко і навіть дешевше, аніж в державній лікарні. Рекомендую

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом