Радіохвильова терапія в Луцьку

Відчуваєте пронизуючий біль, неприємне печіння і свербіж в області заднього проходу після стулу, при ходьбі, кашлі і навіть у спокої? Помітили кров'яні виділення після дефекації? Відчуваєте, що в вас неповне випорожнення кишечника? Досить терпіти біль і дискомфорт ‒ пора зрозуміти, що таке повноцінне здорове життя! Сучасні методи лікування дозволять вам стати в стрій вже через 3‒5 днів. У медичному центрі «Оксфорд Медікал Луцьк» наші фахівці позбавлять вас від «незручних» захворювань за допомогою апарату «Сургітрон» ‒ безболісно, швидко і конфеденційно.

 

Частою причиною звернення в наш медичний центр є наявність геморою в загострених формах захворювання, коли операція ‒ єдиний вихід з положення. Крім того, на тлі геморою можуть виникнути інші захворювання, такі, як гостра або хронічна анальна тріщина, парапроктит, ректальний свищ, гнійні запалення, анемія і т.д.

АПАРАТ СУРГІТРОН: ПОКАЗАННЯ ТА ПРОТИПОКАЗАННЯ

Захворювання, про які не прийнято говорити в суспільстві, не тільки не проходять самостійно, але і ніколи не зникають безслідно. З цієї причини варто звернутися до проктолога. Наприклад, тромбованний гемороїдальний вузол збільшується при загостренні, а в стадії спокою ‒ або взагалі не приносить дискомфорту, або існує у вигляді анальної бахромки, яка викликає труднощі тільки гігієнічного і косметичного характеру. Але періодично гемороїдальний вузол нагадує про своє існування не тільки сильними болючими відчуттями, але і може стати причиною серйозного захворювання.

Радіохвільова терапія з апаратом Сургітрон ‒ інноваційна технологія, що дозволяє проводити оперативні втручання в амбулаторних умовах під місцевою анестезією, або навіть без неї у випадках:

 • видалення зовнішніх гемороїдальних вузлів;

 • лікування анальної тріщини;

 • висічення анальних бахромок;

 • видалення папілом і кондилом;

 • видалення поліпів і доброякісних новоутворень прямої кишки.

Але також існують і протипоказання до застосування апарату Сургітрон

 • онкологія;

 • епілепсія;

 • глаукома;

 • гострі інфекційні стани.

Крім того, протипоказанням в деяких випадках може послужити наявність кардіостимулятора у пацієнта.

«ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЛУЦЬК»: ЛІКУВАННЯ

Апарат Сургітрон ‒ прилад, який зроблено з урахуванням продукування радіохвиль високої частоти. Саме їх висока частота дозволяє проводити безконтактне розсічення тканин. При цьому, одночасно відбувається вапоризація спаювання судин, саме ця властивість приладу допомагає уникнути ризик кровотеч, а також післяопераційних ускладнень. Апарат Сургітрон часто називають радіоскальпелем, завдяки якому можливо:

 • провести безпечний безконтактний розріз з мінімальною поразкою навколишніх тканин, який можливий через перетворення електричної енергії в радіохвилі 3,8 Мгц;

 • уникнути крововтрат і загрози інфікування, тому що в ході операції відбувається коагуляція м'яких тканин і вапоризація судин;

 • прискорити процес післяопераційного відновлення ‒ тканини і слизові оболонки не піддаються опіку і подальшого запалення;

 • уникнути хворобливих відчуттів ‒ апарат Сургітрон майже не викликає скорочення гладкої мускулатури і роздратування нервових закінчень;

 • проводити альтернативну операцію літнім людям і ослабленим пацієнтам, оскільки в них знижена здатність тканин до регенерації;

 • уникнути можливості рецидиву ‒ дослідження підтверджують, що в 9 з 10 випадків настає повне одужання.

Процедура радіохвільової терапії в МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» з апаратом Сургітрон займає від 10 до 40 хвилин, в залежності від захворювання та його тяжкості. На сьогодні це найбезпечніша безшовна операція, яка проходить в амбулаторних умовах самим щадним і безболісним способом.

МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» ‒ ми повернемо вам повноцінне здорове життя! Телефонуйте (0332) 701 722.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.62, голосів: 26 )

відгуки
Эдуард Владимирович 08-11-2021 Пришлось и мне посетить клинику 'Oxford..впечатления самые наилучшие..доктор Антощук Р.Я. просто волшебник и профессионал своего дела..наилучшие рекомендации и огромное Вам спасибо уважаемый доктор,вот такими людьми как Вы и должна гордится Украина!

відділення: Проктологія

Эдуард 26-10-2021 Впечатления от посещения поликлиники просто невозможно описать словами,как в 'кино..пришел..встречает приятный доктор с улыбкой на лице (кандидат мед. наук!) внимательно,с пониманием отнесётся к моей проблеме,процедура абсолютно безболезненная,хотя форма болезни довольно запущенная..Перед этим я посетил гор.поликлиннику тут и сравнивать нечего,как небо и земля..Доктор Антощук Р.Я. и впрямь врач замечательный..именно тот случай,когда можно сказать - 'золотые руки!Наилучшие рекомендации и низкий Вам доктор поклон,за Ваше мастерство и умение!

відділення: Проктологія

Тетяна 14-01-2020 Дуже сподобалась клініка. Сучасне облоднання, все чисто та охайно, приємний, кваліфіковнний та вічливий персонал. Зверталась з проблемою, яку нажаль, у державній поліклініці не допомогли вирішити. Велике дякую за вашу працю.

відділення: Проктологія

Катерина 01-01-1970 Роман Ярославович Антощук — прекрасний лікар. Лікування у проктолога пройшло швидко і навіть дешевше, аніж в державній лікарні. Рекомендую

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом