Плануєте лазерне лікування варикозу? Даруємо пакет обстежень "передопераційний". Лише до 31 липня. Тел. для запису (0332)200022.

Лікування тонзиліту в Луцьку

Тонзилітом називається запальний процес, що протікає найчастіше в хронічній формі, в області піднебінних мигдалин. До цієї хвороби схильні особи всіх вікових груп. Захворювання характеризується ураженням мигдалин і супроводжується характерними для респіраторних патологій симптомами. 

Компетентні послуги в комфортних умовах з діагностики та лікування тонзиліту надають досвідчені та висококваліфіковані отоларингологи медичного центру “Оксфорд Медікал” у Луцьку.

Причини та ознаки тонзиліту

В розвитку даної патології відіграють роль провокуючі чинники, що спричиняють формування запального вогнища:

  • ураження слизової оболонки мигдалин вірусами і бактеріями;

  • тривалі і часті переохолодження;

  • прийом холодних напоїв;

  • поширення запального процесу з суміжних органів.

Складність перебігу тонзиліту, на відміну від схожої за симптомами ангіни, полягає в ускладненій постановці діагнозу. Тим не менш, фахівці відділення отоларингології МЦ “оксфорд Медікал” у Луцьку успішно справляються з цим завданням. При першому клінічному огляді вони визначають комплекс характерних ознак тонзиліту, якими можуть бути:

  • ускладнений носовий тип дихання;

  • рідкісний і різкий кашель;

  • переривчастий нічний сон;

  • болючість під час прийому їжі;

  • болючі відчуття в ділянці носових пазух і у вухах.

Подібні ознаки викликає присутність в організмі агентів патогенної мікрофлори, що послаблюють фізіологію імунної системи: аденовірусів, бактерій, хламідій, мікоплазм, вірусу герпесу, грибів і пневмококів.

Провокуючими тонзиліт причинами також можуть бути анатомічні аномалії носової перегородки, формування каріозних порожнин в зубному ряду, прогресуючий синусит, раптові алергічні реакції і аденоїди.

Діагностика та лікування хронічного тонзиліту 

Для виявлення інтенсивності та перебігу тонзиліту отоларинголог призначає додаткові діагностичні процедури в лабораторних умовах. Лабораторна діагностика тонзиліту в МЦ “Оксфорд Медікал Волинь” проводиться в умовах сучасного технологічного забезпечення зі стовідсотковою коректністю результату. На підставі клінічних даних і лабораторних досліджень призначається метод лікування, спрямований на усунення первинних причин тонзиліту та ліквідацію вогнища запалення.

Отримати консультацію досвідченого лікаря-отоларинголога у Луцьку Ви можете, зателефонувавши за тел. (0332)200022, або звернувшись за адресою вул.Є.Сверстюка, 1.

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом