ЗАБІР АНАЛІЗІВ ЗДІЙСНЮЄМО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Плазмоліфтинг

Підтримання здоров'я шкіри, її омолодження – це чи не обов'язкові процедури для більшості жінок різного віку. Хоча деякі з них не бажали б ризикувати з використанням штучних препаратів для поліпшення структури шкіри. І ці побоювання можна успішно обійти, якщо скористатися пропозицією лікарів відділення естетичної медицини МЦ «Оксфорд Медікал». Тут проводиться плазмоліфтінг – технологія, що припускає використання природних натуральних компонентів і самоомолодження шкіри.

СУТЬ ПРОЦЕДУРИ ПЛАЗМОЛІФТИНГУ

Цей метод передбачає застосування плазми з тромбоцитами – структурного компонента крові. Важливо те, що для введення під шкіру використовується плазма, відокремлена від крові самої пацієнтки. Це гарантує біологічну сумісність і виключає ймовірні ризики ускладнень і наслідків. Тромбоцити впливають на регенерацію тканин.

Плазма вводиться спільно з тромбоцитами, виділеними з цієї ж проби крові. Для цього у пацієнтки проводиться забір крові в об'ємі 10-20 мл, яка пропускається через центрифугу для поділу на структурні фракції. Для плазмоліфтингу використовується та частина плазми, яка збагачена тромбоцитами.

Процедура проводиться методом підшкірної або внутрішньошкірної ін'єкції, тому пацієнтка під час плазмоліфтингу відчуває лише незначні дискомфортні відчуття від уколу голки. При необхідності або підвищеному порозі больової чутливості може призначатися місцеве знеболення.

Проводиться плазмоліфтінг дворазово з інтервалом тривалістю 2 тижні. При необхідності під час лікування складних аномалій шкіри курс плазмоліфтингу може бути встановлений індивідуально і включає більшу кількість сеансів.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАЗМОЛІФТИНГУ

Про доцільність та необхідність проведення плазмоліфтингу можна проконсультуватися у лікаря відділення естетичної медицини в МЦ « Оксфорд Медікал Луцьк».

Традиційними показаннями для плазмоліфтингу служать:

 • відновлення структурного складу шкіри після хімічного або лазерного пілінгу;

 • усунення мімічних або вікових зморшок;

 • заживлення травматичних ран;

 • боротьба з випадінням волосся і порушенням фізіології волосяних цибулин;

 • видалення шкірних висипань.

Показанням для плазмоліфтингу може служити прагнення омолодити шкіру, поліпшити її пружність.

Однак процедура плазмоліфтингу має і протипоказання – при порушенні функції тромбоцитів, при зниженому гемоглобіні, гострих захворюваннях внутрішніх органів, вірусна інфекція, лактація, психічні розлади, онкологія, прогресуванні гнійних процесів плазмоліфтінг проводити не рекомендується.

ПЕРЕВАГИ ПЛАЗМОЛІФТИНГУ

Достоїнствами процедури плазмоліфтингу можна назвати короткий період прояву ефекту – вже в перші 10-14 днів результативність процедури проявить себе. Одночасно з тим плазмоліфтінг володіє такими перевагами:

 • безболісність;

 • можливість поєднання з іншими косметологічними процедурами;

 • швидке досягнення ефективності;

 • безпека;

 • комплексний вплив на клітини шкіри;

 • швидкий реабілітаційний період;

 • гіпоалергенність.

А якщо плазмоліфтінг проводиться у відділенні естетичної медицини досвідченими лікарями медичного центру «Оксфорд Медікал», то до цих переваг варто додати бюджетну доступність. В МЦ «Оксфорд Медікал» у Луцьку встановлені об'єктивні ціни. А досвід і компетентність лікарів відділення естетичної медицини служать гарантією надійної і тривалої ефективності.

Для всіх пацієнток підбирається індивідуальний графік проходження плазмоліфтингу в комфортних умовах під наглядом кваліфікованого медичного персоналу. Для отримання відомостей про плазмоліфтинг, умови виконання процедури та для її проведення необхідно записатися на прийом у МЦ «Оксфорд Медікал» за телефоном у Луцьку: (0332) 701 722.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ


( Рейтинг: 4.33, голосів: 3 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом