*
показати повний текстГеморой – запалення гемороїдальних вен прямої кишки. Через порушений відтік крові вони розширюються і утворюють численні вузли навколо кишки та анального отвору. Це захворювання значно погіршує якість життя людини, оскільки супроводжується болями та кровотечами при сидінні, ходьбі та дефекації. Найбільш поширений у країнах з високим рівнем життя та технологій, оскільки однією з головних причин геморою є сидячий спосіб життя. Серед інших факторів, що сприяють запаленню гемороїдальних вен, виділяють такі:
На сьогоднішній день одним із найефективніших методів лікування геморою є лігування латексними кільцями. Процедура є безпечною та не потребує хірургічного втручання.
Основою лікування латексними кільцями є безопераційне відокремлення гемороїдальних вузлів. Процедура досить проста: на ніжку гемороїдального вузла надягають еластичне латексне кільце, що поступово стискає вузол. Через припинення кровопостачання протягом 2-4 днів вузол відмирає і самостійно відпадає від стінок кишки. За кілька тижнів на місці вузла утворюється сполучнотканинний рубець. Лікування геморою за допомогою латексного лігування проводиться виключно у денному стаціонарі, тому одразу після процедури пацієнт може повернутись до свого звичного розпорядку дня.
Застосування латексних кілець має ряд переваг над іншими методиками лікування геморою:
Лікування латексними кільцями застосовують до геморою 2-3 стадії. На ранніх етапах (1 стадії) гемороїдальні вузли проявляються нечітко, тому накласти латексну лігатуру на маленькі утворення без ніжок доволі складно. В термінальній, 4 стадії геморою вузли є занадто великими для латексних кілець, що також ускладнює процес. Вагомим показом до лігування є наявність анальних тріщин та вузлів, які регулярно кровоточать. Такі ускладнення геморою можуть призвести до появи супутніх інфекцій.
Кількість процедур латексного лігування напряму залежить від ступеня поширення геморою. Якщо утворився лише 1 вузол, лігування проводять одноразово. При наявності множинних вузлів застосовують кілька лігатур з інтервалом не менше ніж в 2 тижні.
Дзвоніть (0332) 701 722
відділення: Проктологія
відділення: Проктологія
відділення: Проктологія
відділення: Проктологія
Акції
Євгена Сверстюка 1
телефон:
+38 (0332) 701 722
+38 (068) 22 000 22
Євгена Сверстюка 1, (2-й корпус)
телефон:
(0332) 701 722 (міський);
(068) 22 000 22 (моб);
(095) 07 705 35 (viber)
Записатися на прийом
Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом