Лікування геморою

Геморой – це утворення венозних (гемороїдальних) вузлів внаслідок застою крові в судинах прямої кишки. По мірі загострення це захворювання супроводжується запальним процесом, різкими болями, періодичними кровотечами, проблематичним випорожненням та значним обмеженням рухливості в ділянці тазу. Великі гемороїдальні вузли можуть випадати з анального отвору, що погіршує симптоматику. В сучасному суспільстві з високим рівнем життя понад 40% людей хоча б один раз стикались із цим неприємним захворюванням. Геморой однаково поширений як серед жінок, так і серед чоловіків.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ГЕМОРОЮ

Фахівці виділяють кілька причин розвитку захворювання:

  • сидячий спосіб життя;
  • хронічні закрепи, спричинені неправильним харчуванням;
  • паління, зловживання алкоголем;
  • в деяких випадках - надмірні фізичні навантаження.

Зазвичай людина, виявивши у себе неприємні симптоми геморою, замовчує цю проблему та соромиться йти на консультацію до проктолога. У цьому випадку самолікування є найгіршим варіантом розвитку подій, оскільки може призвести до значних ускладнень та приєднання бактеріальної інфекції. Успішне лікування геморою має бути комплексним та потребує нагляду спеціаліста.

ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЛУЦЬК»

Кілька останніх десятиліть видалення гемороїдальних вузлів проводилось виключно хірургічним методом. Проте сучасні технології дозволяють лікувати геморой без оперативного втручання. Фахові проктологи медичного центру «Оксфорд Медікал Луцьк» рекомендують своїм пацієнтам найбільш ефективне та практично безболісне лікування.

Ми використовуємо сучасні малоінвазивні методики лікування геморою:

  • інфрачервона фотокоагуляція – безопераційна термічна процедура, що допомагає швидко зупинити кровотечу та знешкодити болючий гемороїдальний вузол (суть методу полягає в обробці вузла високими температурами, що спричиняє його поступове зменшення і відмирання);
  • лігування латексними кільцями – найбільш швидка та безболісна методика (на ніжку гемороїдального вузла надягають еластичне кільце з натурального каучуку (латексу), що поступово звужується та протягом 2-4 днів відсікає його від стінки прямої кишки, ефективність цього методу складає понад 80%).

Усі терапевтичні процедури проводяться виключно амбулаторно та не потребують цілодобової госпіталізації пацієнта. Це є великою перевагою для людей, які мають високу зайнятість та не хочуть змінювати свій звичний розпорядок життя.

Запис за тел.(0332) 701 722.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.06, голосів: 50 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістивідгуки
Эдуард Владимирович 08-11-2021 Пришлось и мне посетить клинику 'Oxford..впечатления самые наилучшие..доктор Антощук Р.Я. просто волшебник и профессионал своего дела..наилучшие рекомендации и огромное Вам спасибо уважаемый доктор,вот такими людьми как Вы и должна гордится Украина!

відділення: Проктологія

Эдуард 26-10-2021 Впечатления от посещения поликлиники просто невозможно описать словами,как в 'кино..пришел..встречает приятный доктор с улыбкой на лице (кандидат мед. наук!) внимательно,с пониманием отнесётся к моей проблеме,процедура абсолютно безболезненная,хотя форма болезни довольно запущенная..Перед этим я посетил гор.поликлиннику тут и сравнивать нечего,как небо и земля..Доктор Антощук Р.Я. и впрямь врач замечательный..именно тот случай,когда можно сказать - 'золотые руки!Наилучшие рекомендации и низкий Вам доктор поклон,за Ваше мастерство и умение!

відділення: Проктологія

Тетяна 14-01-2020 Дуже сподобалась клініка. Сучасне облоднання, все чисто та охайно, приємний, кваліфіковнний та вічливий персонал. Зверталась з проблемою, яку нажаль, у державній поліклініці не допомогли вирішити. Велике дякую за вашу працю.

відділення: Проктологія

Катерина 01-01-1970 Роман Ярославович Антощук — прекрасний лікар. Лікування у проктолога пройшло швидко і навіть дешевше, аніж в державній лікарні. Рекомендую

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом