записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0332) 2 000 22
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Луцького медичного центру

Вибрати інше місто
 

Лікування передчасного сім'явиверження

Передчасне сім'явиверження - патологічний розлад інтимних функцій у чоловіків, що проявляється швидким завершенням статевого акту. Ця патологія може доставляти масу дискомфортних відчуттів, викликати почуття провини перед статевим партнером, пригнічувати емоційно.

 

За даними статистики, практично кожен чоловік хоча б один раз у житті стикався з проявами передчасного сім'явиверження. У молодому віці, при відсутності інтимного досвіду, передчасне сім'явиверження трапляється набагато частіше. Чоловіки більш старшого віку також схильні до ризику прояви цієї патології.

Причини передчасного сім'явиверження

Те, що цю неприємність деякі чоловіки відносять до категорії наслідків сильного емоційного збудження, є правдою лише частково. Насправді передчасне сім'явиверження - це привід звернутися до уролога. Тим більше, якщо цей факт повторювався під час статевих актів неодноразово.

 

У числі причин, що викликають раннє сім'явиверження, називаються:

  • фізіологічні чинники - тривале утримання від інтимного життя, підвищена чутливість тканин статевого органу, зміна статевого партнера, а також - нестача магнію в організмі;

  • психологічні фактори - в цю категорію включаються страхи, стресові обставини, емоційна неврівноваженість, а також відсутність довіри до статевої партнерки;

  • органічні чинники - урологічні патології, отруєння шкідливими компонентами, а також травми попереково-крижового відділу хребта;

  • генетичні фактори - спадкова схильність.

До причин виникнення цієї патології також відносяться психологічні комплекси, які перейшли у дорослий вік з юності, а також деякі захворювання внутрішніх органів.

Класифікація

Залежно від причин походження захворювання, в медичній практиці прийнято розрізняти первинне і вторинне передчасне сім'явиверження.

 

Первинна вроджена патологія зустрічається рідко і викликана генетичною схильністю організму. Вона зустрічається у пацієнтів, які страждають розладами центральної нервової системи. Крім того, передчасне сім'явиверження характерно при травмах статевих органів при народженні.

 

Зазвичай первинна патологія проявляється вже при першому досвіді інтимного контакту. Позбутися від первинної форми передчасного сім'явиверження можна тільки шляхом професійного медичного втручання.

 

Вторинна набута форма передчасного сім'явиверження розвивається як придбане захворювання. Вторинна форма може розвиватися в результаті травм статевих органів.

Лікування передчасного сім'явиверження

Лікар-уролог може призначити консервативне або оперативне лікування цієї патології. Ці методи включають:

  • лікування запальних захворювань;

  • консультація психолога;

  • рефлексотерапію;

  • фітотерапію;

  • хірургічне лікування;

  • застосування інгібіторів.

Чоловіки, які страждають передчасним сім'явиверженням, можуть пройти кваліфіковане лікування у досвідчених лікарів-урологів в МЦ «Оксфорд Медікал». Тут є все необхідне обладнання та створені комфортні умови для перебування на лікуванні. Записатися на лікування від передчасного сім'явиверження можна за телефоном у Луцьку (0332) 200022.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки