20% знижки на лікування у відділеннях проктології, урології, гінекології

Лікування геморою

Геморой – це утворення венозних (гемороїдальних) вузлів внаслідок застою крові в судинах прямої кишки. По мірі загострення це захворювання супроводжується запальним процесом, різкими болями, періодичними кровотечами, проблематичним випорожненням та значним обмеженням рухливості в ділянці тазу. Великі гемороїдальні вузли можуть випадати з анального отвору, що погіршує симптоматику. В сучасному суспільстві з високим рівнем життя понад 40% людей хоча б один раз стикались із цим неприємним захворюванням. Геморой однаково поширений як серед жінок, так і серед чоловіків.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ГЕМОРОЮ

Фахівці виділяють кілька причин розвитку захворювання:

  • сидячий спосіб життя;
  • хронічні закрепи, спричинені неправильним харчуванням;
  • паління, зловживання алкоголем;
  • в деяких випадках - надмірні фізичні навантаження.

Зазвичай людина, виявивши у себе неприємні симптоми геморою, замовчує цю проблему та соромиться йти на консультацію до проктолога. У цьому випадку самолікування є найгіршим варіантом розвитку подій, оскільки може призвести до значних ускладнень та приєднання бактеріальної інфекції. Успішне лікування геморою має бути комплексним та потребує нагляду спеціаліста.

ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЛУЦЬК»

Кілька останніх десятиліть видалення гемороїдальних вузлів проводилось виключно хірургічним методом. Проте сучасні технології дозволяють лікувати геморой без оперативного втручання. Фахові проктологи медичного центру «Оксфорд Медікал Луцьк» рекомендують своїм пацієнтам найбільш ефективне та практично безболісне лікування.

Ми використовуємо сучасні малоінвазивні методики лікування геморою:

  • інфрачервона фотокоагуляція – безопераційна термічна процедура, що допомагає швидко зупинити кровотечу та знешкодити болючий гемороїдальний вузол (суть методу полягає в обробці вузла високими температурами, що спричиняє його поступове зменшення і відмирання);
  • лігування латексними кільцями – найбільш швидка та безболісна методика (на ніжку гемороїдального вузла надягають еластичне кільце з натурального каучуку (латексу), що поступово звужується та протягом 2-4 днів відсікає його від стінки прямої кишки, ефективність цього методу складає понад 80%).

Усі терапевтичні процедури проводяться виключно амбулаторно та не потребують цілодобової госпіталізації пацієнта. Це є великою перевагою для людей, які мають високу зайнятість та не хочуть змінювати свій звичний розпорядок життя.

Запис за тел.(0332) 2 000 22.

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом