Лікування латексними кільцями

Геморой – запалення гемороїдальних вен прямої кишки. Через порушений відтік крові вони розширюються і утворюють численні вузли навколо кишки та анального отвору. Це захворювання значно погіршує якість життя людини, оскільки супроводжується болями та кровотечами при сидінні, ходьбі та дефекації. Найбільш поширений у країнах з високим рівнем життя та технологій, оскільки однією з головних причин геморою є сидячий спосіб життя. Серед інших факторів, що сприяють запаленню гемороїдальних вен, виділяють такі:

 • неправильне харчування;
 • хронічні закрепи;
 • низька фізична активність;
 • наявність викривлень хребта.

На сьогоднішній день одним із найефективніших методів лікування геморою є лігування латексними кільцями. Процедура є безпечною та не потребує хірургічного втручання.

МЕТОДИКА ЛАТЕКСНОГО ЛІГУВАННЯ

Основою лікування латексними кільцями є безопераційне відокремлення гемороїдальних вузлів. Процедура досить проста: на ніжку гемороїдального вузла надягають еластичне латексне кільце, що поступово стискає вузол. Через припинення кровопостачання протягом 2-4 днів вузол відмирає і самостійно відпадає від стінок кишки. За кілька тижнів на місці вузла утворюється сполучнотканинний рубець. Лікування геморою за допомогою латексного лігування проводиться виключно у денному стаціонарі, тому одразу після процедури пацієнт може повернутись до свого звичного розпорядку дня.

ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ ЛАТЕКСНИМИ КІЛЬЦЯМИ У МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЛУЦЬК»

Застосування латексних кілець має ряд переваг над іншими методиками лікування геморою:

 • ефективність латексного лігування перевищує 80%;
 • процедура проводиться швидко;
 • лікування проходить амбулаторно, не впливаючи на ритм життя та працездатність пацієнта;
 • низький ризик повторного утворення гемороїдальних вузлів.

Лікування латексними кільцями застосовують до геморою 2-3 стадії. На ранніх етапах (1 стадії) гемороїдальні вузли проявляються нечітко, тому накласти латексну лігатуру на маленькі утворення без ніжок доволі складно. В термінальній, 4 стадії геморою вузли є занадто великими для латексних кілець, що також ускладнює процес. Вагомим показом до лігування є наявність анальних тріщин та вузлів, які регулярно кровоточать. Такі ускладнення геморою можуть призвести до появи супутніх інфекцій.

Кількість процедур латексного лігування напряму залежить від ступеня поширення геморою. Якщо утворився лише 1 вузол, лігування проводять одноразово. При наявності множинних вузлів застосовують кілька лігатур з інтервалом не менше ніж в 2 тижні.

Дзвоніть (0332) 701 722

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.42, голосів: 52 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар хірург-проктолог вищої категорії<br>Кандидат медичних наук: Антощук Роман Ярославович
Антощук Роман Ярославович Лікар хірург-проктолог вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар хірург-проктолог вищої категорії<br>Кандидат медичних наук: Антощук Роман Ярославович
Антощук Роман ЯрославовичЛікар хірург-проктолог вищої категорії
Кандидат медичних наук

Євгена Сверстюка 1;

інформація про лікаря

 • 2001 р. - закінчив Тернопільську державну медичну академію ім. І.Я. Горбачевського;

 • 2003 р. - закінчив інтернатуру за спеціальністю хірургія на базі ТОКЛ;

 • 2008 р. - курси тематичного удосконалення “Судинна хірургія”;

 • 2011 р. - ПАЦ “Хірургія”. Присвоєно І категорію лікаря за спеціальністю “Хірургія”;

 • 2013 р. - курси інформації та стажування “Діабетична ступня”;

 • 2015 р. - курси тематичного удосконалення “Шлунково-кишкові кровотечі”;

 • 2016 р. - спеціалізація “Проктологія”, Запорізька медична академія післядипломної освіти;

 • 2015-2016 рр. - опубліковані друковані роботи в журналах “Шпитальна хірургія” та “Молодий вчений”.

 • 2017 р. - присвоєно вищу категорію лікаря за спеціальністю "Хірургія"

 • Учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних конференцій і семінарів ( «Колоректальний рак, його ускладнення: хірургічне лікування КРР. Післяопераційні ускладнення», «Кишечні стоми», «Актуальні проблеми колопроктології. Передпухлинні захворювання товстої кишки та колоректальний рак», «Скринінг колоректального раку. Ендоскопічна діагностика та ендоскопічна хірургія», «Облітеруючі захворювання артерій нижніх кінцівок: від хронічного та гострого стану», «Венозний тромбоемболізм», «Колоректальний рак. Лікувальна тактика» та ін.)

 • У 2021 р. – отримав ступінь Кандидата медичних наук. 

показати повний текст

відгуки
Эдуард Владимирович 08-11-2021 Пришлось и мне посетить клинику 'Oxford..впечатления самые наилучшие..доктор Антощук Р.Я. просто волшебник и профессионал своего дела..наилучшие рекомендации и огромное Вам спасибо уважаемый доктор,вот такими людьми как Вы и должна гордится Украина!

відділення: Проктологія

Эдуард 26-10-2021 Впечатления от посещения поликлиники просто невозможно описать словами,как в 'кино..пришел..встречает приятный доктор с улыбкой на лице (кандидат мед. наук!) внимательно,с пониманием отнесётся к моей проблеме,процедура абсолютно безболезненная,хотя форма болезни довольно запущенная..Перед этим я посетил гор.поликлиннику тут и сравнивать нечего,как небо и земля..Доктор Антощук Р.Я. и впрямь врач замечательный..именно тот случай,когда можно сказать - 'золотые руки!Наилучшие рекомендации и низкий Вам доктор поклон,за Ваше мастерство и умение!

відділення: Проктологія

Тетяна 14-01-2020 Дуже сподобалась клініка. Сучасне облоднання, все чисто та охайно, приємний, кваліфіковнний та вічливий персонал. Зверталась з проблемою, яку нажаль, у державній поліклініці не допомогли вирішити. Велике дякую за вашу працю.

відділення: Проктологія

Катерина 01-01-1970 Роман Ярославович Антощук — прекрасний лікар. Лікування у проктолога пройшло швидко і навіть дешевше, аніж в державній лікарні. Рекомендую

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом