УЗД урологічне в Луцьку

Захворювання сечостатевої системи чоловіків небезпечні тим, що можуть викликати складні наслідки і порушити емоційний стан на довгі роки. І ця небезпека криється в тому, що не завжди є можливість діагностувати ці патології клінічними методами.

 

Єдиним надійним засобом діагностики урологічних захворювання вважається урологічне УЗД.

ПОКАЗАННЯ ДО УРОЛОГІЧНОГО УЗД

Проводити ультразвукове дослідження пацієнт може як за власною ініціативою, так і за направленням лікаря-уролога. Приводом для відвідин кабінету УЗД можуть служити наступні симптоми:

  • болісний процес сечовипускання;

  • відчуття неповного спорожнення сечового міхура або болючість;

  • часті позиви до сечовипускання;

  • болі в попереку;

  • ослаблення або відсутність ерекції;

  • відчуття тяжкості в області паху;

  • швидке сім'явиверження (кров в еякуляті);

  • травми калитки;

  • підозра на наявність новоутворень;

  • наявність крові в сечі.

Обстежитися методом УЗД слід при виявленні слабкого напору струменя під час сечовипускання, почервоніння шкіри в області паху, появі кров’янистого кольору сечі, зниження лібідо. Можливі й інші патологічні ознаки, дискомфортні відчуття, болі, діагностика яких можлива тільки завдяки ультразвуковому обстеженню.

При порушеннях в роботі нирок, що пов'язані з сечостатевою системою, також проводиться ультразвукова діагностика.

ЩО ВИЯВЛЯЄТЬСЯ МЕТОДОМ УЗД

Ультразвукова діагностика дозволяє своєчасно діагностувати такі небезпечні урологічні захворювання, як сечокам'яне захворювання (камені та пісок), запальні процеси, вогнища інфекційних уражень. Часто тільки за допомогою УЗД урологічних органів вдається виявити доброякісні та злоякісні утворення, а також вроджені аномалії розвитку нирок.

 

Багатьом чоловікам саме ультразвукова діагностика допомагає дізнатися про причини їх захворювань.

 

Цим же діагностичним методом виявляються захворювання передміхурової залози (аденома, рак, простатит), кісти, місця ударів та інших травматичних ушкоджень.

 

Хвороби сечового міхура також діагностуються за допомогою урологічного УЗД. При своєчасному ультразвуковому обстеженні можна виявити на ранніх стадіях пухлини, уретероцеле, дивертикул, захворювання сечового міхура, органів калитки (яєчка), простатит.

ПЕРЕВАГИ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ

Процедура ультразвукового обстеження вважається однією з найбільш ефективних і надійних. Вона дозволяє досліджувати всі органи, досягаючи навіть віддалених, глибокорозміщенних органів. При цьому УЗД абсолютно не завдає ніякої шкоди пацієнту навіть якщо у нього є яскраво виражені патології, в області локалізації яких проводиться обстеження.

 

За допомогою ультразвукових хвиль вдається діагностувати різні захворювання ще на ранніх стадіях, що служить запорукою того, що хвороба буде вчасно вилікувана і не зможе прогресувати.

 

Ще однією перевагою УЗД є фінансова доступність, що дозволяє обстежитися навіть малозабезпеченим пацієнтам, розраховуючи на високу ймовірність точного діагнозу. Обстеження ультразвуковим методом абсолютно безболісне.

 

Мешканці Луцька мають можливість пройти УЗД урологічних органів на сучасному високоточному обладнанні, за участю кваліфікованих і досвідчених лікарів у медичному центрі «Оксфорд Медікал». Записатися на прийом у МЦ «Оксфорд Медікал» в Луцьку можна за телефоном (0332) 701 722 або (068) 22-000-22, або за адресою м. Луцьк, вул. Винниченка 14.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.79, голосів: 42 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом