ЗАБІР АНАЛІЗІВ ЗДІЙСНЮЄМО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

УЗД судин нижніх кінцівок в Луцьку

Актуальною на сьогодні залишається тема малорухомого, сидячого способу життя у більшості жителів нашої планети. Такий спосіб життя призводить до порушення тонусу судин у нижніх кінцівках. В нормі кров рухається знизу до серця, за допомогою тонусу судин та клапанів вен. Якщо судини втрачають тонус, а клапани вен еластичність, тоді відбувається застій крові у венах нижніх кінцівок. Для виявлення найменших, та ще клінічно не проявивших, проблем з судинами ніг найкраще справиться УЗД судин нижніх кінцівок. Ультразвукова діагностика судин ніг – є однією з найпоширеніших процедур у галузі медицини.

У МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» найсучасніший апарат для проведення цієї процедури, завдяки якому лікар – флеболог бачить вже початкові порушення у судинах. До факторів ризику виникнення проблем з судинами ніг відносять: малорухливий, сидячий спосіб життя, ожиріння, паління, важкі фізичні навантаження, спадковість. 

СИМПТОМИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ УЗД НИЖНІХ КІНЦІВОК 

Багато хто думає, що до лікаря-флеболога потрібно звертатись тоді, коли венозну сітку вже видно "неозброєнним" оком. Насправді, першими симптомами, які свідчать про ураження судин ніг є ті, на які ми, зазвичай, не звертаємо увагу. Тим самим, до флеболога звертаємось вже не на початкових стадіях захворювання. Найпоширенішими симптомами ураження судин ніг є:

 • набряк ніг наприкінці дня;

 • болі в ногах, особливо під час ходьби чи бігу;

 • поколювання у ногах;

 • розширена венозна сітка на нижніх кінцівках;

 • важкість та розпирання у ногах;

 • оніміння кінцівок;

 • наявність трофічних виразок на нижніх кінцівках.

ЯК ПРОХОДИТЬ УЗД СУДИН НІГ У МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

У нашому медичному центрі УЗД нижніх кінцівок є однією з найпоширеніших процедур, яку проводять пацієнтам. Є багато переваг, чому пацієнтам варто обирати Оксфорд Медікал: найсучасніший апарат для проведення процедури, ціна, безпечність, проводить УЗД висококваліфікований лікар – флеболог. А консультація лікаря безкоштовна. Лікар проаналізує відразу ваші результати УЗД та призначить відповідне лікування. Всі результати УЗД судин нижніх кінцівок зберігаються у нас та у вас, щоб надалі зробити порівняння в процесі лікування. Що лікар може визначити за допомогою УЗД судин ніг:

 • вади судин;

 • стенози (звуження) судин;

 • тромби;

 • емболи;

 • оклюзію судин (наприклад, атеросклеротичні бляшки);

 • кровотік у судинах вен нижніх кінцівок;

 • ширину просвіту вен.

Особливої підготовки ця процедура не потребує. Вам варто перед процедурою обдумати всі свої скарги, щоб лікарю було легше проводити діагностику. Перед процедурою флеболог збирає також анамнез, час появи скарг, деталізує їх, вивчає спадковість. Далі на ділянку ніг наносить спеціальний гель. Тривалість процедури, зазвичай, 20 – 30 хв. Після УЗД лікар дає рекомендації та за потреби приписує медикаментозне лікування. 

Вам варто записатись на безкоштовну консультацію до лікаря-флеболога у наш медичний центр вже при виникненні найперших симптомів ураження судин. Для запису та додаткової інформації телефонуйте (068)2200022, (0332) 701 722.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом