ЗАБІР АНАЛІЗІВ ЗДІЙСНЮЄМО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Вплив спеки на організм

Температура повітря, що перевищила позначку 30, несе небезпеку для людини. У цей момент процеси «самоохолодження» організму починають працювати на зношування. Висока температура навколишнього середовища викликає велике потовиділення, що перевищує норму в 4-5 разів.

Зі збільшенням температури повітря людина може відчути різкий занепад сил. В цей час організм може подавати ті ж сигнали, що відчуваються під час панічної атаки. 

Серед найчастіших симптомів спостерігається підвищене потовиділення, запаморочення, легка нудота та прискорене серцебиття.

Головна літня небезпека – це сонячні та теплові удари. Для того, щоб організм перегрівся, достатньо пробути на сонці всього 20 хвилин. Наслідки такого «перегріву» можуть бути непередбачуваними.

У спеку через рясне потовиділення порушується водний і сольовий баланс в організмі, внаслідок чого погіршується харчування м'язових клітин та працездатність організму. Пити просто воду в спекотні дні недостатньо, краще вживати мінеральну воду з вмістом калію, кальцію та магнію. Адже небезпека високих температур у зневодненні організму, а й у втрати солей. Ці солі необхідні організму, і їх треба заповнювати. Також варто віддати перевагу водомістким овочам, фруктам та ягодам. Наприклад, помідорам, кавунам та огіркам. Основний об'єм води пийте увечері та вранці.

Спека призводить до зниження тонусу вен, а кровотік у тканинах шкіри значно посилюється, що призводить до нестачі кровотоку в органах. Нирки, печінка, кишечник та м'язи не отримують достатньої кількості кисню та їх функціонування погіршується.

Під час сильної спеки люди, які страждають від бронхітів, астми, пневмонії стикаються з нестачею кисню. Гостра нестача повітря призводить до порушення повноцінного дихання, необхідності термінового лікування, застосування астмопентів. Крім загострення вже наявних захворювань, люди часто виникають і нові. Ангіна, бронхіт та запалення легень виникають влітку не рідше, ніж узимку. Навіть пара ковтків прохолодної води можуть стати причиною запалення мигдаликів, розвитку фарингіту або ларингіту. 

Ще одна небезпека – кондиціонери. Потік холодного повітря може призвести до запалення легень та бронхіту.


( Рейтинг: 0, голосів: 0 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом