ЗАБІР АНАЛІЗІВ ЗДІЙСНЮЄМО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

УЗД органів черевної порожнини в Луцьку

Навіть найсмачніше блюдо віддає гіркотою в роті або відчувається тяжкість після прийому їжі? Турбує нудота або з'явилася гостра біль внизу живота? Більше не можете споживати жирні страви без відрази? Пройдіть кваліфіковане обстеження в нашому медичному центрі! Фахівці «Оксфорд Медікал Луцьк» пропонують вам абсолютно безпечний і максимально точний метод ‒ УЗД органів черевної порожнини.

УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ: ЯКІ ОРГАНИ ВХОДЯТЬ В ОБСТЕЖЕННЯ

Обстеження включає:

 1. Печінка ‒ часто уражається різними захворюваннями, тому що є своєрідним фільтром токсинів. Крім того, саме з печінки вивільняються вуглеводи під час строгих дієт або сильних стресів. УЗД показує зміну структури печінки або її патології, виявляє наявність пухлин, паразитарних кіст, фіброзу. У деяких випадках лікар може додатково призначити лабораторні дослідження: печінкові проби, протеінограмму і коагулограмму.
 2. Жовчний міхур ‒ орган, що відповідає за зберігання і концентрацію жовчі. Жовч ‒ секрет печінки, котрий допомагає розщеплювати жири з їжі. Дослідження органу виявляє патології його розвитку і відхилення в розвитку жовчних шляхів, наявність каменів (конкрементів), різних пухлин, поліпів, а також побачити ознаки гострого або хронічного холециститу.
 3. Підшлункова залоза ‒ орган зовнішньої і внутрішньої секреції, що виробляє важливі елементи для травлення, а також інсулін для контролю рівня цукру в крові. На УЗ-апараті виявляються пухлини, кісти, псевдокісти, абсцеси, а також гострий панкреатит, панкреонекроз і жирова інфільтрація.
 4. Селезінка ‒ лімфоїдний орган, який активно відповідає за нашу імунну систему. Посилена робота органу може призвести до його гіпертрофії. Важливо обстежити селезінку на предмет її збільшення, тому що вона покрита тонкою плівкою ‒ будь-яка травма в області лівого підребер'я може привести до її розриву. Дослідження дозволяє виявити інфаркти селезінки, заворот її ніжки, розриви, абсцеси і різні пухлини.
 5. Шлунок і верхній відділ тонкого кишечника ‒ дванадцятипала кишка. За допомогою УЗД-апарату можна оцінити товщину стінок порожнистих органів, внаслідок чого лікар може призначити додаткове обстеження на наявність гастриту або дуоденоідіта.
 6. Черевний відділ аорти ‒ найбільша артерія в людському організмі. Ультразвукове обстеження аорти і її гілок допомагає виявити патологічні ураження, що перешкоджають нормальному кровопостачанню: аневризму, облітеруючий атеросклероз, стеноз черевного стовбура, оклюзію, вроджену звивистість аорти, тромбоз.

Крім того, ви можете обстежити нирки з наднирковими, сечоводи і сечовий міхур.

«ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЛУЦЬК»: НАШІ ПЕРЕВАГИ

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Луцьк» ви можете отримати комплексне обстеження всіх органів черевної порожнини. Наші фахівці рекомендують проводити УЗД не тільки в разі підозри на наявність якогось захворювання, але і з профілактичною метою не рідше 1 разу на рік. Аналіз внутрішніх органів: структури, розмірів, розташування і форми дозволяє вчасно визначити розвиток захворювання або патології, що дозволяє призначити ефективне лікування.

УЗД органів черевної порожнини в медичному центрі «Оксфорд Медікал Луцьк» це:

 • висока результативність;

 • цінова доступність;

 • оперативна швидкість діагностування (15‒20 хвилин);

 • безболісність процедури;

 • первинне обстеження і динамічне спостереження;

 • повна безпека обстеження.

МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» ‒ високий професіоналізм лікарів, сучасне обладнання, ввічливе обслуговування!

Телефонуйте (0332) 701 722.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.77, голосів: 31 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом