Естетична проктологія в Луцьку

Для всіх чоловіків та жінок важливо завжди і всюди почувати себе комфортно. Це також стосується інтимних зон.  Дискомфорт в цих зонах помітно впливає на буденне життя. Постійні неприємні відчуття, свербіж, печіння, кровоточивість  в періанальній ділянці можуть викликати не лише проктологічні захворювання, а також новоутворення в цій зоні. Ці утворення спричиняють не тільки неприємні симптоми, але й мають неестетичний вигляд.

За статистикою, більшість людей у світі хоча б один раз у житті стикалися з проктологічними захворюваннями. На таку статистику впливає:

 • неправильне харчування;

 • малорухливий, сидячий спосіб життя;

 • несвоєчасне звернення до лікарів;

 • пізня діагностика захворювань;

 • народження дітей.

Інколи  захворювання кишечника та заднього проходу вимагають довготривалого лікування і можуть  давати рецидиви, тоді як естетичних проблем можна позбутися вже за одну процедуру.

ЩО ВХОДИТЬ В ПОНЯТТЯ «ЕСТЕТИЧНА ПРОКТОЛОГІЯ»

Основними проблемами, з якими можуть стикатися, як чоловіки так і жінки в ділянці заднього проходу є:

 • гострі кондиломи;

 • анальні поліпи;

 • періанальні бахромки.

Лікарі – проктологи нашого медичного центру швидко, безболісно, якісно, без відриву від звичайного способу життя допоможуть Вам позбутися цієї неестетичної проблеми за один прийом.

ГОСТРІ КОНДИЛОМИ

Це вірусне захворювання, що викликається одним з підвидів ВПЛ (вірусом папіломи людини). Основними симптомами гострих кондилом є: відчуття чужорідного тіла в задньому проході, кров’янисті виділення при акті дефекації, свербіж. Гострі кондиломи вважаються передраковим захворюванням. Тому, тривале ігнорування кондилом  може призвести до неприємних наслідків. При лікуванні цих утворень використовують у поєднанні медикаментозні та хірургічні методи. Щодо медикаментозного лікування використовують етіотропне лікування,відповідно до збудника цього захворювання. З хірургічних методик ми використовуємо видалення гострих кондилом радіохвильовим методом (апарат Сургітрон).

АНАЛЬНІ ПОЛІПИ

Це доброякісні новоутворення, які, здебільшого, утворюються в результаті постійних запальних процесів у прямій кишці та у ділянці заднього проходу. Протягом тривало часу, анальні поліпи можуть не давати ніякої симптоматики, їх виявляють випадково на профілактичному огляді. Оскільки, вони відносяться до передракових захворювань, ми ще раз наполягаємо на профілактичному огляді у проктолога щороку, особливо у віці після 50-ти років. У деяких випадках анальні поліпи можуть проявлятися:

 • дискомфортом в області заднього проходу;

 • кровоточивістю;

 • наявністю слизу;

 • болями в цій ділянці;

 • розладами випорожнень.

Вчасне звернення, точна діагностика та правильне етіологічне та патогенетичне лікування – це є основним методом профілактики раку товстого кишківника та заднього проходу.

ПЕРІАНАЛЬНІ БАХРОМКИ

Анальні бахромки (періанальні бахромки) – не вважаються захворюванням заднього проходу, а є  тільки косметичним дефектом. Періанальні бахромки не викликають типової симптоматики для новоутворень в цій ділянці, але ускладнюють щоденну гігієну  та мають неестетичний вигляд. Основною причиною утворень анальних бахромок є раніше перенесений зовнішній геморой. Інколи пацієнти не звертають увагу на це утворення, проте в деяких пацієнтів,особливо у жінок, ці новоутворення викликають дискомфорт через наявність неестетичного вигляду в інтимній зоні.

Не займайтесь самолікування, звертайтесь  до лікаря – проктолога вчасно для точної діагностики та швидкого лікування! 

Для запису та додаткової інформації телефонуйте (068)2200022 (можливий запис через Viber), або (0332) 701 722.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Эдуард Владимирович 08-11-2021 Пришлось и мне посетить клинику 'Oxford..впечатления самые наилучшие..доктор Антощук Р.Я. просто волшебник и профессионал своего дела..наилучшие рекомендации и огромное Вам спасибо уважаемый доктор,вот такими людьми как Вы и должна гордится Украина!

відділення: Проктологія

Эдуард 26-10-2021 Впечатления от посещения поликлиники просто невозможно описать словами,как в 'кино..пришел..встречает приятный доктор с улыбкой на лице (кандидат мед. наук!) внимательно,с пониманием отнесётся к моей проблеме,процедура абсолютно безболезненная,хотя форма болезни довольно запущенная..Перед этим я посетил гор.поликлиннику тут и сравнивать нечего,как небо и земля..Доктор Антощук Р.Я. и впрямь врач замечательный..именно тот случай,когда можно сказать - 'золотые руки!Наилучшие рекомендации и низкий Вам доктор поклон,за Ваше мастерство и умение!

відділення: Проктологія

Тетяна 14-01-2020 Дуже сподобалась клініка. Сучасне облоднання, все чисто та охайно, приємний, кваліфіковнний та вічливий персонал. Зверталась з проблемою, яку нажаль, у державній поліклініці не допомогли вирішити. Велике дякую за вашу працю.

відділення: Проктологія

Катерина 01-01-1970 Роман Ярославович Антощук — прекрасний лікар. Лікування у проктолога пройшло швидко і навіть дешевше, аніж в державній лікарні. Рекомендую

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом