ЗАБІР АНАЛІЗІВ ЗДІЙСНЮЄМО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

Лікування гаймориту в Луцьку

Гайморитом називається запальний процес, що розвивається в слизовій оболонці верхньощелепових пазух. Захворюванням страждають як чоловіки, так і жінки-в будь-якому віці. Несвоєчасне лікування може призвести до хронічної формі, тривалого болю і ризику запалення суміжних тканин і мозку.

ПРИЧИНИ ПОЯВИ ГАЙМОРИТУ

Гайморит є поширеним захворюванням, на частку якого припадає до 30% всіх отоларингологічних недугів. Гайморит може розвиватися як самостійне захворювання, що виникає внаслідок дії низьких температур та застуди. Найчастіше прогресування цієї хвороби супроводжує зниження імунних функцій організму.

Як вторинне захворювання, гайморит може розвиватися на тлі вірусних і бактеріальних інфекцій, при поширенні вогнищ запалення з інших тканин та органів. Часто гайморит проявляється як наслідок тонзилітів, синуситу, грипу, а також під впливом хвороботворних ентерококів, грибків, стафілококів.

Однією з причин прогресування гаймориту є гострий зубний біль і захворювання ротової порожнини. Найактивніше недуга проявляється в зимовий і весняний період, чому сприяє зниження імунітету і авітаміноз.

Провокуючими факторами для гаймориту можуть служити не вилікувані риніти, аденоїди, ГРЗ, аденовірусна інфекція, алергічні прояви. Розвиватися гайморит може і як наслідок порушення фізіології дихальної системи, як наслідок анатомічних патологій.

Крім того, причинами появи гаймориту можуть бути пародонтоз, утворення гранульом і кіст, присутність в верхньощелепній пазусі сторонніх тіл, каріозні ураження зубів, новоутворення доброякісного або злоякісного характеру і свищі.

ОЗНАКИ ГАЙМОРИТУ

Досвідчений лікар легко розпізнає гайморит і ідентифікує його за характерними ознаками, що виділяють це захворювання серед інших патологій ЛОР-органів. До таких симптомів належать:

  • підвищення місцевої і загальної температури;
  • кашель;
  • постійне відчуття закладеності носа;
  • загальна слабкість;
  • стабільні виділення з носа;
  • набряклість повік і одутловатість під очима.

Одночасно з тим самим явною ознакою гаймориту вважається виникнення больових відчуттів. Вони зазвичай з'являються в області крил носа, перенісся, поступово поширюючись на лобову частину голови.

Болі носять постійний ниючий характер. При цьому одночасно з прогресуванням захворювання посилюються і больові відчуття. При цьому болі при гаймориті супроводжуються появою кон'юнктивіту, припухлістю повік, набряком всього обличчя і посилюються головним болем.

ЛІКУВАННЯ ГАЙМОРИТУ В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЛУЦЬК»

Курс лікування передбачає усунення причини захворювання і відновлення прохідності носових проходів. Одночасно з цим методом фізіотерапії проводиться зігрівання і розрідження накопиченого ексудату в гайморових пазухах.

Для більшої ефективності лікар призначає медикаментозне лікування, покликане ліквідувати вогнище запального процесу і відновити функціональність гайморових пазух.

В якості підтримуючої терапії призначають інгаляції, прогрівання. Підвищити динаміку одужання дозволяють імуностимулятори, протизапальні засоби. Для якнайшвидшого видалення слизу з гайморових пазух лікар призначає препарати, які звужують судини.

Лучани мають можливість пройти повноцінне лікування гаймориту з використанням сучасних засобів і методів у МЦ «Оксфорд Медікал». Постановкою діагнозу і призначення курсу лікування тут займаються кваліфіковані та досвідчені лікарі.

Записатися на консультацію з приводу лікування гаймориту можна за телефоном у Луцьку: (0332) 701 722

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.69, голосів: 35 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом