ЗАБІР АНАЛІЗІВ ЗДІЙСНЮЄМО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

Консультація проктолога в Луцьку

Відчуваєте болі в животі, промежині або в області заднього каналу? Все частіше «непродуктивно» ходите в туалет? Помітили проблеми з дефекацією в залежності від періодичності або кров'яні згустки при випорожненні? Консультація проктолога медичного центру «Оксфорд Медікал Луцьк» допоможе вирішити проблему!

 

Наші фахівці ‒ вузькоспеціалізовані лікарі, які знають, як виявити справжній діагноз і призначити ефективне лікування при патологіях відділів товстого кишечника: ободової, сигмоподібної, прямої кишки, заднього проходу і параректальної зони.

ПРОКТОЛОГ: ПРИЧИНИ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ

На жаль, найчастіше нашими проктологами діагностуються захворювання нозологічної групи, які виявляються на пізніх стадіях патологічного процесу. Крім того, наші фахівці рекомендують радикальні методи лікування аж до хірургічних втручань в більшій кількості випадків звернення. Причиною цього є сором і незручність перед «делікатною» проблемою, яка насправді може стати згодом важким захворюванням або прогресуванням вже існуючого. А також безсимптомний перебіг деяких хвороб. У будь-якому випадку, запишіться на консультацію до проктолога, якщо ви:

 • відчуваєте проблеми з калом;

 • відчуваєте неприємні симптоми після дефекації у вигляді печіння або свербежу;

 • помітили кров'янисті або слизові виділення в калі, на білизні або туалетному папері;

 • відчуваєте біль або відчуття чужорідного тіла в анальному отворі після дефекації, при ходьбі або під час сидіння;

 • помітили почервоніння або припухлість в області заднього проходу;

 • страждаєте від випадіння вузлів із прямої кишки;

 • отримали травму аноректальної області з порушенням цілісності шкіри і слизових або без нього;

 • часто відчуваєте відчуття здуття живота;

 • турбуєтеся про нетримання калу, його характеристиках або частоті випорожнень.

Консультація проктолога важлива не тільки при наявності симптомів захворювань, але і для профілактики колоректального раку. На жаль, кишковий рак, як діагноз вийшов на друге місце в рейтинг хвороб, які найбільш зустрічаються в світі та його вік значно помолодшав. А симптоми цього захворювання дуже схожі на геморой, тому не варто ігнорувати їх.

«ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЛУЦЬК»: ОГЛЯД ПРОКТОЛОГА І ПРОФІЛАКТИКА

Огляд фахівця «Оксфорд Медікал Луцьк» передбачає бесіду з пацієнтом і збір анамнезу; проктологічний огляд: ректороманоскопія, пальцевий і аноскопія, оцінка анального рефлексу, можливі додаткові аналізи, в тому числі іригоскопія ‒ рентгенологічний метод дослідження кишечника (частіше з контрастуванням), колоноскопія і біопсія (безболісна процедура, яку проводять в умовах короткочасного лікарського сну), копрограма ‒ лабораторний аналіз калу в розширеному вигляді.

 

Завдяки точній діагностиці наші проктологи зможуть уточнити форму захворювання ‒ запальну, пухлинну або інфекційну і призначити подальше лікування.

Профілактичні огляди не призначаються ‒ як правило, пацієнти звертаються до проктолога тільки при появі перших неприємних симптомів. Але наші фахівці рекомендують записатися на консультацію проктолога в випадках, якщо ви:

 • страждаєте ожирінням;

 • перенесли хірургічне втручання нa органах шлунково-кишкового тракту;

 • працюєте на сидячій роботі.

У нашому МЦ«Оксфорд Медікал Луцьк» вас чекають не тільки висококваліфіковані фахівці, а й чудовий сервіс, уважне ставлення і конфіденційність! Телефонуйте (0332) 701 722.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.91, голосів: 32 )

відгуки
Эдуард Владимирович 08-11-2021 Пришлось и мне посетить клинику 'Oxford..впечатления самые наилучшие..доктор Антощук Р.Я. просто волшебник и профессионал своего дела..наилучшие рекомендации и огромное Вам спасибо уважаемый доктор,вот такими людьми как Вы и должна гордится Украина!

відділення: Проктологія

Эдуард 26-10-2021 Впечатления от посещения поликлиники просто невозможно описать словами,как в 'кино..пришел..встречает приятный доктор с улыбкой на лице (кандидат мед. наук!) внимательно,с пониманием отнесётся к моей проблеме,процедура абсолютно безболезненная,хотя форма болезни довольно запущенная..Перед этим я посетил гор.поликлиннику тут и сравнивать нечего,как небо и земля..Доктор Антощук Р.Я. и впрямь врач замечательный..именно тот случай,когда можно сказать - 'золотые руки!Наилучшие рекомендации и низкий Вам доктор поклон,за Ваше мастерство и умение!

відділення: Проктологія

Тетяна 14-01-2020 Дуже сподобалась клініка. Сучасне облоднання, все чисто та охайно, приємний, кваліфіковнний та вічливий персонал. Зверталась з проблемою, яку нажаль, у державній поліклініці не допомогли вирішити. Велике дякую за вашу працю.

відділення: Проктологія

Катерина 01-01-1970 Роман Ярославович Антощук — прекрасний лікар. Лікування у проктолога пройшло швидко і навіть дешевше, аніж в державній лікарні. Рекомендую

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом