ВАКЦИНАЦІЯ ГЕКСАКСИМ ТА ІНФАНРИКС ГЕКСА ЗА НАЙНИЖЧИМИ ЦІНАМИ

Перевірка гостроти зору в Луцьку

Напевно кожен з нас неодноразово замислювався, чому одні люди бачать одні і ті ж предмети з різною чіткістю. А відповідь проста – все залежить від гостроти зору кожної людини. Перевірка гостроти зору один з найпоширеніших методів у офтальмології, його проводять всім дітям перед школою і проводять всім, хто вперше звернувся зі скаргами на погіршення зору. Пройшовши перевірку цієї функції зору можна виявити перші порушення і задуматись про наявність офтальмологічних захворювань у пацієнта. У МЦ «Оксфорд Медікал» ви можете швидко, точно перевірити свою гостроту зору за допомогою сучасних таблиць у висококваліфікованих офтальмологів. 

ЩО ТАКЕ ГОСТРОТА ЗОРУ ТА ЯК ЇЇ ПЕРЕВІРЯЮТЬ

Гострота зору – це здатність обох, здорових, очей розрізняти два предмети, розміром 1.4 мм., та шириною між ними 1.4мм. У повністю здорових очей гострота зору дорівнює 100% (або 1). Якщо після перевірки гостроти зору вона дорівнює менше 100% вказує на те, що потрібно далі проводити дослідження зорових функцій. При яких захворюваннях гострота зору буде зменшуватись: далекозорість, короткозорість, астигматизм, спазм акомодації, амбліопія, глаукома, катаракта. Швидка діагностика зменшення гостроти зору, дозволить швидко знайти причину виникнення, а також швидше провести лікування. 

Для об’єктивної та якісної діагностики гостроти зору повинен бути спеціально облаштований офтальмологічний кабінет. Він має бути добре освітленим, а спеціальні таблиці повинні бути поміщенні в апарат, який освітлює їх рівномірно зі всіх сторін. Пацієнт повинен знаходитись на відстані не менше, ніж 5 м від таблиць.  Для цього методу перевірки зору існують спеціальні таблиці, які наповнені різними знаками, які називають оптотипами. В якості оптотипів можуть бути застосовані цифри, букви, знаки, малюнки. Кожне око досліджують окремо, оскільки гострота зору може бути різною на обох очах. Зазвичай, починають перевірку з того ока, на яке, на думку пацієнта, він бачить краще. Інше око пацієнт прикриває рукою, чи спеціальною смужкою, але не заплющує. Кожен рядок таблиці біля себе справа має числа. Саме ці числа вказують на гостроту зору пацієнта, який він зміг повністю прочитати у відповідному рядку таблиці. На максимальну гостроту зору вказує рядок, в якому пацієнт зміг побачити оптотипи без корекції. Нормою вважається зробити по одній помилці у рядках з 4 по 7 та дві помилки у восьмому рядку. 

ЯК ПРОХОДИТЬ ПЕРЕВІРКА ГОСТРОТИ ЗОРУ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Огляд та перевірку гостроти зору проводиться у спеціальному офтальмологічному кабінеті. Перед перевіркою гостроти зору, лікар – офтальмолог заповнює первинну медичну документацію, вивчає скарги пацієнта та вивчає анамнез. Далі лікар проводить об’єктивне обстеження органу зору. А вже потім приступає до перевірки гостроти зору. Для перевірки ми використовуємо таблиці Головіна-Сівцева, які поміщені в апарат Рота. Пацієнт повинен бути на відстані 5 м від таблиць. Кожне око досліджуємо окремо. Якщо гострота зору не дорівнює 100%, це означає що у вас є певні відхилення від норми, тому лікар – офтальмолог може запропонувати додаткові методи обстеження зору (біомікроскопія, офтальмоскопія, тонометрія). Вже на первинній консультації офтальмолог може діагностувати захворювання, може призначити корекцію порушень функцій зору та призначити лікування захворювання. А результат лікування не заставить Вас довго чекати результату. 

Для запису на консультацію та для додаткової консультації телефонуйте (068)2200022, (0332) 701 722.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом