20% знижки на лікування у відділеннях проктології, урології, гінекології

Консультація проктолога в Луцьку

Відчуваєте болі в животі, промежині або в області заднього каналу? Все частіше «непродуктивно» ходите в туалет? Помітили проблеми з дефекацією в залежності від періодичності або кров'яні згустки при випорожненні? Консультація проктолога медичного центру «Оксфорд Медікал Луцьк» допоможе вирішити проблему!

 

Наші фахівці ‒ вузькоспеціалізовані лікарі, які знають, як виявити справжній діагноз і призначити ефективне лікування при патологіях відділів товстого кишечника: ободової, сигмоподібної, прямої кишки, заднього проходу і параректальної зони.

ПРОКТОЛОГ: ПРИЧИНИ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ

На жаль, найчастіше нашими проктологами діагностуються захворювання нозологічної групи, які виявляються на пізніх стадіях патологічного процесу. Крім того, наші фахівці рекомендують радикальні методи лікування аж до хірургічних втручань в більшій кількості випадків звернення. Причиною цього є сором і незручність перед «делікатною» проблемою, яка насправді може стати згодом важким захворюванням або прогресуванням вже існуючого. А також безсимптомний перебіг деяких хвороб. У будь-якому випадку, запишіться на консультацію до проктолога, якщо ви:

 • відчуваєте проблеми з калом;

 • відчуваєте неприємні симптоми після дефекації у вигляді печіння або свербежу;

 • помітили кров'янисті або слизові виділення в калі, на білизні або туалетному папері;

 • відчуваєте біль або відчуття чужорідного тіла в анальному отворі після дефекації, при ходьбі або під час сидіння;

 • помітили почервоніння або припухлість в області заднього проходу;

 • страждаєте від випадіння вузлів із прямої кишки;

 • отримали травму аноректальної області з порушенням цілісності шкіри і слизових або без нього;

 • часто відчуваєте відчуття здуття живота;

 • турбуєтеся про нетримання калу, його характеристиках або частоті випорожнень.

Консультація проктолога важлива не тільки при наявності симптомів захворювань, але і для профілактики колоректального раку. На жаль, кишковий рак, як діагноз вийшов на друге місце в рейтинг хвороб, які найбільш зустрічаються в світі та його вік значно помолодшав. А симптоми цього захворювання дуже схожі на геморой, тому не варто ігнорувати їх.

«ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЛУЦЬК»: ОГЛЯД ПРОКТОЛОГА І ПРОФІЛАКТИКА

Огляд фахівця «Оксфорд Медікал Луцьк» передбачає бесіду з пацієнтом і збір анамнезу; проктологічний огляд: ректороманоскопія, пальцевий і аноскопія, оцінка анального рефлексу, можливі додаткові аналізи, в тому числі іригоскопія ‒ рентгенологічний метод дослідження кишечника (частіше з контрастуванням), колоноскопія і біопсія (безболісна процедура, яку проводять в умовах короткочасного лікарського сну), копрограма ‒ лабораторний аналіз калу в розширеному вигляді.

 

Завдяки точній діагностиці наші проктологи зможуть уточнити форму захворювання ‒ запальну, пухлинну або інфекційну і призначити подальше лікування.

Профілактичні огляди не призначаються ‒ як правило, пацієнти звертаються до проктолога тільки при появі перших неприємних симптомів. Але наші фахівці рекомендують записатися на консультацію проктолога в випадках, якщо ви:

 • страждаєте ожирінням;

 • перенесли хірургічне втручання нa органах шлунково-кишкового тракту;

 • працюєте на сидячій роботі.

У нашому МЦ«Оксфорд Медікал Луцьк» вас чекають не тільки висококваліфіковані фахівці, а й чудовий сервіс, уважне ставлення і конфіденційність! Телефонуйте (0332) 200022.

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом