ЗАБІР АНАЛІЗІВ ЗДІЙСНЮЄМО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

Лікування риніту в Луцьку

Риніт - це запальний процес на слизових оболонках внутрішньої поверхні носа. Страждають ринітом люди  різного віку. Найбільше схильна до цієї патології молодша вікова група - діти і підлітки.

ПРИЧИНИ ПОЯВИ РИНІТУ

Найбільш частою причиною риніту вважається виникнення запального вогнища внаслідок тривалого або частого впливу холоду. Прийом охолоджених напоїв, стиль одягу з відкритим коміром в холодну погоду, переохолодження всього організму - найбільш часті причини захворювання.

Одночасно з тим в отоларингології виділяються й інші причини отиту:

  • алергічні реакції;
  • порушення або часткове відсутність місцевого імунітету.

Доповнює список причин потрапляння в ніс чужорідних тіл, а також дія алергічних компонентів, пилу, хімічних елементів.

СИМПТОМИ РИНІТУ

Залежно від ознак і причин у медичній практиці розрізняють три форми риніту:

  • інфекційний риніт;
  • алергічний риніт;
  • неалергічний і неінфекційний риніт.

Риніт частіше інших ЛОР-органів зустрічається в практиці отоларингологів. При своєчасному лікуванні захворювання не представляє серйозної загрози здоров'ю та життю.

При запаленні епітелію носа відзначаються характерні для більшості органів дихальної системи ознаки. Зокрема, хворий практично відразу після захворювання починає відчувати підвищення температури тіла, свербіння і хворобливі відчуття в носі.

Характерними симптомами риніту є:

  • почервоніння шкіри носа;
  • підвищення місцевої і загальної температури;
  • часті і тривалі головні болі;
  • відчуття печіння або подразнення слизової оболонки носа.

У деяких випадках хворий має при риніті відчуття сухості в носі. Одночасно з тим може посилюватися головний біль. Більше інших ознак свідчить про факт розвитку риніту чхання. Ще одна яскрава ознака - нежить, під час якого з носа виділяється слиз.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ОТИТУ

Постановку діагнозу неодмінно слід довірити досвідченому отоларингологу. Ні в якому разі не можна встановлювати діагноз власними силами, так як риніт має ознаки, схожі з симптомами інших захворювань ЛОР органів.

Коректна постановка діагнозу базується на медичному огляді, використання рентгенографії, а також - на результати лабораторних досліджень.

Лікувальний курс при риніті включає медикаментозне лікування - прийом протизапальних і антигістамінних препаратів, іммуномодуляторів і вітамінних комплексів.

Крім того, досвідчений отоларинголог призначає фізіотерапію, УВЧ, мікрохвильову дію, ультрафіолетове опромінення. Високий ступінь ефективності демонструють інгаляції з використанням цілющих трав і настоянок.

Лучани мають можливість вилікуватися від риніту, звернувшись в МЦ «Оксфорд Медікал», де для результативного лікування створені всі умови. Тут працює висококваліфікований персонал, що має багатий досвід практичного лікування риніту. Для коректного лікування в МЦ «Оксфорд Медікал» є все необхідне високоточне діагностичне та лікувальне обладнання.

Записатися на прийом до отоларинголога в МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» при виявленні ознак риніту можна за телефоном (0332) 701 722.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.91, голосів: 23 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом