20% знижки на лікування у відділеннях проктології, урології, гінекології

Лікування латексними кільцями

Геморой – запалення гемороїдальних вен прямої кишки. Через порушений відтік крові вони розширюються і утворюють численні вузли навколо кишки та анального отвору. Це захворювання значно погіршує якість життя людини, оскільки супроводжується болями та кровотечами при сидінні, ходьбі та дефекації. Найбільш поширений у країнах з високим рівнем життя та технологій, оскільки однією з головних причин геморою є сидячий спосіб життя. Серед інших факторів, що сприяють запаленню гемороїдальних вен, виділяють такі:

  • неправильне харчування;
  • хронічні закрепи;
  • низька фізична активність;
  • наявність викривлень хребта.

На сьогоднішній день одним із найефективніших методів лікування геморою є лігування латексними кільцями. Процедура є безпечною та не потребує хірургічного втручання.

МЕТОДИКА ЛАТЕКСНОГО ЛІГУВАННЯ

Основою лікування латексними кільцями є безопераційне відокремлення гемороїдальних вузлів. Процедура досить проста: на ніжку гемороїдального вузла надягають еластичне латексне кільце, що поступово стискає вузол. Через припинення кровопостачання протягом 2-4 днів вузол відмирає і самостійно відпадає від стінок кишки. За кілька тижнів на місці вузла утворюється сполучнотканинний рубець. Лікування геморою за допомогою латексного лігування проводиться виключно у денному стаціонарі, тому одразу після процедури пацієнт може повернутись до свого звичного розпорядку дня.

ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ ЛАТЕКСНИМИ КІЛЬЦЯМИ У МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЛУЦЬК»

Застосування латексних кілець має ряд переваг над іншими методиками лікування геморою:

  • ефективність латексного лігування перевищує 80%;
  • процедура проводиться швидко;
  • лікування проходить амбулаторно, не впливаючи на ритм життя та працездатність пацієнта;
  • низький ризик повторного утворення гемороїдальних вузлів.

Лікування латексними кільцями застосовують до геморою 2-3 стадії. На ранніх етапах (1 стадії) гемороїдальні вузли проявляються нечітко, тому накласти латексну лігатуру на маленькі утворення без ніжок доволі складно. В термінальній, 4 стадії геморою вузли є занадто великими для латексних кілець, що також ускладнює процес. Вагомим показом до лігування є наявність анальних тріщин та вузлів, які регулярно кровоточать. Такі ускладнення геморою можуть призвести до появи супутніх інфекцій.

Кількість процедур латексного лігування напряму залежить від ступеня поширення геморою. Якщо утворився лише 1 вузол, лігування проводять одноразово. При наявності множинних вузлів застосовують кілька лігатур з інтервалом не менше ніж в 2 тижні.

Дзвоніть (0332) 2 000 22

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом