ЗАБІР АНАЛІЗІВ ЗДІЙСНЮЄМО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

Лікування тонзиліту в Луцьку

Тонзилітом називається запальний процес, що протікає найчастіше в хронічній формі, в області піднебінних мигдалин. До цієї хвороби схильні особи всіх вікових груп. Захворювання характеризується ураженням мигдалин і супроводжується характерними для респіраторних патологій симптомами. 

Компетентні послуги в комфортних умовах з діагностики та лікування тонзиліту надають досвідчені та висококваліфіковані отоларингологи медичного центру “Оксфорд Медікал” у Луцьку.

Причини та ознаки тонзиліту

В розвитку даної патології відіграють роль провокуючі чинники, що спричиняють формування запального вогнища:

  • ураження слизової оболонки мигдалин вірусами і бактеріями;

  • тривалі і часті переохолодження;

  • прийом холодних напоїв;

  • поширення запального процесу з суміжних органів.

Складність перебігу тонзиліту, на відміну від схожої за симптомами ангіни, полягає в ускладненій постановці діагнозу. Тим не менш, фахівці відділення отоларингології МЦ “оксфорд Медікал” у Луцьку успішно справляються з цим завданням. При першому клінічному огляді вони визначають комплекс характерних ознак тонзиліту, якими можуть бути:

  • ускладнений носовий тип дихання;

  • рідкісний і різкий кашель;

  • переривчастий нічний сон;

  • болючість під час прийому їжі;

  • болючі відчуття в ділянці носових пазух і у вухах.

Подібні ознаки викликає присутність в організмі агентів патогенної мікрофлори, що послаблюють фізіологію імунної системи: аденовірусів, бактерій, хламідій, мікоплазм, вірусу герпесу, грибів і пневмококів.

Провокуючими тонзиліт причинами також можуть бути анатомічні аномалії носової перегородки, формування каріозних порожнин в зубному ряду, прогресуючий синусит, раптові алергічні реакції і аденоїди.

Діагностика та лікування хронічного тонзиліту 

Для виявлення інтенсивності та перебігу тонзиліту отоларинголог призначає додаткові діагностичні процедури в лабораторних умовах. Лабораторна діагностика тонзиліту в МЦ “Оксфорд Медікал Волинь” проводиться в умовах сучасного технологічного забезпечення зі стовідсотковою коректністю результату. На підставі клінічних даних і лабораторних досліджень призначається метод лікування, спрямований на усунення первинних причин тонзиліту та ліквідацію вогнища запалення.

Отримати консультацію досвідченого лікаря-отоларинголога у Луцьку Ви можете, зателефонувавши за тел. (0332) 701 722, або звернувшись за адресою вул.Є.Сверстюка, 1.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом