УЗД судин головного мозку в Луцьку

УЗД судин головного мозку (ТКДГ) - це діагностичний метод дослідження, який дозволяє без хірургічного втручання визначити стан судин головного мозку пацієнта, а також оцінити швидкість струму крові.

Виконати УЗД судин голови (ТКДГ) за доступною вартістю ви завжди можете у медичному центрі Оксфорд Медікал. Наші досвідчені фахівці професійно проведуть дослідження, підготують висновок та нададуть короткі рекомендації залежно від результатів діагностики.

ЩО ТАКЕ УЗД СУДИН?

УЗД судин головного мозку (ТКДГ) абсолютно безпечна для людини, але водночас має високу інформативність — лікар отримує інформацію про швидкість кровообігу в інтракраніальних судинах, оцінюючи ступінь патологічних явищ в артеріях та венах.

Нерідко доплерографію судинного русла головного мозку проводять разом із дуплексною діагностикою артерій та вен шиї.

Під час оцінки стану артерій під час виконання УЗД судин голови лікар отримує інформацію про всі параметри стану судини. Так, проводиться оцінка товщини стінки, діаметра артерії, фазності та симетричності кровотоку за артеріями голови. Крім того, в ході дослідження оцінюється систолічна та діастолічна швидкість кровотоку.

ТКДГ судин венозного русла має на увазі оцінку аналогічних властивостей. Особливу увагу лікар приділяє венозному відтоку, тому що завдяки докладній оцінці будови вен та порушень у процесі венозного відтоку лікар може запідозрити атеросклеротичну поразку судини, запальні захворювання вен, венозний тромбоз.

ПОКАЗАННЯ ЩОДО ДОСЛІДЖЕННЯ

Доплерографію судин мозку лікар обов'язково призначає пацієнту, якщо людина скаржиться на такі підозрілі прояви:

  • інтенсивний біль голови, що виникає без причини, часті напади мігрені;

  • наявність скарг на загальну втому пацієнта, погане самопочуття навіть після періоду тривалого відпочинку;

  • наявність в анамнезі епізодів раптової втрати свідомості, непритомних станів, а також оніміння деяких ділянок різних частин тіла;

  • за наявності виражених симптомів, що говорять про наявність ускладнень після черепно-мозкових травм;

  • патологічні зміни у сфері хребта — наприклад, формування остеохондрозу шийного відділу хребетного стовпа;

  • патології, пов'язані з роботою серцево-судинної системи: наявність змін у вигляді стенокардії, порушень кровообігу – ішемічної хвороби серця або перенесеного інфаркту міокарда;

  • патологічні ознаки, що говорять про порушення кровообігу у головному мозку;

  • за підозри лікаря на патологічні зміни судин головного мозку.

Крім того, ТКДГ головного мозку показано, якщо пацієнт переніс інсульт головного мозку. У цьому випадку УЗД судин суттєво допомагає визначити рівень відновлення ділянки ушкодження.

ПІДГОТОВКА ДО ДОСЛІДЖЕННЯ

Заходи підготовки до ультразвукової доплерографії не відрізняються особливою складністю. За добу до проведення процедури пацієнту необхідно відмовитись від алкогольних та енергетичних напоїв. Зокрема, не можна пити каву та міцний чорний чай.

За кілька годин до УЗД судин мозку необхідно припинити куріння цигарок чи інших тютюнових виробів. Окрему увагу варто приділити препаратам, які приймає пацієнт для лікування наявних у нього захворювань. Якщо людина регулярно приймає серцеві або судинні лікарські засоби, необхідно проконсультуватися з лікарем щодо тимчасового їх скасування на етапі підготовки до діагностики.

Безпосередньо перед доплерографією судин головного мозку не рекомендується вживати їжу.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ТРАНСКРАНІАЛЬНОЇ ДОПЛЕРОГРАФІЇ

Ультразвукова діагностика - це неінвазивна і абсолютно безпечна процедура. Протипоказання до її виконання відсутні, проте рішення про виконання дослідження приймає виключно лікар.

Зробити якісне УЗД судин голови (транскраніальна доплерографія) за доступною ціною ви можете у медичному центрі Оксфорд Медікал Волинь. Телефонуйте за номером телефону, вказаним на нашому сайті, та записуйтесь!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 3.33, голосів: 6 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом